Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Славия (Граница)

BGSupporters форум

Славия (Граница)

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2014 18:00 1 кръг Д Елешница (Ваксево) 1:1
07.09.2014 18:00 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:8
14.09.2014 17:00 3 кръг Д Осогово (Багренци) 0:6
21.09.2014 10:30 4 кръг Г Ябълково (Ябълково) 1:1
28.09.2014 17:00 5 кръг Д Ботев (Лозно) 0:8
12.10.2014 10:30 6 кръг Г Струмска слава 1956 (Търновлаг) 3:1
19.10.2014 10:30 7 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) 0:4
- 8 кръг
почива
02.11.2014 10:30 9 кръг Д Руен (Богослов) 2:4
09.11.2014 11:00 10 кръг Д Струма (Нови чифлик) 1:5
16.11.2014 11:00 11 кръг Г Копие (Копиловци) 3:2
23.11.2014 11:00 12 кръг Д Спортист (Слокощица) 0:5
30.11.2014 11:00 13 кръг Г Сините извори (Горна Гращица) 1:6
01.03.2015 15:00 14 кръг Г Елешница (Ваксево) 1:5
13.04.2015 10:30 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:2
15.03.2015 10:30 16 кръг Г Осогово (Багренци) 0:1
22.03.2015 15:00 17 кръг Д Ябълково (Ябълково) 2:0
29.03.2015 10:30 18 кръг Г Ботев (Лозно) 0:5
05.04.2015 10:30 19 кръг Д Струмска слава 1956 (Търновлаг) 0:1
10.04.2015 10:30 20 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 1:4
- 21 кръг
почива
26.04.2015 16:00 22 кръг Г Руен (Богослов) 2:4
03.05.2015 10:30 23 кръг Г Струма (Нови чифлик) 2:3
10.05.2015 10:30 24 кръг Д Копие (Копиловци) 3:2
17.05.2015 10:30 25 кръг Г Спортист (Слокощица) 3:2
24.05.2015 10:30 26 кръг Д Сините извори (Горна Гращица) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Сините извори (Горна Гращица) 24 7 2 15 44:60 23
10 Копие (Копиловци) 24 6 5 13 36:51 23
11 Ябълково (Ябълково) 24 6 3 15 45:70 21
12 Славия (Граница) 24 5 2 17 29:84 17
13 Осогово (Багренци) 24 4 3 17 28:66 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ КН 11 място
2017/2018 А ОФГ КН 8 място
2016/2017 А ОФГ КН 7 място
2015/2016 А ОФГ КН 7 място
2014/2015 А ОФГ КН 12 място
2012/2013 А ОФГ КН 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ КН 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници