Спартак (Койнаре)

BGSupporters форум

Спартак (Койнаре)

Северна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.08.1963 17:30 1 кръг Д Стамо Костов (Попово) 1:0
25.08.1963 17:30 2 кръг Д Лудогорец (Разград) 2:2
01.09.1963 17:00 3 кръг Г Добруджа (Толбухин) 1:2
08.09.1963 17:00 4 кръг Д Панайот Волов (Коларовград) 2:1
15.09.1963 17:00 5 кръг Г Христо Кърпачев (Ловеч) 2:1
22.09.1963 16:30 6 кръг Д Ботев (Враца) 0:1
06.10.1963 16:00 7 кръг Г Чавдар (Бяла Слатина) 0:3
13.10.1963 16:00 8 кръг Д Светкавица (Търговище) 1:0
20.10.1963 16:00 9 кръг Г Етър (Търново) 0:0
27.10.1963 15:00 10 кръг Д Димитър Ватев (Белослав) 1:0
03.11.1963 15:00 11 кръг Г Септемврийска слава (Михайловград) 1:1
10.11.1963 15:00 12 кръг Д Чардафон (Габрово) 0:0
17.11.1963 15:00 13 кръг Г Бенковски (Видин) 4:1
24.11.1963 15:00 14 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
01.12.1963 10:00 15 кръг Г Септември (София) 0:3
08.12.1963 14:30 16 кръг Д Левски (Лясковец) 1:0
15.12.1963 14:30 17 кръг Г Гигант (Белене) 1:2
10.03.1964 16:30 18 кръг Г Стамо Костов (Попово) 0:5
15.03.1964 16:30 19 кръг Г Лудогорец (Разград) 1:2
24.03.1964 16:30 20 кръг Д Добруджа (Толбухин) 1:2
31.03.1964 17:00 21 кръг Г Панайот Волов (Коларовград) 0:3
07.04.1964 17:00 22 кръг Д Христо Кърпачев (Ловеч) 0:0
14.04.1964 17:00 23 кръг Г Ботев (Враца) 0:5
21.04.1964 17:30 24 кръг Д Чавдар (Бяла Слатина) 0:1
29.04.1964 17:30 25 кръг Г Светкавица (Търговище) 0:3
05.05.1964 17:30 26 кръг Д Етър (Търново) 1:0
10.05.1964 18:00 27 кръг Г Димитър Ватев (Белослав) 0:4
17.05.1964 18:00 28 кръг Д Септемврийска слава (Михайловград) 1:0
24.05.1964 18:00 29 кръг Г Чардафон (Габрово) 0:0
31.05.1964 18:00 30 кръг Д Бенковски (Видин) 3:0
07.06.1964 18:00 31 кръг Г Академик (Свищов) 3:2
14.06.1964 18:00 32 кръг Д Септември (София) 1:1
20.06.1964 18:00 33 кръг Г Левски (Лясковец) 0:1
02.07.1964 18:15 34 кръг Д Гигант (Белене) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Светкавица (Търговище) 34 14 7 13 47:45 35
8 Септемврийска слава (Михайловград) 34 14 5 15 58:47 33
9 Спартак (Койнаре) 34 13 7 14 33:48 33
10 Христо Кърпачев (Ловеч) 34 12 8 14 43:50 32
11 Гигант (Белене) 34 13 5 16 57:58 31

Спартак (Койнаре)

Врачанска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бачи Цеко (Хайредин) 18 7 0 11 31:51 14
7 Чавдар (Бяла Слатина) 18 5 3 10 31:52 13
8 Спартак (Койнаре) 18 5 2 11 25:35 12
9 Златия (Вълчедръм) 18 2 4 12 14:37 8
10 Локомотив (Мездра) 18 2 0 16 9:106 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПЛ 1 място
2018/2019 Б ОФГ ПЛ 3 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ --
2016/2017 А ОФГ ПЛ 8 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 9 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници