Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

София 2010 (София)

BGSupporters форум

София 2010 (София)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2015 18:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:2
16.08.2015 18:00 2 кръг Г Чико (Бяга) 1:4
23.08.2015 18:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
30.08.2015 18:00 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
06.09.2015 17:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
13.09.2015 17:00 6 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
20.09.2015 17:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Германея (Сапарева баня) 0:2
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:6
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Локомотив (София) анл.
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Балкан (Варвара) 2:0
21.10.2015 16:00 12 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:2
04.11.2015 14:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
08.11.2015 16:30 14 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:5
14.11.2015 14:00 15 кръг Г Септември (София) 0:5
25.11.2015 14:00 16 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:1
29.11.2015 14:00 17 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
21.02.2016 14:00 18 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:2
27.02.2016 14:00 19 кръг Д Чико (Бяга) 1:2
07.03.2016 15:00 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
13.03.2016 15:00 21 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
20.03.2016 15:00 22 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
23.03.2016 15:00 23 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
27.03.2016 18:30 24 кръг Д ЦСКА (София) 1:5 Канал 3
03.04.2016 17:00 25 кръг Г Германея (Сапарева баня) 8:0
10.04.2016 17:00 26 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:1
- 27 кръг
почива
17.04.2016 17:00 28 кръг Д Балкан (Варвара) 3:0
24.04.2016 17:00 29 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 3:0
28.04.2016 17:00 30 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
08.05.2016 18:00 31 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
14.05.2016 16:00 32 кръг Д Септември (София) 7:3
22.05.2016 18:00 33 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:2
18.05.2016 18:00 34 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев 1937 (Ихтиман) 32 10 7 15 52:66 37
11 Рилски спортист 2011 (Самоков) 32 10 5 17 41:43 35
12 София 2010 (София) 32 11 1 20 51:72 34
13 Велбъжд (Кюстендил) 32 9 7 16 42:56 34
14 Чепинец (Велинград) 32 7 11 14 35:72 32
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
12.08.2015 18:30 - Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:1
Област София (столица) / 1/2 финали
19.08.2015 18:30 - Г ЦСКА (София) 1:4 Диема спорт 2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2015 17:00 - Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:3

София 2010 (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:00 1 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:2
30.08.2015 18:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
07.09.2015 17:00 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
12.09.2015 17:00 4 кръг Г Левски (София) 2:1
19.09.2015 17:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
26.09.2015 16:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
03.10.2015 16:00 7 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
14.10.2015 16:00 8 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:2
17.10.2015 16:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
22.10.2015 14:30 10 кръг Д Локомотив (София) анл.
30.10.2015 14:30 11 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
07.11.2015 14:00 12 кръг Д Септември (София) 1:5
15.11.2015 14:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
21.11.2015 14:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
29.11.2015 14:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:4
06.12.2015 13:30 16 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 5:0
12.12.2015 13:30 17 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
27.02.2016 13:00 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
06.03.2016 14:00 19 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
12.03.2016 14:00 20 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
16.03.2016 14:00 21 кръг Д Левски (София) 0:3
19.03.2016 14:00 22 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
27.03.2016 15:00 23 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
03.04.2016 16:00 24 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
06.04.2016 16:00 25 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:3
09.04.2016 16:00 26 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
- 27 кръг
почива
17.04.2016 16:00 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
23.04.2016 16:00 29 кръг Г Септември (София) 0:3
30.04.2016 16:00 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
08.05.2016 16:30 31 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
15.05.2016 16:30 32 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
25.05.2016 18:00 33 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 0:3
30.05.2016 18:00 34 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Черноморец Бургас (Бургас) 32 10 3 19 37:91 33
15 Локомотив 1926 (Пловдив) 32 8 7 17 39:54 31
16 Локомотив (Горна Оряховица) 32 2 4 26 27:85 10
17 София 2010 (София) 32 5 0 27 16:82 15
-- Локомотив (София) - 0 0 0 0:0 -

София 2010 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2015 11:00 1 кръг Г Искър (Герман) 3:1
10.09.2015 15:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
17.09.2015 15:00 3 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:2
24.09.2015 15:00 4 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 0:0
01.10.2015 14:00 5 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
08.10.2015 14:00 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0
15.10.2015 14:00 7 кръг Д Септември (София) 1:3
22.10.2015 14:00 8 кръг Г Банско (Банско) 5:1
29.10.2015 12:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
05.11.2015 12:00 10 кръг Г БМ Спорт (София) 1:3
12.11.2015 12:00 11 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
10.03.2016 14:00 12 кръг Д Искър (Герман) 3:0
17.03.2016 14:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
24.03.2016 14:00 14 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:0
31.03.2016 15:00 15 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 0:1
07.04.2016 15:00 16 кръг Д Септември (Симитли) 2:1
14.04.2016 15:00 17 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
21.04.2016 15:00 18 кръг Г Септември (София) 2:3
28.04.2016 14:30 19 кръг Д Банско (Банско) 6:1
05.05.2016 16:00 20 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
12.05.2016 16:00 21 кръг Д БМ Спорт (София) 3:2
19.05.2016 16:00 22 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:0

София 2010 (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2015 14:00 1-ви мач Д Спартак Плевен (Плевен) 0:1
02.11.2015 14:00 реванш Г Спартак Плевен (Плевен) 0:0
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Д БМ Спорт (София) анл.
12.09.2015 17:00 2 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) анл.
19.09.2015 17:00 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) анл.
26.09.2015 17:00 4 кръг Г Правец 99 (Правец) анл.
03.10.2015 16:00 5 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
17.10.2015 16:00 7 кръг Д Ботев 57 (София) анл.
24.10.2015 16:00 8 кръг Г Спортист (Своге) анл.
31.10.2015 14:00 9 кръг Д Искър (Герман) анл.
07.11.2015 14:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица) анл.
14.11.2015 14:00 11 кръг Г Миньор (Перник) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Искър (Герман) 18 5 1 12 33:60 16
9 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 18 3 2 13 26:88 11
10 Академик 1947 (София) 18 1 1 16 17:73 4
-- Локомотив 1929 (София) 6 5 0 1 22:5 --
-- София 2010 (София) - 0 0 0 0:0 -

София 2010 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2015 11:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:5
06.09.2015 11:00 2 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
12.09.2015 17:00 3 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:3
20.09.2015 10:00 4 кръг Г Елит София (София) 2:2
14.10.2015 15:30 5 кръг Д Септември (София) 0:1
01.10.2015 11:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
04.10.2015 11:00 7 кръг Д БМ Спорт (София) 2:1
11.10.2015 11:00 8 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:0
- 9 кръг
почива
26.10.2015 10:00 10 кръг Д Славия 1913 (София) 0:6
31.10.2015 12:00 11 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:2
08.11.2015 10:30 12 кръг Д Левски (София) 0:3
15.11.2015 11:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:3
25.11.2015 14:00 14 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
29.11.2015 11:00 15 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
06.03.2016 11:00 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:1
13.03.2016 11:00 17 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:2
19.03.2016 17:30 18 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
26.03.2016 18:00 19 кръг Д Елит София (София) 1:0
01.04.2016 16:00 20 кръг Г Септември (София) 0:2
07.04.2016 11:00 21 кръг Д Миньор (Перник) 3:2
10.04.2016 11:00 22 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
17.04.2016 12:00 23 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:4
- 24 кръг
почива
28.04.2016 11:00 25 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
08.05.2016 12:00 26 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
12.05.2016 11:00 27 кръг Г Левски (София) 1:2
15.05.2016 18:30 28 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:2
22.05.2016 11:00 29 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
29.05.2016 11:00 30 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пирин 2001 (Благоевград) 28 11 4 13 31:35 37
9 Миньор (Перник) 28 11 2 15 49:44 35
10 София 2010 (София) 28 10 5 13 43:54 35
11 Пирин (Гоце Делчев) 28 10 1 17 32:66 31
12 БМ Спорт (София) 28 10 1 17 38:72 31

София 2010 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2015 14:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 0:1
29.10.2015 14:00 реванш Г Берое (Стара Загора) 2:4
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2015 14:00 1 кръг Г Ферион (София) анл.
12.09.2015 14:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
19.09.2015 14:00 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
30.09.2015 14:30 4 кръг Д Септември (София) 0:4
03.10.2015 13:30 5 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:2
11.10.2015 16:00 6 кръг Д Атлетик 11 (София) 6:0
17.10.2015 13:00 7 кръг Г Гранит (Владая) 2:2
24.10.2015 09:00 8 кръг Д Интернационал (София) 2:1
02.11.2015 14:00 9 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:2
05.11.2015 09:30 10 кръг Д Ботев 57 (София) 1:0
08.11.2015 12:00 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:2
15.11.2015 14:30 12 кръг Г Олимпиец (София) 1:1
18.11.2015 14:00 13 кръг Д БМ Спорт (София) 3:2
21.11.2015 14:00 14 кръг Г Изтребител (Иваняне) 2:2
28.11.2015 09:30 15 кръг Д Лъвчетата (София) 1:0
- 16 кръг
почива
12.03.2016 13:00 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
20.03.2016 11:30 18 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:3
27.03.2016 11:30 19 кръг Г Септември (София) 0:1
03.04.2016 11:30 20 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:1
09.04.2016 14:00 21 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:1
13.04.2016 14:00 22 кръг Д Гранит (Владая) 3:1
16.04.2016 14:00 23 кръг Г Интернационал (София) 1:0
23.04.2016 14:30 24 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:0
04.05.2016 17:00 25 кръг Г Ботев 57 (София) 2:2
07.05.2016 14:00 26 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:1
14.05.2016 18:00 27 кръг Д Олимпиец (София) 2:4
18.05.2016 14:30 28 кръг Г БМ Спорт (София) 0:0
21.05.2016 17:00 29 кръг Д Изтребител (Иваняне) 11:1
27.05.2016 17:00 30 кръг Г Лъвчетата (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 57 (София) 28 17 5 6 99:35 56
5 БМ Спорт (София) 28 16 7 5 119:40 55
6 София 2010 (София) 28 12 8 8 57:37 44
7 Витоша (Бистрица) 28 13 4 11 62:52 43
8 Олимпиец (София) 28 11 9 8 91:54 42

София 2010 (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, първа група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Д Септември (София) 6:1
13.09.2015 14:30 2 кръг Г Спортист 13 (София) 5:7
20.09.2015 12:00 3 кръг Д Атлетик 11 (София) 2:4
27.09.2015 09:30 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:6
04.10.2015 13:30 5 кръг Д Лъвчетата (София) 0:9
11.10.2015 09:30 6 кръг Г Славия 1913 (София) 1:5
18.10.2015 09:30 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:5
27.10.2015 15:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:3
31.10.2015 14:00 9 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:3
18.11.2015 10:00 10 кръг Д Левски (София) 2:7
15.11.2015 09:30 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:4
22.11.2015 09:30 12 кръг Г Септември (София) 2:0
05.03.2016 09:00 13 кръг Д Спортист 13 (София) 8:0
12.03.2016 11:30 14 кръг Г Атлетик 11 (София) 2:5
20.03.2016 09:30 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
27.03.2016 09:00 16 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
03.04.2016 09:30 17 кръг Д Славия 1913 (София) 0:11
10.04.2016 13:30 18 кръг Г ЦСКА (София) 0:10
17.04.2016 10:30 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
24.04.2016 09:30 20 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:6
08.05.2016 09:30 21 кръг Г Левски (София) 0:7
18.05.2016 17:00 22 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Чавдар (Етрополе) 22 6 2 14 18:59 20
9 Атлетик 11 (София) 22 5 3 14 25:66 18
10 София 2010 (София) 22 5 0 17 41:102 15
11 Спортист 13 (София) 22 3 1 18 23:98 10
12 Септември (София) 22 2 2 18 14:61 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 8.369 59
април 2016 17.805 23
март 2016 11.906 39
ноември 2015 4.797 82
октомври 2015 6.947 67
август 2015 1.878 88
всички

Интернет страници