Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)

BGSupporters форум

Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
04.09.2016 17:00 2 кръг Д Вихър (Войсил) 2:3
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:8
14.09.2016 17:30 4 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3
17.09.2016 17:00 5 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:3
25.09.2016 17:00 6 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
01.10.2016 16:00 7 кръг Г Вихър (Белозем) 1:3
09.10.2016 16:00 8 кръг Д Калояново (Калояново) 6:2
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Житница (Житница) 0:3
23.10.2016 16:00 10 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:0
29.10.2016 14:30 11 кръг Г Момино (Момино село) 0:9
04.11.2016 14:30 12 кръг Д Вихър (Строево) 0:2
12.11.2016 14:30 13 кръг Г Кричим (Кричим) 0:3
20.11.2016 14:30 14 кръг Д Марица (Милево) 1:3
26.11.2016 14:30 15 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:3
26.02.2017 15:00 16 кръг Д Сокол (Марково) 1:5
05.03.2017 15:00 17 кръг Г Вихър (Войсил) 0:3
12.03.2017 15:00 18 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:1
18.03.2017 15:00 19 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:4
24.03.2017 15:00 20 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:3
01.04.2017 17:00 21 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:1
09.04.2017 17:00 22 кръг Д Вихър (Белозем) 2:5
14.04.2017 17:00 23 кръг Г Калояново (Калояново) 0:2
23.04.2017 17:00 24 кръг Д Житница (Житница) 0:3
30.04.2017 17:00 25 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3
07.05.2017 18:00 26 кръг Д Момино (Момино село) 1:6
10.05.2017 18:00 27 кръг Г Вихър (Строево) 0:3
14.05.2017 18:00 28 кръг Д Кричим (Кричим) 0:3
20.05.2017 18:00 29 кръг Г Марица (Милево) 2:1
27.05.2017 18:00 30 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Вихър (Войсил) 30 12 2 16 48:56 38
13 Калояново (Калояново) 30 12 1 17 43:56 37
14 Житница (Житница) 30 9 8 13 40:51 35
15 Марица (Милево) 30 9 3 18 39:56 30
16 Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) 30 4 1 25 25:95 10

Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Д Тракия 1931 (Стамболийски) 0:3
23.09.2016 10:30 2 кръг Г Труд (Труд) 3:12
02.10.2016 10:30 3 кръг Д Тополово (Тополово) 3:0
09.10.2016 10:30 4 кръг Д Левски (Карлово) 2:16
16.10.2016 10:30 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:11
23.10.2016 10:30 6 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:0
30.10.2016 12:00 7 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:8
06.11.2016 10:30 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:10
13.11.2016 10:30 9 кръг Г Сокол (Марково) 3:8
25.03.2017 13:00 10 кръг Г Тракия 1931 (Стамболийски) 2:7
02.04.2017 10:30 11 кръг Д Труд (Труд) 1:8
09.04.2017 10:30 12 кръг Г Тополово (Тополово) 0:10
14.04.2017 10:30 13 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
23.04.2017 10:30 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:7
30.04.2017 10:30 15 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:8
07.05.2017 10:30 16 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:14
14.05.2017 10:30 17 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
21.05.2017 10:30 18 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Атлетик (Куклен) 18 7 3 8 35:46 24
7 Тополово (Тополово) 18 4 2 12 29:50 14
8 Брестник 1948 (Пловдив) 18 4 2 12 25:66 14
9 Труд (Труд) 18 3 1 14 34:51 10
10 Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) 18 1 1 16 16:131 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПД 16 място
2015/2016 А ОФГ ПД 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници