Спартак (Болярци)

BGSupporters форум

Спартак (Болярци)

"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Марица (Ясно поле) 1:2
17.09.2017 17:00 2 кръг Д Караджалово 2011 (Караджалово) 2:0
24.09.2017 15:30 3 кръг Г Пловдив (Пловдив) 1:3
01.10.2017 17:00 4 кръг Д Марица 2006 (Градина) 4:0
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 0:2
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:0
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Ботев (Рогош) 1:3
29.10.2017 14:30 8 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0
05.11.2017 14:30 9 кръг Г Победа (Царацово) 0:1
12.11.2017 14:30 10 кръг Д Марица (Милево) 2:2
19.11.2017 14:30 11 кръг Г Сокол (Буково) 3:4
18.03.2018 15:00 12 кръг Г Марица (Ясно поле) 3:3
24.03.2018 15:00 13 кръг Г Караджалово 2011 (Караджалово) 3:0
01.04.2018 16:00 14 кръг Д Пловдив (Пловдив) 2:1
07.04.2018 17:00 15 кръг Г Марица 2006 (Градина) 3:2
15.04.2018 17:00 16 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 2:1
22.04.2018 17:00 17 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:3
29.04.2018 17:00 18 кръг Д Ботев (Рогош) 3:0
05.05.2018 18:00 19 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 5:1
13.05.2018 18:00 20 кръг Д Победа (Царацово) 3:0
19.05.2018 18:00 21 кръг Г Марица (Милево) 0:3
27.05.2018 18:00 22 кръг Д Сокол (Буково) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица (Милево) 22 19 2 1 82:15 59
2 Караджалово 2011 (Караджалово) 22 13 4 5 55:32 43
3 Спартак (Болярци) 22 13 2 7 50:31 41
4 Пловдив (Пловдив) 22 12 2 8 51:31 38
5 Траките 2007 (Скутаре) 22 11 1 10 51:47 34

Спартак (Болярци)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Г Тополово (Тополово) 3:4
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Садово (Садово) 0:6
06.10.2017 16:00 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:0
13.10.2017 16:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:0
20.10.2017 16:00 5 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:1
29.10.2017 10:30 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:0
03.11.2017 15:00 7 кръг Д Сокол (Марково) 0:4
12.11.2017 10:30 8 кръг Г Вихър (Строево) 5:0
17.11.2017 15:00 9 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:1
27.05.2018 15:00 10 кръг Д Тополово (Тополово) 4:2
31.03.2018 10:00 11 кръг Д Садово (Садово) 0:1
07.04.2018 10:30 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 7:3
13.04.2018 16:00 13 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 8:2
22.04.2018 10:30 14 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
27.04.2018 18:15 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:2
03.05.2018 18:00 16 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
11.05.2018 16:00 17 кръг Д Вихър (Строево) 3:0
18.05.2018 16:00 18 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Садово (Садово) 18 15 0 3 71:11 45
3 Пълдин (Пловдив) 18 14 1 3 82:12 43
4 Спартак (Болярци) 18 10 1 7 50:32 31
5 Борислав 2009 (Първомай) 18 9 1 8 41:38 28
6 Тополово (Тополово) 18 8 1 9 56:51 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 2 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници