Спартак (Койнаре)

BGSupporters форум

Спартак (Койнаре)

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2018 18:00 1 кръг Д Левски (Писарово) 1:1
01.09.2018 17:00 2 кръг Д Светослав (Лепица) 7:2
09.09.2018 17:00 3 кръг Г Венци (Искър) 0:3
15.09.2018 17:00 4 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) 8:1
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Дреновец (Горник) 1:2
29.09.2018 17:00 6 кръг Д Чавдар (Садовец) 5:1
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Палфингер (Червен бряг) 3:1
13.10.2018 16:00 8 кръг Д Крали Марко (Еница) 11:1
21.10.2018 11:00 9 кръг Г Левски (Сухаче) анл.
27.10.2018 15:00 10 кръг Д Искър (Долни Луковит) 3:0
03.11.2018 14:00 11 кръг Г Искър (Чомаковци) 1:2
- 12 кръг Г Левски (Писарово) -:-
- 13 кръг Г Светослав (Лепица) -:-
- 14 кръг Д Венци (Искър) -:-
- 15 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) -:-
- 16 кръг Д Дреновец (Горник) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Садовец) -:-
- 18 кръг Д Палфингер (Червен бряг) -:-
- 19 кръг Г Крали Марко (Еница) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Искър (Долни Луковит) -:-
- 22 кръг Д Искър (Чомаковци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Искър (Чомаковци) 10 7 1 2 21:13 22
3 Левски (Писарово) 10 6 1 3 32:13 19
4 Спартак (Койнаре) 10 6 1 3 40:14 19
5 Лавров (Горни Дъбник) 10 5 1 4 18:21 16
6 Дреновец (Горник) 9 5 1 3 15:12 16

Спартак (Койнаре)

Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2018 11:00 1 кръг Д Ботев (Луковит) 0:3
06.10.2018 11:00 2 кръг Д Искър (Чомаковци) 3:8
13.10.2018 11:00 3 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:2
20.10.2018 11:00 4 кръг Д Бенковски (Тетевен) 1:3
27.10.2018 11:00 5 кръг Г Дреновец (Горник) 0:3
04.11.2018 10:00 6 кръг Д Чавдар (Троян) 1:1
10.11.2018 10:00 7 кръг Г Светкавица (Градежница) 3:0
- 8 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
- 9 кръг Г Искър (Чомаковци) -:-
- 10 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 11 кръг Г Бенковски (Тетевен) -:-
- 12 кръг Д Дреновец (Горник) -:-
- 13 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
- 14 кръг Д Светкавица (Градежница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Чавдар (Троян) 7 3 2 2 12:12 11
5 Искър (Чомаковци) 7 3 1 3 28:14 10
6 Дреновец (Горник) 7 3 0 4 15:19 9
7 Спартак (Койнаре) 7 1 1 5 8:20 4
8 Светкавица (Градежница) 7 0 0 7 5:43 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПЛ --
2016/2017 А ОФГ ПЛ 8 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 9 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници