Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Спартак 1919 (Плевен)

BGSupporters форум

Спартак 1919 (Плевен)

ДПГ13: Плевен - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 11:00 1 кръг Д Чавдар (Троян) 10:0
25.09.2016 11:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 6:0
02.10.2016 11:00 3 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:2
09.10.2016 11:00 4 кръг Д Гунди (Плевен) 10:0
16.10.2016 11:00 5 кръг Г Бенковски (Тетевен) 12:1
23.10.2016 11:00 6 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 14:0
- 7 кръг
почива
17.04.2017 11:00 8 кръг Г Чавдар (Троян) 6:0
09.04.2017 11:00 9 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
21.05.2017 11:00 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:0
23.04.2017 11:00 11 кръг Г Гунди (Плевен) 3:0
30.04.2017 11:00 12 кръг Д Бенковски (Тетевен) 7:0
07.05.2017 11:00 13 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 17:0
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1919 (Плевен) 12 11 1 0 90:3 34
2 Левски 2007 (Левски) 12 10 1 1 73:15 31
3 Спартак (Плевен) 12 7 0 5 32:26 21
4 Чавдар (Троян) 12 6 0 6 28:48 18
5 Бенковски (Тетевен) 12 5 0 7 31:50 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници