Спартак (Койнаре)

BGSupporters форум

Спартак (Койнаре)

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 18:00 1 кръг Д Чавдар (Садовец) 4:0
23.11.2019 14:00 2 кръг Г Дреновец (Горник) 0:0
14.09.2019 17:00 3 кръг Д Светослав (Лепица) анл.
22.09.2019 11:00 4 кръг Г Левски (Писарово) анл.
28.09.2019 17:00 5 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) 3:0
05.10.2019 16:00 6 кръг Г Крали Марко (Еница) 3:2
- 7 кръг
почива
20.10.2019 11:00 8 кръг Д Искър (Долни Луковит) 3:0
10.11.2019 11:00 9 кръг Г Искър (Чомаковци) 1:0
14.03.2020 15:00 10 кръг Г Чавдар (Садовец) анл.
21.03.2020 15:00 11 кръг Д Дреновец (Горник) анл.
28.03.2020 15:00 12 кръг Г Светослав (Лепица) анл.
- 13 кръг
почива
11.04.2020 17:00 14 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) анл.
25.04.2020 17:00 15 кръг Д Крали Марко (Еница) анл.
- 16 кръг
почива
09.05.2020 18:00 17 кръг Г Искър (Долни Луковит) анл.
16.05.2020 18:00 18 кръг Д Искър (Чомаковци) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Койнаре) 6 5 1 0 14:2 16
2 Дреновец (Горник) 7 4 3 0 15:9 15
3 Искър (Чомаковци) 7 5 0 2 18:5 15
4 Светослав (Лепица) 6 3 0 3 15:15 9
5 Чавдар (Садовец) 7 2 1 4 14:16 7

Спартак (Койнаре)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 11:00 1 кръг Д Гигант (Белене) 1:4
05.10.2019 11:00 2 кръг Г Пещера (Галата) 3:6
12.10.2019 11:00 3 кръг Д Ботев (Луковит) 1:1
19.10.2019 11:00 4 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:4
26.10.2019 11:00 5 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
02.11.2019 11:00 6 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:4
- 7 кръг
почива
16.11.2019 11:00 8 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:1
23.11.2019 11:00 9 кръг Г Искър (Чомаковци) анл.
29.03.2020 11:00 10 кръг Г Гигант (Белене) анл.
04.04.2020 11:00 11 кръг Д Пещера (Галата) анл.
11.04.2020 11:00 12 кръг Г Ботев (Луковит) анл.
17.04.2020 11:00 13 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) анл.
25.04.2020 11:00 14 кръг Г Вихър (Славяново) анл.
02.05.2020 11:00 15 кръг Д Партизан (Червен бряг) анл.
- 16 кръг
почива
16.05.2020 11:00 17 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) анл.
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Вихър (Славяново) 6 2 1 3 8:10 7
6 Мизия 2005 (Кнежа) 6 1 2 3 7:23 5
7 Ювентус 95 (Малчика) 7 1 0 6 11:36 3
8 Спартак (Койнаре) 7 0 3 4 9:21 3
- Искър (Чомаковци) 5 2 1 2 16:6 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПЛ 1 място
2018/2019 Б ОФГ ПЛ 3 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ --
2016/2017 А ОФГ ПЛ 8 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 9 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници