Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Спартак 1919 (Плевен)

BGSupporters форум

Спартак 1919 (Плевен)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
- 3 кръг
почива
21.09.2019 10:30 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 7:2
28.09.2019 10:30 5 кръг Г Павликени (Павликени) 10:0
05.10.2019 10:30 6 кръг Д Литекс (Ловеч) 3:0
12.10.2019 10:30 7 кръг Г Академик (Свищов) 5:0
15.10.2019 15:00 8 кръг Д Левски 2007 (Левски) 13:0
19.10.2019 09:45 9 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 4:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
отложен 12 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
09.11.2019 09:45 13 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 3:0
- 14 кръг
почива
16.11.2019 10:30 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 20 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 21 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 22 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 23 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 24 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 28 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1919 (Плевен) 8 8 0 0 48:2 24
2 Етър ВТ (Велико Търново) 8 6 0 2 21:13 18
3 Белица 2017 (Килифарево) 9 6 0 3 23:17 18
4 Янтра 2019 (Габрово) 8 5 1 2 22:16 16
5 Литекс (Ловеч) 8 4 1 3 24:17 13

Спартак 1919 (Плевен)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 10:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 1:0
06.11.2019 11:00 реванш Г Черно море (Варна) 1:1
1/4 финали
20.11.2019 13:00 1-ви мач Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
27.11.2019 11:00 реванш Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-

Спартак 1919 (Плевен)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 17:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
28.08.2019 17:30 2 кръг Г Левски (София) 0:7
11.09.2019 11:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
14.09.2019 10:00 4 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
18.09.2019 16:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
22.09.2019 10:30 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:1
29.09.2019 11:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
05.10.2019 13:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
09.10.2019 14:30 9 кръг Д Септември (София) 2:0
24.10.2019 15:30 10 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
31.10.2019 14:30 11 кръг Д Национал (София) 0:0
10.11.2019 14:00 12 кръг Г Витоша 13 (София) 3:0
17.11.2019 11:00 13 кръг Д Асти АБ (Хасково) 2:0
23.11.2019 14:30 14 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
30.11.2019 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
22.02.2020 16 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
29.02.2020 17 кръг Д Левски (София) -:-
04.03.2020 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
07.03.2020 19 кръг Д Черно море (Варна) -:-
14.03.2020 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
18.03.2020 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
21.03.2020 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
04.04.2020 23 кръг Д ЦСКА (София) -:-
16.04.2020 24 кръг Г Септември (София) -:-
25.04.2020 25 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
02.05.2020 26 кръг Г Национал (София) -:-
09.05.2020 27 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
16.05.2020 28 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
23.05.2020 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
30.05.2020 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Славия 1913 (София) 13 4 5 4 20:12 17
9 Национал (София) 13 5 2 6 19:17 17
10 Спартак 1919 (Плевен) 13 5 2 6 14:20 17
11 Етър ВТ (Велико Търново) 13 4 2 7 19:23 14
12 Локомотив 1926 (Пловдив) 13 4 1 8 13:26 13

Спартак 1919 (Плевен)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 14:00 1-ви мач Г Левски (София) 2:3
06.11.2019 14:00 реванш Д Левски (София) 1:6
Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2019 16:00 1 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:0
26.09.2019 16:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 6:4
03.10.2019 15:00 3 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 5:3
- 4 кръг
почива
17.10.2019 15:00 5 кръг Д Ботев (Враца) 2:0
отложен 6 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
отложен 7 кръг Д Академия Ботев (Враца) -:-
10.11.2019 14:30 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
14.11.2019 14:30 9 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:0
- 10 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 11 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 12 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 15 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 16 кръг Г Академия Ботев (Враца) -:-
- 17 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 18 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Етър ВТ (Велико Търново) 8 5 1 2 21:10 16
3 Ботев (Враца) 7 4 2 1 23:3 14
4 Спартак 1919 (Плевен) 6 4 1 1 17:9 13
5 Литекс (Ловеч) 7 3 2 2 20:7 11
6 Монтана 1921 (Монтана) 8 2 3 3 14:17 9

Спартак 1919 (Плевен)

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
26.09.2019 14:30 2 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
03.10.2019 13:30 3 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0
- 4 кръг
почива
17.10.2019 13:30 5 кръг Д Ботев (Враца) 5:0
- 6 кръг
почива
отложен 7 кръг Д Академия Ботев (Враца) -:-
07.11.2019 13:00 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
14.11.2019 13:00 9 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 7:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 12 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Академия Ботев (Враца) -:-
- 17 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 18 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 6 5 1 0 29:2 16
2 Спартак 1919 (Плевен) 5 4 1 0 16:0 13
3 Монтана 1921 (Монтана) 6 4 0 2 12:11 12
4 Ботев (Враца) 5 2 0 3 8:10 6
5 Академия Ботев (Враца) 5 2 0 3 15:12 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници