Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
03.09.2016 17:00 2 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:0
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:1
14.09.2016 17:30 4 кръг Д Вихър (Белозем) 2:2
17.09.2016 17:30 5 кръг Г Житница (Житница) 0:1
04.12.2016 14:00 6 кръг Д Момино (Момино село) 3:0
02.10.2016 16:00 7 кръг Г Кричим (Кричим) 2:0
07.10.2016 16:30 8 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 4:1
16.10.2016 16:00 9 кръг Г Вихър (Войсил) 2:4
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 2:1
29.10.2016 14:30 11 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:1
04.11.2016 14:30 12 кръг Д Калояново (Калояново) 3:0
12.11.2016 14:30 13 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:3
19.11.2016 14:30 14 кръг Д Вихър (Строево) 2:0
26.11.2016 14:30 15 кръг Г Марица (Милево) 3:1
26.02.2017 15:00 16 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 5:1
04.03.2017 15:00 17 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 18 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 19 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 20 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 21 кръг Г Момино (Момино село) -:-
- 22 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 23 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 24 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 25 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 26 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 27 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 28 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 29 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 30 кръг Д Марица (Милево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист 1948 (Голям чардак) 17 13 0 4 41:11 39
2 Сокол (Марково) 16 11 1 4 38:16 34
3 Марица 2003 (Маноле) 17 9 2 6 33:23 29
4 Вихър (Белозем) 16 8 4 4 40:30 28
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 16 8 2 6 31:29 26
6 Калояново (Калояново) 16 8 1 7 22:24 25
7 Момино (Момино село) 16 8 1 7 34:27 25
8 Тракия 06 (Стамболийски) 16 7 3 6 20:24 24
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 - Д Атлетик (Куклен) 2:1
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2016 18:00 - Д Вихър (Белозем) 3:0
Област Пловдив / Финал
31.08.2016 18:00 - Д Гигант (Съединение) 0:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Д Вихър (Строево) 1:2

Сокол (Марково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:1
16.09.2016 17:00 2 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:0
24.09.2016 10:30 3 кръг Д Вихър (Белозем) 5:0
01.10.2016 12:00 4 кръг Г Реал (Пловдив) 3:0
отложен 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
16.10.2016 11:00 6 кръг Г Хисаря 2013 (Хисаря) 8:0
21.10.2016 16:00 7 кръг Д Хасково (Хасково) 2:2
23.11.2016 14:30 8 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
05.11.2016 10:00 9 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 4:1
12.11.2016 10:30 10 кръг Д Кричим (Кричим) 10:0
отложен 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 12 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 15 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Хисаря 2013 (Хисаря) -:-
- 18 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 19 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хасково (Хасково) 11 9 1 1 47:8 28
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 9 0 1 54:4 27
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 8 0 2 59:6 24
4 Сокол (Марково) 9 7 2 0 40:4 23
5 Брестник 1948 (Пловдив) 11 6 1 4 28:18 19
6 Левски (Карлово) 11 6 0 5 31:19 18
7 Юнайтед (Пловдив) 11 5 0 6 18:19 15
8 Кричим (Кричим) 11 4 1 6 18:35 13

Сокол (Марково)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 14:00 1-ви мач Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:0
18.11.2016 14:00 реванш Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:0
1/4 финали
29.11.2016 13:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 1:6
04.12.2016 13:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 0:0

Сокол (Марково)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 10:30 1 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:0
24.09.2016 10:30 2 кръг Г Марица (Пловдив) 2:1
- 3 кръг
почива
08.10.2016 12:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
15.10.2016 11:00 5 кръг Д Хасково (Хасково) 1:1
22.10.2016 10:00 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) 4:0
29.10.2016 10:30 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
05.11.2016 10:30 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
13.11.2016 12:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
- 10 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 14 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 15 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 8 6 2 0 23:1 20
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 5 3 0 14:7 18
3 Сокол (Марково) 8 4 2 2 12:6 14
4 Родопа Смолян (Смолян) 8 4 1 3 13:15 13
5 Хасково (Хасково) 8 2 5 1 8:5 11
6 Марица (Пловдив) 8 2 2 4 9:12 8
7 Спартак-С 94 (Пловдив) 8 2 2 4 7:7 8
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 1 1 6 4:14 4

Сокол (Марково)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.11.2016 11:00 1 кръг Д Бенковски (Куртово Конаре) 0:1
02.10.2016 10:30 2 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:1
09.10.2016 10:30 3 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:4
01.11.2016 11:00 4 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
22.10.2016 10:30 5 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
30.10.2016 12:00 6 кръг Д Брестовица (Брестовица) 6:1
07.11.2016 10:30 7 кръг Г Спартак (Болярци) 3:0
- 8 кръг Г Бенковски (Куртово Конаре) -:-
- 9 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 10 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 11 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 12 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 13 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 14 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тракия 06 (Стамболийски) 7 5 2 0 26:7 17
2 Брестник 1948 (Пловдив) 7 4 1 2 25:8 13
3 Сокол (Марково) 7 4 0 3 14:11 12
4 Брестовица (Брестовица) 7 3 1 3 16:19 10
5 Раковски 2011 (Раковски) 7 3 0 4 26:15 9
6 Гигант (Съединение) 7 2 2 3 12:17 8
7 Бенковски (Куртово Конаре) 7 2 1 4 8:36 7
8 Спартак (Болярци) 7 1 1 5 8:22 4

Сокол (Марково)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Левски (Карлово) 0:5
01.11.2016 12:30 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:3
02.10.2016 10:30 3 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 6:1
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Пълдин (Пловдив) 2:3
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
23.10.2016 10:30 6 кръг Г Тополово (Тополово) 3:1
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) 3:2
08.11.2016 15:00 8 кръг Г Труд (Труд) 2:1
13.11.2016 10:30 9 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 8:3
- 10 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 12 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 15 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
- 16 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 18 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Карлово) 9 8 1 0 52:4 25
2 Пълдин (Пловдив) 9 7 2 0 27:7 23
3 Сокол (Марково) 9 5 1 3 28:21 16
4 Борислав 2009 (Първомай) 9 4 3 2 29:15 15
5 Атлетик (Куклен) 9 4 2 3 22:13 14
6 Тракия 1931 (Стамболийски) 9 4 2 3 22:19 14
7 Брестник 1948 (Пловдив) 9 2 2 5 9:26 8
8 Труд (Труд) 9 2 1 6 26:25 7

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 3 място

Интернет страници