Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:4
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Миньор (Раднево) 0:4
18.08.2019 18:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
25.08.2019 18:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:6
01.09.2019 18:00 5 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
07.09.2019 18:00 6 кръг Г Созопол (Созопол) 0:3
15.09.2019 17:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
22.09.2019 17:00 8 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
29.09.2019 17:00 9 кръг Д Левски (Карлово) -:-
05.10.2019 16:00 10 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
13.10.2019 16:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
24.10.2019 16:00 13 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
02.11.2019 14:30 14 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
10.11.2019 14:30 15 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
24.11.2019 14:30 17 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 23 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 25 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 26 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 27 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 28 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 29 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 30 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 31 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 32 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 33 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 34 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Несебър (Несебър) 7 1 2 4 5:11 5
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7 1 1 5 5:14 4
15 Сокол (Марково) 7 2 1 4 7:20 4
16 Димитровград 1947 (Димитровград) 7 0 3 4 6:20 3
17 Карнобат (Карнобат) 6 0 1 5 5:14 1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 - Г Марица (Милево) 5:1
Област Пловдив / Втори кръг
14.08.2019 18:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
Област Пловдив / Финал
21.08.2019 18:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:5

Сокол (Марково)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 17:30 1 кръг Д Левски (София) 2:1
28.08.2019 10:30 2 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:4
11.09.2019 10:30 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:0
15.09.2019 17:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:0
18.09.2019 10:30 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
22.09.2019 12:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
28.09.2019 16:00 7 кръг Д ЦСКА (София) -:-
05.10.2019 8 кръг Г Септември (София) -:-
12.10.2019 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
26.10.2019 10 кръг Г Национал (София) -:-
02.11.2019 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
09.11.2019 12 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
16.11.2019 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
23.11.2019 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Левски (София) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
07.03.2020 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
18.03.2020 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
21.03.2020 22 кръг Г ЦСКА (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Д Септември (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
25.04.2020 25 кръг Д Национал (София) -:-
02.05.2020 26 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал (София) 4 2 1 1 12:2 7
7 Дунав 2010 (Русе) 4 2 1 1 7:5 7
8 Сокол (Марково) 4 2 1 1 6:5 7
9 Черно море (Варна) 4 1 2 1 5:4 5
10 ЦСКА (София) 4 1 1 2 8:11 4

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 6 място
2016/2017 А ОФГ ПД 2 място
2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 6.738 69
април 2019 10.911 53
март 2019 9.772 60
ноември 2018 10.437 56
октомври 2018 7.506 71
септември 2018 6.426 82
май 2018 10.399 49
април 2018 10.493 52
март 2018 5.773 82
ноември 2017 6.409 72
октомври 2017 11.110 53
септември 2017 10.868 55
август 2017 13.769 41
всички

Интернет страници