Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)

BGSupporters форум

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)

"Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Спартак 2008 (Избеглии) 0:3
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Космос (Боянци) 3:1
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Тополово (Тополово) 0:5
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Лъки 2004 (Лъки) 6:1
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Електра 27 (Стоево) 5:1
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Тракия 2008 (Нови извор) 0:3
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Родопи 2012 (Червен) 3:3
30.10.2016 14:30 8 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 2:2
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Спартак (Болярци) 3:0
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) 0:1
19.11.2016 14:30 11 кръг Д Младост (Златовръх) 0:3
12.03.2017 15:00 12 кръг Д Спартак 2008 (Избеглии) 0:3
19.03.2017 15:00 13 кръг Г Космос (Боянци) 0:5
29.03.2017 17:00 14 кръг Д Тополово (Тополово) 1:2
02.04.2017 17:00 15 кръг Г Лъки 2004 (Лъки) 1:3
09.04.2017 17:00 16 кръг Д Електра 27 (Стоево) 5:2
15.04.2017 17:00 17 кръг Г Тракия 2008 (Нови извор) 0:3
23.04.2017 17:00 18 кръг Д Родопи 2012 (Червен) 5:1
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:3
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Спартак (Болярци) 0:3
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) 1:5
20.05.2017 18:00 22 кръг Г Младост (Златовръх) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак (Болярци) 22 9 5 8 43:29 32
8 Космос (Боянци) 22 6 2 14 36:50 20
9 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 22 6 2 14 35:56 20
10 Електра 27 (Стоево) 22 6 1 15 26:57 19
11 Лъки 2004 (Лъки) 22 5 3 14 24:47 18

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2016 17:00 1 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Вихър (Строево) 2:5
25.09.2016 10:30 3 кръг Г Марица (Пловдив) 0:3
29.09.2016 16:00 4 кръг Д Труд (Труд) 0:3
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
15.10.2016 12:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:5
20.10.2016 16:00 7 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:9
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:5
06.11.2016 10:30 9 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
12.11.2016 10:30 10 кръг Д Брестовица (Брестовица) анл.
20.11.2016 10:30 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
11.03.2017 10:30 12 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
19.03.2017 10:30 13 кръг Г Вихър (Строево) 1:7
25.03.2017 10:30 14 кръг Д Марица (Пловдив) 0:13
30.03.2017 10:30 15 кръг Г Труд (Труд) 0:3
08.04.2017 10:30 16 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:3
14.04.2017 12:00 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
22.04.2017 10:30 18 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
30.04.2017 10:30 19 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
07.05.2017 10:30 20 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 0:3
- 21 кръг
почива
20.05.2017 10:30 22 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Атлетик (Куклен) 20 6 1 13 29:50 19
9 Гигант (Съединение) 20 5 1 14 16:56 16
10 Тракия 06 (Стамболийски) 20 4 3 13 23:47 15
11 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 20 1 0 19 10:83 3
-- Брестовица (Брестовица) 1 0 0 1 1:18 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПД 9 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 2 място
2012/2013 А ОФГ ПД 16 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници