Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Спартак 2012 (Славеево)

BGSupporters форум

Спартак 2012 (Славеево)

"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 17:00 1 кръг Д Добруджанец (Овчарово) 0:6
24.09.2017 17:00 2 кръг Г Искра 41 (Бенковски) 0:8
01.10.2017 17:00 3 кръг Д Сокол 2012 (Соколово) 1:6
08.10.2017 16:00 4 кръг Г Спортист (Стефаново) 3:8
15.10.2017 16:00 5 кръг Д Вихър (Жегларци) 2:4
21.10.2017 16:00 6 кръг Г Спартак (Зърнево) 3:12
29.10.2017 14:30 7 кръг Д Стрела 2004 (Орляк) 4:8
05.11.2017 14:30 8 кръг Г Дружба Б (Безмер) 1:6
11.11.2017 14:30 9 кръг Д Заря 2006 (Крушари) 0:4
19.11.2017 14:30 10 кръг Г Вихър 2013 (Бранище) 0:11
- 11 кръг
почива
07.04.2018 17:00 12 кръг Г Добруджанец (Овчарово) 1:3
11.03.2018 15:30 13 кръг Д Искра 41 (Бенковски) 1:2
18.03.2018 15:30 14 кръг Г Сокол 2012 (Соколово) 1:4
07.05.2018 18:00 15 кръг Д Спортист (Стефаново) 3:10
31.03.2018 17:00 16 кръг Г Вихър (Жегларци) 1:6
14.04.2018 17:00 17 кръг Д Спартак (Зърнево) 0:9
22.04.2018 17:00 18 кръг Г Стрела 2004 (Орляк) 3:3
29.04.2018 17:00 19 кръг Д Дружба Б (Безмер) 0:4
05.05.2018 18:00 20 кръг Г Заря 2006 (Крушари) 0:3
13.05.2018 18:00 21 кръг Д Вихър 2013 (Бранище) 0:8
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Искра 41 (Бенковски) 20 10 0 10 49:61 30
8 Заря 2006 (Крушари) 20 8 2 10 35:43 26
9 Добруджанец (Овчарово) 20 7 2 11 42:49 23
10 Стрела 2004 (Орляк) 20 3 1 16 40:90 10
11 Спартак 2012 (Славеево) 20 0 1 19 24:125 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ДЧ 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ ДЧ 14 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 8 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници