Славия 1913 (София)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е 10 април 1913 г. - след обединение на кварталните спортни клубове Развитие (1909 г.) и Ботев (1910 г.), съществували в района около Руски паметник.

Имена: Славия (от учредяването си до 1945 г.), Славия 45 (през 1945 г. - след обединение с България и Бежанец), Славия (от 1946 до 1949 г.), Строител (от 1949 до 1950 г.), Ударник (от 1951 до 1957 г.), Славия (от 1957 до 1969 г.), ЖСК Славия (от 1969 г. - след обединение с Локомотив), Славия (от 1971 г.). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Славия, който започва да се развива самостоятелно. От 4 август 1999 г. добавя към името си годината 1913.

Клубни цветове: бял и черен.

Прозвище: “белите”.

Адрес: София 1618, ул. "Коломан" 1.
Телефон: (+359 2) 8569197.
E-mail: info@pfkslavia.com.

Клубни върхове:
трето място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
7 пъти шампион на България: 1928, 1930, 1936, 1938/39, 1941, 1943 и 1995/96 г.
12 пъти носител на Националната купа: 4 пъти на Царската купа - 1928, 1930, 1936 и 1943 г. (в качеството си на държавен първенец), 6 пъти на Купата на Съветската армия - 1952 (като Ударник), 1962/63, 1963/64, 1965/66, 1974/75, 1979/80 г. и два пъти на Купата на България - 1995/96 и 2017/18 г.
полуфиналист в турнира за Купата на националните купи: 1966/67 г.
два пъти носител на Балканската клубна купа: 1986 и 1988 г.

Славия 1913 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
09.08.2020 21:00 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
14.08.2020 20:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 Диема спорт
21.08.2020 20:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 Диема спорт
30.08.2020 21:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
14.09.2020 19:30 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2 Диема спорт
21.09.2020 20:30 6 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2 Диема спорт
28.09.2020 20:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:0 Диема спорт
03.10.2020 17:45 8 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:2 Диема спорт
18.10.2020 20:15 9 кръг Д Левски (София) 1:0 Диема спорт
25.10.2020 12:30 10 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:5 Диема спорт
02.12.2020 15:00 11 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт
10.12.2020 17:30 12 кръг Г Ботев (Враца) -:- Диема спорт
21.11.2020 12:15 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Диема спорт
27.11.2020 17:30 14 кръг Г Черно море (Варна) 2:3 Диема спорт
06.12.2020 16:45 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:- Диема спорт
14.12.2020 17:30 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Диема спорт
13.02.2021 17 кръг Д ЦСКА (София) -:-
20.02.2021 18 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
27.02.2021 19 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
06.03.2021 20 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
13.03.2021 21 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
20.03.2021 22 кръг Г Левски (София) -:-
03.04.2021 23 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
10.04.2021 24 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
14.04.2021 25 кръг Д Ботев (Враца) -:-
17.04.2021 26 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Левски (София) 13 4 2 7 14:13 14
11 Царско село 2015 (София) 13 3 4 6 7:11 13
12 Монтана 1921 (Монтана) 13 3 3 7 13:26 12
13 Етър ВТ (Велико Търново) 15 2 4 9 11:31 10
14 Славия 1913 (София) 13 2 3 8 8:21 9
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.10.2020 15:00 - Г Севлиево (Севлиево) 5:1
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
27.08.2020 21:00 - Г Кукъс (Кукъс, Албания, 1) 1:2 Нова спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2020 18:30 - Д Арда 1924 (Кърджали) 1:4
29.07.2020 18:30 - Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0
14.11.2020 14:00 - Д Кариана (Ерден) 3:3

Славия 1913 (София)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2020 18:30 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:0
25.07.2020 11:00 - Д Септември (Симитли) 1:3
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Дунав (Русе) анл.
14.08.2020 18:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Сокол (Марково) 5:1
26.08.2020 18:00 4 кръг Д Септември (София) 2:0
29.08.2020 17:30 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0
05.09.2020 17:00 6 кръг Д Левски (София) 1:2
11.09.2020 17:00 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:0
16.09.2020 17:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
25.09.2020 17:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Б1Б Спорт
30.09.2020 16:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2 Б1Б Спорт
05.10.2020 16:00 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
11.10.2020 16:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:1
17.10.2020 15:30 13 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:2
24.10.2020 15:30 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
31.10.2020 14:30 15 кръг Г Черно море (Варна) 2:2
07.11.2020 14:30 16 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:2
14.11.2020 14:30 17 кръг Г Национал (София) 1:2
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Г Септември (София) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Левски (София) -:-
- 24 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 27 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 29 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 31 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 32 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 33 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 34 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ЦСКА (София) 16 9 2 5 37:22 29
6 Ботев (Пловдив) 15 8 4 3 30:13 28
7 Славия 1913 (София) 16 8 4 4 31:19 28
8 Нефтохимик 1962 (Бургас) 16 7 3 6 20:27 24
9 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 16 5 5 6 28:33 20

Славия 1913 (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 14:30 1-ви мач Д Сокол (Марково) 4:2
28.10.2020 13:00 реванш Г Сокол (Марково) 1:2
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
- -
почива
Югозападна България / Финали
08.10.2020 16:00 - Г Ботев 57 СОУ (София) 10:0

Славия 1913 (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 4:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
19.08.2020 11:30 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
23.08.2020 18:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 6:1
27.08.2020 11:30 5 кръг Д Септември (София) 3:4
30.08.2020 17:30 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
12.09.2020 11:30 7 кръг Д Национал (София) 4:3
20.09.2020 11:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
29.09.2020 12:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 3:2
03.10.2020 12:00 10 кръг Д Левски (София) 0:1
10.10.2020 15:30 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 4:0
18.10.2020 15:00 12 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 5:1
25.10.2020 15:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:4
01.11.2020 11:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:3
08.11.2020 14:00 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
отложен 16 кръг Г Септември (София) -:-
отложен 17 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Г Национал (София) -:-
- 19 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 21 кръг Г Левски (София) -:-
- 22 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември (София) 14 10 1 3 63:19 31
4 Пирин (Благоевград) 15 10 1 4 41:20 31
5 Славия 1913 (София) 15 9 2 4 50:25 29
6 Етър ВТ (Велико Търново) 15 7 2 6 37:29 23
7 Национал (София) 15 7 1 7 40:38 22

Славия 1913 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 10:30 1-ви мач Г Спартак 1918 (Варна) 1:1
28.10.2020 10:30 реванш Д Спартак 1918 (Варна) 2:0
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:0
Югозападна България / Финали
07.10.2020 16:00 - Г Пирин (Благоевград) 4:2
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 13:00 1 кръг Д Банско (Банско) 11:0
10.09.2020 17:00 2 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:0
- 3 кръг
почива
19.09.2020 13:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:0
03.10.2020 13:00 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
17.10.2020 13:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
24.10.2020 13:00 9 кръг Г Елит София (София) 2:0
04.11.2020 15:00 10 кръг Д Гранит (Владая) 3:0
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Национал (София) 1:0
15.11.2020 13:00 12 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1
21.11.2020 13:00 13 кръг Г Септември (Симитли) 3:2
- 14 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 15 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Елит София (София) -:-
- 23 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 24 кръг Д Национал (София) -:-
- 25 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 26 кръг Д Септември (Симитли) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 12 11 0 1 34:9 33
2 ЦСКА (София) 11 10 1 0 53:3 31
3 Пирин (Благоевград) 12 10 1 1 50:15 31
4 Елит София (София) 12 7 0 5 23:21 21
5 Ботев 57 СОУ (София) 12 5 3 4 20:13 18

Славия 1913 (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 16:00 1 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:1
15.08.2020 16:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
19.08.2020 09:30 3 кръг Д Витоша 13 (София) 2:0
23.08.2020 11:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 1:2
27.08.2020 09:30 5 кръг Д Септември (София) 2:2
30.08.2020 15:30 6 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
12.09.2020 09:30 7 кръг Д Национал (София) 1:2
19.09.2020 10:30 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:0
29.09.2020 10:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
03.10.2020 10:00 10 кръг Д Левски (София) 0:2
10.10.2020 13:30 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
18.10.2020 13:00 12 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 1:3
25.10.2020 13:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
01.11.2020 11:00 14 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
08.11.2020 12:00 15 кръг Д Ботев (Враца) 2:0
отложен 16 кръг Г Септември (София) -:-
отложен 17 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 18 кръг Г Национал (София) -:-
- 19 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 20 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 21 кръг Г Левски (София) -:-
- 22 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пирин (Благоевград) 15 6 3 6 30:29 21
7 Спартак 1919 (Плевен) 14 5 5 4 31:21 20
8 Славия 1913 (София) 15 5 3 7 17:21 18
9 Етър ВТ (Велико Търново) 15 6 0 9 20:20 18
10 Монтана 1921 (Монтана) 15 2 2 11 10:56 8

Славия 1913 (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
22.10.2020 10:30 1-ви мач Г Дунав (Русе) 3:0
29.10.2020 14:00 реванш Д Дунав (Русе) 5:1
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Д Арес (София) 7:0
Област София (столица) / Финали
01.10.2020 16:00 - Г Спортист 13 (София) 1:1
Югозападна България / Финали
07.10.2020 16:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 10:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 6:1
20.09.2020 09:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
27.09.2020 09:30 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:2
03.10.2020 16:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 13:0
11.10.2020 09:30 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 13:0
17.10.2020 10:00 6 кръг Г Септември (София) 1:1
25.10.2020 09:30 7 кръг Д Витоша 13 (София) 7:2
12.11.2020 13:00 8 кръг Г Левски (София) 1:2
08.11.2020 09:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 13:0
15.11.2020 09:30 10 кръг Д Национал (София) 3:1
22.11.2020 09:30 11 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
- 12 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 13 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 14 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 15 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Д Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 19 кръг Д Левски (София) -:-
- 20 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 21 кръг Г Национал (София) -:-
- 22 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 11 11 0 0 67:4 33
2 ЦСКА (София) 10 9 0 1 41:5 27
3 Славия 1913 (София) 11 8 1 2 64:11 25
4 Национал (София) 11 7 0 4 48:18 21
5 Локомотив София 1929 (София) 11 6 1 4 29:35 19

Славия 1913 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 8:0
04.10.2020 15:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 2:1
11.10.2020 09:00 3 кръг Д Арес (София) 4:1
18.10.2020 09:00 4 кръг Д Н спорт (София) 2:2
25.10.2020 13:30 5 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 4:0
01.11.2020 10:30 6 кръг Д ОФК София (София) 6:0
08.11.2020 15:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
отложен 8 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
22.11.2020 10:30 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 9 7 1 1 52:8 22
2 Славия 1913 (София) 8 7 1 0 37:5 22
3 Пловдив 2015 (Пловдив) 7 5 1 1 33:6 16
4 ЦСКА (София) 7 5 1 1 25:4 16
5 Арес (София) 8 4 0 4 15:18 12

Славия 1913 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 10:30 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 7:0
03.10.2020 13:30 2 кръг Г Ботев 2017 (Батановци) 13:0
- 3 кръг
почива
17.10.2020 10:30 4 кръг Г Левски (София) 0:0
24.10.2020 09:00 5 кръг Д Национал (София) 1:2
31.10.2020 13:30 6 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1
07.11.2020 09:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 4:1
14.11.2020 13:30 8 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
21.11.2020 13:30 9 кръг Г Септември (София) 4:0
28.11.2020 12:00 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
05.12.2020 12:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (София) 8 5 2 1 34:4 17
4 Левски Раковски (София) 7 5 1 1 23:6 16
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 14
6 Спортист 13 (София) 8 4 1 3 21:21 13
7 Септември (София) 8 3 2 3 20:18 11

Славия 1913 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:0
03.10.2020 10:10 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:2
10.10.2020 10:10 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
17.10.2020 12:30 4 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
24.10.2020 11:20 5 кръг Г Спартак София (София) 6:0
- 6 кръг
почива
отложен 7 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
14.11.2020 10:10 8 кръг Д Барокко (София) 10:0
21.11.2020 13:40 9 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 6:1
28.11.2020 10:10 10 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
05.12.2020 12:30 11 кръг Г Спортион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 8 0 1 49:7 24
2 Олимпия ФК (София) 8 6 1 1 25:7 19
3 Славия 1913 (София) 7 5 1 1 28:6 16
4 ЦСКА (София) 7 5 0 2 34:11 15
5 Спортион (София) 8 4 1 3 14:14 13

Славия 1913 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 11:20 1 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
03.10.2020 12:30 2 кръг Г Щурче (София) 5:0
10.10.2020 10:10 3 кръг Д Левски (София) 1:3
17.10.2020 13:40 4 кръг Г Национал (София) 1:1
24.10.2020 09:00 5 кръг Д София спорт (София) 3:1
31.10.2020 13:40 6 кръг Д Септември (София) 0:1
07.11.2020 10:10 7 кръг Г Левски Раковски (София) 7:1
14.11.2020 12:30 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:5
21.11.2020 11:20 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 2 2 26:16 17
5 Септември (София) 9 5 2 2 14:11 17
6 Славия 1913 (София) 9 4 2 3 24:16 14
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 20:18 12
8 София спорт (София) 9 1 2 6 11:33 5

Славия 1913 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 1:6
03.10.2020 13:00 2 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
10.10.2020 10:00 3 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 7:1
17.10.2020 12:00 4 кръг Д София спорт (София) 3:1
24.10.2020 10:00 5 кръг Г Н спорт (София) 13:1
31.10.2020 11:00 6 кръг Д Барокко (София) 5:3
07.11.2020 11:00 7 кръг Г ОФК София (София) 8:0
14.11.2020 10:00 8 кръг Д Лъвчетата (София) 10:1
21.11.2020 12:00 9 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 13:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 8 7 0 1 60:13 21
2 София спорт (София) 8 6 0 2 30:11 18
3 ЦСКА (София) 7 6 0 1 41:9 18
4 Барокко (София) 7 4 1 2 34:15 13
5 Н спорт (София) 8 4 1 3 30:26 13


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Стадион "Славия"

Стадион "Славия",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия:03 сезона
"А" група:71 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2019/2020 Първа лига 3 място
2018/2019 Първа лига 8 място
2017/2018 Първа лига 9 място
2016/2017 Първа лига 11 място
2015/2016 "А" група 4 място
2014/2015 "А" група 9 място
2013/2014 "А" група 9 място
2012/2013 "А" група 8 място
2011/2012 "А" група 8 място
2010/2011 "А" група 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 46.946 10
октомври 2019 54.662 8
септември 2019 45.242 8
август 2019 47.214 8
май 2019 68.216 3
април 2019 31.249 17
март 2019 44.706 9
ноември 2018 42.206 9
октомври 2018 42.227 8
септември 2018 51.403 7
май 2018 26.196 18
април 2018 45.329 7
март 2018 38.987 9
ноември 2017 56.873 7
октомври 2017 46.575 8
септември 2017 58.899 5
август 2017 28.867 17
май 2017 64.649 3
април 2017 37.734 13
март 2017 38.059 12
ноември 2016 48.553 6
октомври 2016 31.378 16
септември 2016 58.922 4
август 2016 19.971 22
май 2016 69.302 3
април 2016 27.071 12
март 2016 48.586 4
ноември 2015 60.116 3
октомври 2015 25.059 16
август 2015 61.014 2
май 2015 54.368 5
април 2015 59.232 6
март 2015 35.756 9
декември 2014 43.640 8
октомври 2014 55.234 4
септември 2014 29.641 17
май 2014 39.589 10
април 2014 41.435 11
март 2014 40.706 11
декември 2013 45.180 7
ноември 2013 45.776 8
септември 2013 66.357 2
август 2013 35.401 13
май 2013 38.999 12
април 2013 46.829 7
март 2013 46.059 8
ноември 2012 55.230 4
октомври 2012 13.000 45
септември 2012 57.343 3
май 2012 37.391 11
април 2012 29.437 16
март 2012 49.998 5
ноември 2011 38.406 10
октомври 2011 57.779 4
септември 2011 59.549 4
август 2011 34.800 12
май 2011 10.485 65
април 2011 25.293 22
март 2011 33.477 13
ноември 2010 60.264 4
октомври 2010 26.494 21
септември 2010 44.261 10
август 2010 42.570 7
всички

Интернет страници