Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)

BGSupporters форум

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)

"Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Г Спартак 2008 (Избеглии) 2:2
13.09.2015 17:00 2 кръг Д Спартак (Болярци) 2:3
20.09.2015 17:00 3 кръг Г Тополово (Тополово) 2:1
13.12.2015 14:00 4 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) 3:0
04.10.2015 16:00 5 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 2:3
10.10.2015 16:00 6 кръг Д Космос (Боянци) 8:0
18.10.2015 16:00 7 кръг Г Лъки 2004 (Лъки) 2:4
21.10.2015 16:00 8 кръг Д Тракия 2008 (Нови извор) 3:0
06.12.2015 14:30 9 кръг Г Електра 27 (Стоево) 2:2
08.11.2015 14:30 10 кръг Г Родопи 2012 (Червен) 3:2
15.11.2015 14:30 11 кръг Д Чайка Конуш 2000 (Конуш) 3:0
- 12 кръг
почива
29.11.2015 14:30 13 кръг Д Младост (Златовръх) 2:1
06.03.2016 15:00 14 кръг Д Спартак 2008 (Избеглии) 1:2
13.03.2016 15:00 15 кръг Г Спартак (Болярци) 2:5
20.03.2016 15:00 16 кръг Д Тополово (Тополово) 1:0
26.03.2016 16:00 17 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) 2:1
03.04.2016 17:00 18 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:0
10.04.2016 17:00 19 кръг Г Космос (Боянци) 3:0
17.04.2016 17:00 20 кръг Д Лъки 2004 (Лъки) 3:0
24.04.2016 17:00 21 кръг Г Тракия 2008 (Нови извор) 2:5
30.04.2016 17:00 22 кръг Д Електра 27 (Стоево) 2:4
08.05.2016 18:00 23 кръг Д Родопи 2012 (Червен) 4:2
15.05.2016 18:00 24 кръг Г Чайка Конуш 2000 (Конуш) 4:5
- 25 кръг
почива
28.05.2016 17:00 26 кръг Г Младост (Златовръх) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак (Болярци) 24 15 4 5 54:28 49
3 Лъки 2004 (Лъки) 24 14 1 9 51:38 43
4 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 24 12 3 9 58:50 39
5 Електра 27 (Стоево) 24 12 3 9 58:49 39
6 Шипка 2015 (Асеновград) 24 11 6 7 43:32 39

Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)

ЮМВ "А": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2015 17:00 1 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:10
26.09.2015 10:30 2 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:5
30.09.2015 17:00 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:9
10.10.2015 10:30 4 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
18.10.2015 10:30 5 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:10
26.10.2015 10:30 6 кръг Д СК Марица (Пловдив) 1:10
02.11.2015 10:30 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:9
07.11.2015 10:30 8 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:10
14.11.2015 11:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:5
26.03.2016 10:30 10 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:9
01.04.2016 15:00 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:7
09.04.2016 10:30 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:21
16.04.2016 10:30 13 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:14
24.04.2016 10:30 14 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:4
02.05.2016 10:30 15 кръг Г СК Марица (Пловдив) 0:3
07.05.2016 10:30 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
14.05.2016 10:30 17 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
21.05.2016 10:30 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак-С 94 (Пловдив) 18 9 1 8 36:28 28
7 Родопа Смолян (Смолян) 18 7 2 9 27:32 23
8 Брестник 1948 (Пловдив) 18 4 2 12 26:32 14
9 Марица 2003 (Маноле) 18 3 1 14 24:44 10
10 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 18 1 0 17 12:135 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 16 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 9 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 2 място
2012/2013 А ОФГ ПД 16 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници