Спартак 1947 (Пловдив)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Спартак, чието име и база наследява настоящият клуб, създаден в 1998 г., съществува под това название от 1947 г.

Хроника: В края на 1944 г. към Пловдивската община и Областното управление на МВР е създадено народно физкултурно дружество Септември. През 1946 г. то се слива с Левски (1920 г.). На 15 октомври 1947 г. Левски, заедно с Ударник (20 декември 1944 г. - след окрупняване на спортните клубове във ІІ район на град Пловдив), формират Левски-Ударник. На 15 ноември 1947 г. новото физкултурно дружество е преименувано на Спартак. През 1967 г. е обединено с Ботев и Академик под името Тракия. На 2 декември 1982 г. възстановява самостоятелността си, а през 1998 г. се обединява със Сокол 94, от пловдивския квартал Коматево, под названието Спартак-С’94. През сезон 2001/02 играе под името Спартак.

Клубни цветове: син, бял и червен.

Прозвище: “гладиаторите”.

Адрес: Пловдив 4004, бул."Македония" 6.
Телефон: (+359 32) 697061.
E-mail: press@spartakpd.info.

Клубни върхове:
шампион на България: 1962/63 г. (като Спартак).
носител на Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на Съветската армия - 1958 г. (като Спартак).
осминафиналист в турнира за Купата на европейските шампиони: 1963/64 г. (като Спартак).

Спартак 1947 (Пловдив)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 18:00 1 кръг Д Марица (Цалапица) 3:0
31.08.2019 17:00 2 кръг Г Марица (Милево) 3:0
08.09.2019 17:00 3 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
15.09.2019 17:00 4 кръг Д Момино (Момино село) 1:0
22.09.2019 17:00 5 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:1
29.09.2019 17:00 6 кръг Д Калояново (Калояново) 8:1
05.10.2019 16:00 7 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:1
13.10.2019 16:00 8 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
20.10.2019 16:00 9 кръг Г Раковски (Раковски) 2:2
24.10.2019 16:00 10 кръг Д Садово (Садово) 3:0
07.12.2019 14:30 11 кръг Г Житница (Житница) 0:0
10.11.2019 14:30 12 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:0
16.11.2019 14:30 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
24.11.2019 14:30 14 кръг Д Вихър (Белозем) 4:0
30.11.2019 14:30 15 кръг Г Кричим (Кричим) 6:1
23.02.2020 14:00 16 кръг Г Марица (Цалапица) 3:0
01.03.2020 14:00 17 кръг Д Марица (Милево) 5:0
отложен 18 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
14.03.2020 15:00 19 кръг Г Момино (Момино село) -:-
отложен 20 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
28.03.2020 15:00 21 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
отложен 22 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
отложен 23 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
17.04.2020 17:00 24 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
25.04.2020 17:00 25 кръг Г Садово (Садово) -:-
03.05.2020 18:00 26 кръг Д Житница (Житница) -:-
09.05.2020 18:00 27 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
17.05.2020 18:00 28 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
23.05.2020 18:00 29 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
31.05.2020 18:00 30 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 17 14 3 0 52:7 45
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 13 3 1 52:7 42
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 16 12 3 1 61:14 39
4 Марица (Милево) 17 10 3 4 46:22 33
5 Житница (Житница) 17 10 2 5 28:24 32
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
07.08.2019 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
09.10.2019 16:00 - Д Атлетик (Куклен) 1:0
Област Пловдив / 1/2 финали
16.10.2019 16:00 - Д Гигант (Съединение) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 14:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
25.01.2020 14:30 - Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
01.02.2020 11:30 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 1:6
16.02.2020 14:30 - Г Вихър (Белозем) 3:2

Спартак 1947 (Пловдив)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2019 16:00 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:1
30.09.2019 17:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
04.10.2019 16:00 3 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 1:0
10.10.2019 15:00 4 кръг Г Марица (Милево) 9:0
- 5 кръг
почива
11.11.2019 14:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
30.10.2019 14:00 7 кръг Г АФК Хасково (Хасково) 2:5
28.11.2019 10:30 8 кръг Д Левски (Карлово) 4:2
14.11.2019 14:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:2
отложен 10 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
отложен 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
отложен 12 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
отложен 13 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 14 кръг
почива
16.04.2020 17:00 15 кръг Г Сокол (Марково) -:-
28.04.2020 16:00 16 кръг Д АФК Хасково (Хасково) -:-
30.04.2020 17:00 17 кръг Г Левски (Карлово) -:-
12.05.2020 18:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (Марково) 8 8 0 0 32:5 24
2 Спартак 1947 (Пловдив) 8 5 0 3 21:15 15
3 Марица 1921 (Пловдив) 8 4 2 2 21:10 14
4 Левски (Карлово) 8 4 1 3 20:14 13
5 АФК Хасково (Хасково) 8 4 1 3 29:18 13

Спартак 1947 (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2019 13:00 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 9:0
14.09.2019 10:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
отложен 3 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
21.09.2019 13:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:1
25.09.2019 11:00 5 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 6:0
28.09.2019 10:00 6 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 1:2
03.10.2019 12:00 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
12.10.2019 11:00 8 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:0
17.10.2019 16:00 9 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 8:2
30.10.2019 13:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:1
05.11.2019 10:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 7:0
07.11.2019 15:00 12 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:0
16.11.2019 10:30 13 кръг Г Сокол (Марково) 3:0
21.11.2019 13:00 14 кръг Д Арена (Ямбол) 3:0
30.11.2019 10:30 15 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:0
21.02.2020 14:30 16 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:1
27.02.2020 14:00 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
отложен 18 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
отложен 19 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
отложен 20 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
отложен 21 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
отложен 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
отложен 23 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
15.04.2020 10:30 24 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
19.04.2020 11:00 25 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
23.04.2020 17:00 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
02.05.2020 10:30 27 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
07.05.2020 18:00 28 кръг Д Сокол (Марково) -:-
17.05.2020 12:00 29 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
21.05.2020 18:00 30 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 17 14 1 2 41:6 43
2 Спартак 1947 (Пловдив) 16 11 3 2 52:11 36
3 Арда 1924 (Кърджали) 17 11 3 3 37:16 36
4 Спартак 1947 II (Пловдив) 16 11 2 3 33:16 35
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 17 11 2 4 61:25 35

Спартак 1947 (Пловдив)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 14:00 1-ви мач Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
06.11.2019 14:00 реванш Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:3
1/4 финали
20.11.2019 14:00 1-ви мач Д ЦСКА (София) 0:2
27.11.2019 13:30 реванш Г ЦСКА (София) 0:4
ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:00 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
15.09.2019 13:00 2 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:1
02.10.2019 16:00 3 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 4:2
21.09.2019 13:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
25.09.2019 11:00 5 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:1
28.09.2019 10:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
06.10.2019 11:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2
12.10.2019 10:30 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
19.10.2019 10:30 9 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:1
отложен 10 кръг Д Сокол (Марково) -:-
08.12.2019 12:00 11 кръг Г Арена (Ямбол) 6:0
09.11.2019 10:00 12 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:0
17.11.2019 13:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
15.12.2019 10:30 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
30.11.2019 13:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
22.02.2020 11:00 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
29.02.2020 12:00 17 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 4:1
отложен 18 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
отложен 19 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
отложен 20 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
отложен 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
отложен 22 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
отложен 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
15.04.2020 10:30 24 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
18.04.2020 10:00 25 кръг Г Сокол (Марково) -:-
25.04.2020 12:00 26 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
02.05.2020 10:30 27 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
09.05.2020 13:00 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
16.05.2020 10:00 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
23.05.2020 11:00 30 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1947 (Пловдив) 16 11 3 2 52:11 36
3 Арда 1924 (Кърджали) 17 11 3 3 37:16 36
4 Спартак 1947 II (Пловдив) 16 11 2 3 33:16 35
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 17 11 2 4 61:25 35
6 Берое (Стара Загора) 16 11 0 5 26:15 33

Спартак 1947 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 12:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
14.09.2019 12:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
отложен 3 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
21.09.2019 11:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
25.09.2019 17:00 5 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 4:1
28.09.2019 10:00 6 кръг Г Ботев II (Пловдив) 2:3
03.10.2019 14:00 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
12.10.2019 13:00 8 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:0
18.10.2019 16:00 9 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 1:0
30.10.2019 15:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
05.11.2019 12:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:4
08.11.2019 15:00 12 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 0:1
17.11.2019 10:30 13 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:1
22.11.2019 12:00 14 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 6:2
30.11.2019 10:30 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3
23.02.2020 13:00 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:2
28.02.2020 14:00 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
отложен 18 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
отложен 19 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
отложен 20 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
отложен 21 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
отложен 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
отложен 23 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
15.04.2020 10:30 24 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
19.04.2020 11:00 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
24.04.2020 17:00 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
03.05.2020 10:00 27 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
08.05.2020 18:00 28 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
17.05.2020 11:00 29 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
22.05.2020 18:00 30 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ботев (Пловдив) 17 10 3 4 30:10 33
6 Сините камъни 2013 (Сливен) 17 11 0 6 31:15 33
7 Спартак 1947 (Пловдив) 16 10 2 4 33:20 32
8 Берое (Стара Загора) 16 8 3 5 28:17 27
9 Ботев II (Пловдив) 17 7 1 9 36:26 22

Спартак 1947 (Пловдив)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 12:00 1-ви мач Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
06.11.2019 12:00 реванш Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:30 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
15.12.2019 12:00 2 кръг Г Палас (Рудозем) 2:2
- 3 кръг
почива
06.10.2019 12:30 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:3
12.10.2019 11:00 5 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:1
20.10.2019 12:30 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:0
24.10.2019 10:30 7 кръг Г Атлетик (Куклен) 6:0
08.12.2019 11:00 8 кръг Д Извор (Горски извор) 2:2
10.11.2019 10:30 9 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
17.11.2019 10:30 10 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 6:1
11.12.2019 15:00 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 9:1
отложен 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 13 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
отложен 14 кръг Г Сокол (Марково) -:-
отложен 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
отложен 16 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
20.04.2020 10:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
26.04.2020 12:00 18 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
02.05.2020 11:00 19 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
10.05.2020 12:00 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
17.05.2020 12:00 21 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
24.05.2020 10:00 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Родопа Смолян (Смолян) 10 6 1 3 25:17 19
4 Борислав 2009 (Първомай) 10 5 1 4 18:23 16
5 Спартак 1947 (Пловдив) 10 4 4 2 30:14 16
6 ФК Хасково 1924 (Хасково) 10 3 4 3 14:11 13
7 Палас (Рудозем) 10 4 1 5 37:25 13

Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 10:30 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
15.09.2019 11:00 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 4:4
22.09.2019 10:30 3 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
29.09.2019 10:30 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
06.10.2019 10:30 5 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 1:0
13.10.2019 12:00 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:0
20.10.2019 10:30 7 кръг Д Векта (Пловдив) 4:1
29.10.2019 15:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:0
отложен 9 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
13.11.2019 14:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
17.11.2019 09:30 11 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 5:0
24.11.2019 12:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
01.12.2019 10:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
01.03.2020 10:30 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 6:0
отложен 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
отложен 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
отложен 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 18 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
отложен 19 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
отложен 20 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
18.04.2020 10:30 21 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
26.04.2020 12:00 22 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) -:-
03.05.2020 10:30 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
10.05.2020 10:00 24 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
17.05.2020 10:30 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
24.05.2020 13:00 26 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1926 (Пловдив) 14 14 0 0 93:4 42
2 Берое (Стара Загора) 13 11 1 1 77:9 34
3 Спартак 1947 (Пловдив) 13 9 2 2 35:11 29
4 Пловдив сити (Пловдив) 13 9 1 3 36:21 28
5 Ботев (Пловдив) 14 8 2 4 37:19 26

Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:30 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:0
22.09.2019 10:15 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:7
29.09.2019 11:30 3 кръг Д Велд (Пловдив) 0:7
06.10.2019 11:30 4 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:0
13.10.2019 09:00 5 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:1
20.10.2019 09:00 6 кръг Г Супер старс (Пловдив) 0:2
- 7 кръг
почива
01.12.2019 10:15 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
10.11.2019 11:30 9 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:6
17.11.2019 12:45 10 кръг Д Локомотив 1926 III (Пловдив) 4:0
24.11.2019 14:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
отложен 12 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
отложен 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
отложен 15 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
отложен 16 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
17.04.2020 12:45 17 кръг Г Супер старс (Пловдив) -:-
26.04.2020 11:30 18 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
03.05.2020 10:15 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
10.05.2020 12:45 20 кръг Д Локомотив 1926 III (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Марица 1921 (Пловдив) 10 4 2 4 17:17 14
7 Супер старс (Пловдив) 9 3 3 3 12:13 12
8 Спартак 1947 (Пловдив) 10 3 1 6 12:29 10
9 Локомотив 1926 III (Пловдив) 10 2 1 7 6:29 7
10 Тракия 2004 (Пловдив) 10 1 3 6 9:34 6

Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 12 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
отложен 13 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
отложен 14 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
отложен 15 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) -:-
отложен 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
16.04.2020 15:15 17 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
25.04.2020 11:30 18 кръг Д Улпия (Пловдив) -:-
02.05.2020 09:00 19 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
09.05.2020 09:00 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
16.05.2020 10:15 21 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
23.05.2020 14:00 22 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Шипка 2015 (Асеновград) 10 3 2 5 16:16 11
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 1 2 7 11:26 5
11 Марица 1921 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
11 Спартак 1947 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
13 Улпия (Пловдив) 10 0 0 10 3:50 0

Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 09:00 1 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:5
21.09.2019 09:00 2 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) 0:4
28.09.2019 09:00 3 кръг Г Кронос 2016 III (Пловдив) 3:2
05.10.2019 09:00 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:1
12.10.2019 12:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 7:0
19.10.2019 09:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
30.11.2019 10:00 7 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:2
07.12.2019 10:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:1
09.11.2019 09:00 9 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) 1:0
16.11.2019 09:00 10 кръг Г Пълдин (Пловдив) 4:3
23.11.2019 11:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кронос 2016 (Пловдив) 11 10 1 0 57:7 31
2 Орлета (Пазарджик) 11 8 1 2 33:17 25
3 Спартак 1947 (Пловдив) 11 7 1 3 24:20 22
4 Кронос 2016 II (Пловдив) 11 6 1 4 25:19 19
5 Чавдар (Пловдив) 11 6 0 5 31:22 18

Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Г Кронос 2016 II (Пловдив) 0:5
22.09.2019 13:00 2 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:2
29.09.2019 13:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
отложен 4 кръг Д Супер старс (Пловдив) -:-
13.10.2019 13:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3
20.10.2019 13:00 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) 5:5
17.11.2019 13:00 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:3
24.11.2019 13:00 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:5
10.11.2019 13:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:12
отложен 10 кръг Д Кронос 2016 II (Пловдив) -:-
отложен 11 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
отложен 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
отложен 13 кръг Г Супер старс (Пловдив) -:-
17.04.2020 10:00 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
26.04.2020 13:00 15 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
03.05.2020 13:00 16 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
10.05.2020 09:00 17 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
17.05.2020 11:00 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Кронос 2016 II (Пловдив) 9 2 4 3 21:32 10
7 Чавдар (Пловдив) 9 2 1 6 19:46 7
8 Орлета (Пазарджик) 9 1 3 5 19:32 6
9 Супер старс (Пловдив) 8 1 1 6 10:26 4
10 Спартак 1947 (Пловдив) 8 1 1 6 18:39 4

Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:6
22.09.2019 13:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:4
- 3 кръг
почива
06.10.2019 10:00 4 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:4
13.10.2019 13:00 5 кръг Г Чавдар (Пловдив) 8:1
20.10.2019 10:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
26.10.2019 10:00 7 кръг Г Супер старс (Пловдив) анл.
16.11.2019 09:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7
10.11.2019 13:00 9 кръг Г Шампион (Стара Загора) 3:1
17.11.2019 11:00 10 кръг Д Велд (Пловдив) 3:0
09.11.2019 12:00 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 10:1
отложен 12 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Д Шампион (Стара Загора) -:-
отложен 14 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
отложен 15 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
17.04.2020 12:00 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
26.04.2020 10:00 17 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
03.05.2020 10:00 18 кръг Г Супер старс (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Кронос 2016 (Пловдив) 9 7 0 2 39:20 21
4 Тракия 2004 (Пловдив) 9 5 0 4 31:33 15
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 5 0 4 31:24 15
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 4 1 4 19:21 13
7 Велд (Пловдив) 9 3 0 6 21:42 9

Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 12:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
22.09.2019 11:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 4:1
29.09.2019 09:00 3 кръг Д Велд (Пловдив) 2:2
06.10.2019 10:00 4 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 2:7
13.10.2019 13:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:4
20.10.2019 12:00 6 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:7
09.11.2019 10:00 7 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 3:1
17.11.2019 10:00 8 кръг Д Супер старс (Пловдив) 2:3
10.11.2019 09:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Шипка 2018 (Асеновград) 9 4 0 5 31:27 12
7 Велд (Пловдив) 9 3 1 5 24:42 10
8 Спартак 1947 (Пловдив) 9 2 1 6 16:34 7
9 Кронос 2016 (Пловдив) 9 1 0 8 14:51 3
10 Марица 1921 II (Пловдив) 9 0 0 9 10:67 0

Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Д Вихър (Белозем) 0:10
22.09.2019 13:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:2
29.09.2019 10:00 3 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:1
06.10.2019 12:00 4 кръг Д Труд (Труд) 5:2
13.10.2019 13:00 5 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:4
20.10.2019 09:00 6 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) 1:1
24.11.2019 13:00 7 кръг Г Шампион (Стара Загора) 1:1
17.11.2019 12:00 8 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:2
10.11.2019 10:00 9 кръг Г Лион (Пловдив) 4:2
отложен 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
отложен 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
отложен 13 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
отложен 14 кръг Д Труд (Труд) -:-
17.04.2020 09:00 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
26.04.2020 09:00 16 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) -:-
03.05.2020 11:00 17 кръг Г Шампион (Стара Загора) -:-
09.05.2020 14:00 18 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
10.05.2020 13:00 19 кръг Г Лион (Пловдив) -:-
16.05.2020 14:00 20 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
17.05.2020 10:00 21 кръг Г Житница (Житница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 6 0 3 25:14 18
4 Пловдив сити (Пловдив) 9 5 1 3 27:23 16
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 4 3 2 21:25 15
6 Лион (Пловдив) 9 2 2 5 12:22 8
7 Шампион (Стара Загора) 9 2 1 6 15:22 7

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:17 сезона
"Б" група:15 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПД 1 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 "В" група 13 място
2013/2014 "В" група 4 място
2012/2013 "В" група 8 място
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "Б" група 3 място
2009/2010 "Б" група 4 място
2008/2009 "Б" група 4 място
2007/2008 "Б" група 7 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 9.848 49
април 2016 9.789 53
март 2016 9.758 53
ноември 2015 8.210 64
октомври 2015 4.950 81
август 2015 5.084 77
май 2015 5.430 71
април 2015 6.384 64
март 2015 8.548 59
декември 2014 5.761 78
октомври 2014 10.539 50
септември 2014 3.223 85
май 2014 11.300 57
април 2014 15.985 29
март 2014 14.824 34
ноември 2013 18.837 30
септември 2013 16.347 37
август 2013 14.527 47
май 2013 14.373 42
април 2013 8.350 61
март 2013 21.247 22
ноември 2012 10.604 60
октомври 2012 4.244 85
септември 2012 10.459 60
май 2012 7.148 79
април 2012 10.907 59
март 2012 13.598 51
ноември 2011 9.031 75
октомври 2011 10.348 65
септември 2011 13.310 55
август 2011 2.184 99
май 2011 32.473 13
април 2011 16.555 36
март 2011 26.617 22
ноември 2010 25.325 19
октомври 2010 18.298 38
септември 2010 8.251 86
август 2010 34.810 11
всички

Интернет страници