Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)

BGSupporters форум

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)

"Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Спартак 2008 (Избеглии) 0:3
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Космос (Боянци) 3:1
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Тополово (Тополово) 0:5
02.10.2016 16:00 4 кръг Д Лъки 2004 (Лъки) 6:1
09.10.2016 16:00 5 кръг Г Електра 27 (Стоево) 5:1
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Тракия 2008 (Нови извор) 0:3
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Родопи 2012 (Червен) 3:3
30.10.2016 14:30 8 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 2:2
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Спартак (Болярци) 3:0
12.11.2016 14:30 10 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) 0:1
19.11.2016 14:30 11 кръг Д Младост (Златовръх) 0:3
- 12 кръг Д Спартак 2008 (Избеглии) -:-
- 13 кръг Г Космос (Боянци) -:-
- 14 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
- 15 кръг Г Лъки 2004 (Лъки) -:-
- 16 кръг Д Електра 27 (Стоево) -:-
- 17 кръг Г Тракия 2008 (Нови извор) -:-
- 18 кръг Д Родопи 2012 (Червен) -:-
- 19 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) -:-
- 20 кръг Г Спартак (Болярци) -:-
- 21 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Младост (Златовръх) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракия 2008 (Нови извор) 11 7 1 3 26:18 22
6 Младост (Златовръх) 11 6 0 5 22:13 18
7 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 11 4 2 5 22:23 14
8 Спартак (Болярци) 11 4 2 5 19:14 14
9 Лъки 2004 (Лъки) 11 2 2 7 12:24 8

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2016 17:00 1 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Вихър (Строево) 2:5
25.09.2016 10:30 3 кръг Г Марица (Пловдив) 0:3
29.09.2016 16:00 4 кръг Д Труд (Труд) 0:3
08.10.2016 10:30 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
15.10.2016 12:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:5
20.10.2016 16:00 7 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:9
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:5
06.11.2016 10:30 9 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
12.11.2016 10:30 10 кръг Д Брестовица (Брестовица) анл.
20.11.2016 10:30 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
- 12 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 13 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 14 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 16 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 20 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 21 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 22 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Борислав 2009 (Първомай) 10 2 2 6 11:24 8
9 Тракия 06 (Стамболийски) 10 2 1 7 10:24 7
10 Гигант (Съединение) 10 1 1 8 7:37 4
11 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 10 0 0 10 6:42 0
-- Брестовица (Брестовица) 1 0 0 1 1:18 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 Б ОФГ ПД 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 2 място
2012/2013 А ОФГ ПД 16 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници