Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Албена 97 (Оброчище)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Искра (Генерал Киселово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спартак София (София)

Спортион (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Царичино (Царичино)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Софияспорт 2020 (София)

BGSupporters форум

Софияспорт 2020 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 13:00 1 кръг Г БГ 7 (София) 2:3
03.10.2020 13:00 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:5
10.10.2020 13:00 3 кръг Д Атлетик 11 (София) 14:0
17.10.2020 13:00 4 кръг Г Козаро (Ботевград) 0:2
24.10.2020 13:00 5 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
31.10.2020 13:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
07.11.2020 11:00 7 кръг Д Шампион (София) -:-
14.11.2020 13:00 8 кръг Г Елит София (София) -:-
21.11.2020 12:00 9 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Шампион (София) 4 2 0 2 9:10 6
7 БГ 7 (София) 4 2 0 2 11:17 6
8 Софияспорт 2020 (София) 4 1 0 3 16:10 3
9 Елит София (София) 4 1 0 3 9:20 3
10 Атлетик 11 (София) 3 0 0 3 2:34 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници