Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Младост 2015 (София)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Шумен 2007 (Шумен)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Спартак 2015 (София)

BGSupporters форум

Спартак 2015 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 16:30 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 5:0
17.09.2017 10:30 2 кръг Г Ферион (София) 0:3
24.09.2017 15:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:2
01.10.2017 12:00 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:3
08.10.2017 13:30 5 кръг Д София спорт (София) 1:1
15.10.2017 15:00 6 кръг Г Левски (София) 1:6
22.10.2017 10:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
29.10.2017 16:30 8 кръг Г Национал (София) 1:5
05.11.2017 12:00 9 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:2
12.11.2017 16:30 10 кръг Г Сердика (София) 3:1
19.11.2017 14:50 11 кръг Д Спортист 13 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Царско село 2015 (София) 11 6 2 3 29:11 20
5 София спорт (София) 11 5 3 3 23:17 18
6 Спартак 2015 (София) 11 4 2 5 17:24 14
7 Металург 1957 (Перник) 11 4 1 6 17:41 13
8 Ферион (София) 11 4 0 7 24:26 12
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 10:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
17.03.2018 15:00 2 кръг Д Левски (София) 0:5
26.05.2018 12:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
31.03.2018 13:30 4 кръг Д Септември (София) 1:8
14.04.2018 13:30 5 кръг Г Национал (София) 0:3
21.04.2018 12:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:6
28.04.2018 16:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:5
09.05.2018 09:00 8 кръг Д София спорт (София) 0:3
12.05.2018 13:30 9 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
19.05.2018 10:30 10 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:8
02.06.2018 16:30 11 кръг Д Витоша 13 (София) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски Раковски (София) 11 4 1 6 18:24 13
9 Миньор (Перник) 11 4 0 7 8:31 12
10 София спорт (София) 11 3 2 6 11:27 11
11 Септември (София) 11 3 1 7 14:27 10
12 Спартак 2015 (София) 11 0 0 11 3:56 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници