Сокол (Марково)

BGSupporters форум

Сокол (Марково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:4
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Миньор (Раднево) 0:4
18.08.2019 18:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
25.08.2019 18:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:6
01.09.2019 18:00 5 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
07.09.2019 18:00 6 кръг Г Созопол (Созопол) 0:3
15.09.2019 17:00 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
22.09.2019 17:00 8 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:3
29.09.2019 17:00 9 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
05.10.2019 16:00 10 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:3
13.10.2019 16:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:3
23.10.2019 16:00 13 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
31.10.2019 14:30 14 кръг Г Несебър (Несебър) 0:4
09.11.2019 14:30 15 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:2
24.11.2019 14:30 17 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 23 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 25 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 26 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 27 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 28 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 29 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 30 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 31 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 32 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 33 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 34 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Атлетик (Куклен) 16 5 1 10 14:25 16
14 Родопа Смолян (Смолян) 16 4 3 9 19:30 15
15 Сокол (Марково) 16 5 2 9 17:41 14
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 16 3 3 10 12:33 12
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 16 3 3 10 13:40 12
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 - Г Марица (Милево) 5:1
Област Пловдив / Втори кръг
14.08.2019 18:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
Област Пловдив / Финал
21.08.2019 18:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
08.10.2019 16:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:5

Сокол (Марково)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2019 17:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
отложен 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
07.10.2019 16:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:1
12.10.2019 10:30 4 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 7:1
17.10.2019 16:00 5 кръг Д Марица (Милево) 3:0
11.11.2019 14:00 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
- 7 кръг
почива
07.11.2019 14:00 8 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 3:0
14.11.2019 14:00 9 кръг Г Левски (Карлово) 4:1
- 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 14 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г АФК Хасково (Хасково) -:-
- 18 кръг Д Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (Марково) 7 7 0 0 29:4 21
2 Спартак 1947 (Пловдив) 7 4 0 3 17:13 12
3 Марица 1921 (Пловдив) 7 3 2 2 19:10 11
4 Левски (Карлово) 6 3 1 2 13:10 10
5 АФК Хасково (Хасково) 6 3 1 2 21:15 10

Сокол (Марково)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2019 15:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 0:2
21.10.2019 15:00 реванш Г Ботев (Пловдив) 0:6

Сокол (Марково)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 17:30 1 кръг Д Левски (София) 2:1
28.08.2019 10:30 2 кръг Г Дунав (Русе) 2:4
11.09.2019 10:30 3 кръг Д Черно море (Варна) 0:0
15.09.2019 17:00 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:0
18.09.2019 10:30 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
21.09.2019 10:30 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
28.09.2019 15:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
05.10.2019 13:30 8 кръг Г Септември (София) 0:4
09.10.2019 15:00 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:2
24.10.2019 15:00 10 кръг Г Национал (София) 1:5
31.10.2019 14:30 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
10.11.2019 14:30 12 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
17.11.2019 14:30 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
23.11.2019 14:30 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Левски (София) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Дунав (Русе) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
07.03.2020 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
18.03.2020 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
21.03.2020 22 кръг Г ЦСКА (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Д Септември (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
25.04.2020 25 кръг Д Национал (София) -:-
02.05.2020 26 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
09.05.2020 27 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
16.05.2020 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лудогорец 1945 (Разград) 13 7 3 3 27:14 24
7 Дунав (Русе) 13 6 3 4 24:19 21
8 Сокол (Марково) 13 6 1 6 20:26 19
9 Черно море (Варна) 13 5 3 5 19:15 18
10 Национал (София) 13 5 2 6 36:34 17

Сокол (Марково)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 10:00 1 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:3
14.09.2019 10:30 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 4:1
18.09.2019 14:30 3 кръг Д Арена (Ямбол) 0:1
21.09.2019 10:30 4 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:2
16.10.2019 13:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:1
28.09.2019 12:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
06.10.2019 11:00 7 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
11.10.2019 13:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:2
20.10.2019 12:00 9 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 5:5
отложен 10 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
05.11.2019 12:00 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:0
09.11.2019 11:00 12 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:1
16.11.2019 10:30 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
24.11.2019 12:00 14 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
30.11.2019 10:30 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 18 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 19 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 27 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 28 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 30 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Карнобат (Карнобат) 13 6 1 6 26:33 19
8 Верея (Стара Загора) 12 5 3 4 26:22 18
9 Сокол (Марково) 12 4 3 5 24:27 15
10 Марица 1921 (Пловдив) 11 5 0 6 25:30 15
11 Сливен 2000 (Сливен) 12 4 2 6 21:23 14

Сокол (Марково)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 10:30 1 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 12:0
14.09.2019 10:30 2 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:0
21.09.2019 11:00 3 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 3:3
отложен 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
05.10.2019 10:30 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
13.10.2019 10:30 6 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 9:0
19.10.2019 10:00 7 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:1
30.10.2019 10:30 8 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:1
06.11.2019 10:30 9 кръг Д Левски (Карлово) 1:4
09.11.2019 10:00 10 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:4
16.11.2019 10:30 11 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 4:1
23.11.2019 10:30 12 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
01.12.2019 11:00 13 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 14 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г АФК Хасково (Хасково) -:-
- 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 20 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 21 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 23 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 24 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 25 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 26 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Карлово) 11 8 2 1 53:4 26
2 Арда 1924 (Кърджали) 10 7 2 1 33:3 23
3 Сокол (Марково) 10 7 1 2 43:15 22
4 Родопа Смолян (Смолян) 9 7 0 2 35:8 21
5 АФК Хасково (Хасково) 9 5 3 1 35:12 18

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 6 място
2016/2017 А ОФГ ПД 2 място
2015/2016 А ОФГ ПД 8 място
2014/2015 А ОФГ ПД 9 място
2012/2013 А ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 6.738 69
април 2019 10.911 53
март 2019 9.772 60
ноември 2018 10.437 56
октомври 2018 7.506 71
септември 2018 6.426 82
май 2018 10.399 49
април 2018 10.493 52
март 2018 5.773 82
ноември 2017 6.409 72
октомври 2017 11.110 53
септември 2017 10.868 55
август 2017 13.769 41
всички

Интернет страници