Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

София спорт (София)

BGSupporters форум

Информация

Начало: Основан е на 16 юли 2013 г.

София спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 10:00 1 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 3:0
09.10.2016 17:30 2 кръг Г БМ Спорт (София) 2:1
13.10.2016 08:30 3 кръг Д Елит София (София) 0:1
16.10.2016 11:30 4 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 5:0
23.10.2016 13:30 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:2
30.10.2016 09:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:0
03.11.2016 13:30 7 кръг Д Лъвчетата (София) 1:1
07.11.2016 09:00 8 кръг Г Ферион (София) 0:1
14.11.2016 16:30 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:0
20.11.2016 15:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 0:5
27.11.2016 09:00 11 кръг Г Интернационал (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ферион (София) 11 9 0 2 34:9 27
4 Левски-Раковски (София) 11 8 1 2 40:11 25
5 София спорт (София) 11 6 1 4 20:11 19
6 Олимпия ФК (София) 11 6 0 5 41:14 18
7 Елит София (София) 11 6 0 5 31:21 18
Втора фаза / Група "А"
11.03.2017 13:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
18.03.2017 10:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:5
25.03.2017 12:00 3 кръг Г Левски (София) 0:10
01.04.2017 09:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 2:5
08.04.2017 10:30 5 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
22.04.2017 10:30 6 кръг Д Миньор (Перник) 1:6
10.05.2017 12:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
06.05.2017 12:00 8 кръг Д Ферион (София) 1:2
13.05.2017 10:30 9 кръг Г Национал (София) 2:6
20.05.2017 09:00 10 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
27.05.2017 13:30 11 кръг Г Септември (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски-Раковски (София) 11 3 2 6 13:27 11
9 Септември (София) 11 3 2 6 12:33 11
10 Лъвчетата (София) 11 2 1 8 16:39 7
11 Ферион (София) 11 2 0 9 10:56 6
12 София спорт (София) 11 0 0 11 8:60 0

София спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 11:40 1 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:0
08.10.2016 11:40 2 кръг Г Младост 2015 (София) 8:0
16.10.2016 11:40 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
21.10.2016 13:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
29.10.2016 09:00 5 кръг Д Академик 1947 (София) 0:0
07.11.2016 11:40 6 кръг Г Витоша 13 (София) 0:0
- 7 кръг
почива
19.11.2016 13:00 8 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:2
27.11.2016 10:20 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
02.12.2016 13:00 10 кръг Д Септември (София) 1:1
10.12.2016 11:40 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 10 10 0 0 56:2 30
2 Академик 1947 (София) 10 7 2 1 44:6 23
3 София спорт (София) 10 5 3 2 19:5 18
4 Витоша 13 (София) 10 4 5 1 32:3 17
5 Левски-Раковски (София) 10 5 2 3 22:10 17
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 08:30 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
11.03.2017 13:10 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
18.03.2017 09:40 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
25.03.2017 12:30 4 кръг Г Академик 1947 (София) 0:4
29.03.2017 11:20 5 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:2
01.04.2017 17:10 6 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:2
08.04.2017 10:10 7 кръг Г Витоша 13 (София) 0:1
12.04.2017 14:50 8 кръг Д Септември (София) 1:0
22.04.2017 10:10 9 кръг Г Национал (София) 0:2
29.04.2017 14:50 10 кръг Д Левски (София) 1:2
06.05.2017 13:40 11 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:2
13.05.2017 12:30 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:1
20.05.2017 13:40 13 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
24.05.2017 13:40 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:2
27.05.2017 16:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Сливнишки герой (Сливница) 15 3 4 8 11:23 13
13 ЦСКА (София) 15 3 3 9 18:50 12
14 Локомотив 1929 (София) 15 3 2 10 9:29 11
15 Витоша 13 (София) 15 2 4 9 5:25 10
16 София спорт (София) 15 3 1 11 12:29 10

София спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 13:40 1 кръг Г Талант (София) 15:0
06.10.2016 10:10 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:6
15.10.2016 13:40 3 кръг Д Елит София (София) 2:1
23.10.2016 12:30 4 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:3
27.10.2016 12:30 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:4
05.11.2016 11:20 6 кръг Г Академик 1947 (София) 1:1
14.11.2016 11:20 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
17.11.2016 09:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
26.11.2016 11:20 9 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академик 1947 (София) 9 4 3 2 46:15 15
6 Елит София (София) 9 4 2 3 37:15 14
7 София спорт (София) 9 4 1 4 30:17 13
8 Спортист 13 (София) 9 2 2 5 15:24 8
9 Средногорец 2016 (Златица) 9 1 0 8 12:68 3
Втора фаза / Група "Б"
05.03.2017 13:40 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:1
12.03.2017 10:10 2 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:0
19.03.2017 12:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
27.03.2017 09:00 4 кръг Д Септември (София) 1:3
02.04.2017 14:50 5 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 8:0
09.04.2017 16:00 6 кръг Д Академик 1947 (София) 2:3
13.04.2017 16:00 7 кръг Г Елит София (София) 3:1
- 8 кръг
почива
30.04.2017 16:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) 6:0
07.05.2017 13:40 10 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 3:1
14.05.2017 16:00 11 кръг Д Талант (София) 5:0
21.05.2017 13:40 12 кръг Г Ферион (София) 1:4
25.05.2017 16:00 13 кръг Д Сердика (София) 0:2
28.05.2017 10:10 14 кръг Г РД Спорт (София) 0:1
04.06.2017 12:30 15 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Сердика (София) 14 8 0 6 59:29 24
22 Елит София (София) 14 7 3 4 39:26 24
23 София спорт (София) 14 7 1 6 42:21 22
24 Спортист 13 (София) 14 5 1 8 15:32 16
25 Надежда (Доброславци) 14 4 1 9 26:51 13

София спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 10:40 1 кръг Г Победа 2013 (София) 0:5
07.10.2016 13:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:10
16.10.2016 11:50 3 кръг Г Национал (София) 0:10
23.10.2016 11:50 4 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:1
30.10.2016 10:40 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:5
07.11.2016 13:00 6 кръг Д РД Спорт (София) 0:5
14.11.2016 11:50 7 кръг Г Лъвчетата (София) 0:5
20.11.2016 10:40 8 кръг Г Щурче (София) 1:0
27.11.2016 13:00 9 кръг Д Левски (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 9 4 1 4 20:18 13
7 Победа 2013 (София) 9 2 3 4 17:25 9
8 София спорт (София) 9 2 0 7 5:45 6
9 Урвич (Панчарево) 9 0 2 7 6:40 2
10 Щурче (София) 9 0 1 8 4:39 1
Втора фаза / Група "Б"
12.03.2017 14:10 1 кръг Д Младост 2015 (София) 0:4
19.03.2017 15:20 2 кръг Г ДАФ (София) 1:2
27.03.2017 13:00 3 кръг Д Сердика (София) 0:1
02.04.2017 15:20 4 кръг Г Шампиони (София) 1:0
09.04.2017 10:40 5 кръг Д Витоша 13 (София) 0:1
23.04.2017 09:30 6 кръг Г Септември (София) 1:6
30.04.2017 10:40 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:4
07.05.2017 15:20 8 кръг Г Победа 2013 (София) 0:1
14.05.2017 09:30 9 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 2:1
21.05.2017 14:10 10 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:3
28.05.2017 14:10 11 кръг Г Щурче (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Шампиони (София) 11 4 2 5 22:22 14
22 ДАФ (София) 11 3 3 5 22:25 12
23 София спорт (София) 11 3 1 7 10:23 10
24 Щурче (София) 11 3 1 7 18:38 10
25 Урвич (Панчарево) 11 2 3 6 23:34 9

София спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 09:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:9
08.10.2016 12:30 2 кръг Д Левски (София) 1:6
15.10.2016 14:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
22.10.2016 10:30 4 кръг Д Лъвчетата (София) 2:5
29.10.2016 10:30 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 6:5
05.11.2016 09:30 6 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
12.11.2016 12:30 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:4
19.11.2016 09:30 8 кръг Д ЕСФА (София) 0:6
26.11.2016 09:30 9 кръг Г Елит София (София) 1:1
03.12.2016 09:30 10 кръг Д Национал (София) 0:12
10.12.2016 10:30 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:1
11.03.2017 09:30 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:11
18.03.2017 13:30 13 кръг Г Левски (София) 0:9
25.03.2017 12:30 14 кръг Д Славия 1913 (София) 1:6
01.04.2017 10:30 15 кръг Г Лъвчетата (София) 2:3
08.04.2017 10:30 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
22.04.2017 09:30 17 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
29.04.2017 13:30 18 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:1
06.05.2017 09:30 19 кръг Г ЕСФА (София) 2:2
24.05.2017 14:30 20 кръг Д Елит София (София) 2:1
20.05.2017 13:30 21 кръг Г Национал (София) 1:8
27.05.2017 10:30 22 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЕСФА (София) 22 8 2 12 55:93 26
8 Олимпия ФК (София) 22 6 2 14 47:83 20
9 София спорт (София) 22 4 5 13 34:106 17
10 Марек 1915 (Дупница) 22 5 2 15 42:132 17
11 Елит София (София) 22 2 2 18 25:102 8

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място

Интернет страници