Славия (Ново село)

BGSupporters форум

Славия (Ново село)

"А" ОФГ Видин
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Д Левски (Покрайна) 1:0
10.09.2016 17:00 2 кръг Г Ботев Д (Димово) 1:1
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Балкан (Белоградчик) 2:1
24.09.2016 17:00 4 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:2
02.10.2016 16:00 5 кръг Д Рациария (Арчар) 4:1
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Партизани (Макреш) 0:2
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Ботев (Грамада) 1:3
22.10.2016 16:00 8 кръг Г Кула 04 (Кула) 5:2
30.10.2016 14:30 9 кръг Д Пластик (Старопатица) 2:2
26.11.2016 14:30 10 кръг Г Тимок (Брегово) 2:1
- 11 кръг
почива
11.03.2017 14:30 12 кръг Г Левски (Покрайна) 2:2
18.03.2017 14:30 13 кръг Д Ботев Д (Димово) 6:1
01.04.2017 17:00 14 кръг Г Балкан (Белоградчик) -:-
09.04.2017 17:00 15 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
16.04.2017 17:00 16 кръг Г Рациария (Арчар) -:-
22.04.2017 17:00 17 кръг Д Партизани (Макреш) -:-
29.04.2017 17:00 18 кръг Г Ботев (Грамада) -:-
07.05.2017 18:00 19 кръг Д Кула 04 (Кула) -:-
14.05.2017 18:00 20 кръг Г Пластик (Старопатица) -:-
20.05.2017 18:00 21 кръг Д Тимок (Брегово) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Грамада) 12 7 3 2 24:14 24
4 Тимок (Брегово) 12 7 1 4 33:25 22
5 Славия (Ново село) 12 6 3 3 26:18 21
6 Балкан (Белоградчик) 12 6 1 5 28:15 19
7 Ботев Д (Димово) 12 4 1 7 15:29 13
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Видин / Финал
28.09.2016 16:00 - Д Бдин 1923 (Видин) 0:6

Славия (Ново село)

Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Дунав"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 13:00 1 кръг Г Тимок (Брегово) 1:4
21.09.2016 14:30 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:8
- 3 кръг Г Кула 04 (Кула) -:-
- 4 кръг
почива
- 5 кръг Д Видин (Видин) -:-
- 6 кръг Д Тимок (Брегово) -:-
- 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 8 кръг Д Кула 04 (Кула) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Видин (Видин) -:-
- 11 кръг Г Тимок (Брегово) -:-
- 12 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 13 кръг Г Кула 04 (Кула) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Видин (Видин) -:-
- 16 кръг Д Тимок (Брегово) -:-
- 17 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 18 кръг Д Кула 04 (Кула) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Видин (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Видин (Видин) 1 1 0 0 5:0 3
2 Бдин 1923 (Видин) 1 1 0 0 8:2 3
3 Тимок (Брегово) 2 1 0 1 4:6 3
4 Кула 04 (Кула) - - - - -:- 0
5 Славия (Ново село) 2 0 0 2 3:12 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2009/2010 А ОФГ ВД 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници