Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Албена 97 (Оброчище)

Бакаджик (Войника)

Балкан 1965 (Градище)

Балкан 2009 (Добра поляна)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Ботев (Момина клисура)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Изгрев (Меден кладенец)

Индже (Победа)

Искра (Генерал Киселово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Коба (Радилово)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Миньор 2016 (Елешница)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Перперикон (Перперек)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Гюльовца)

Светкавица (Синитово)

Свобода 2011 (Пещера)

Сокол (Крислово)

Сокол (Порой)

Софияспорт 2020 (София)

Спартак София (София)

Спортион (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ударник (Иречеково)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Царичино (Царичино)

Червена звезда (Дулово)

Черно море 2019 (Бургас)

Юнак (Мерданя)

Спартак София (София)

BGSupporters форум

Спартак София (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:30 1 кръг Д Барокко (София) 8:0
03.10.2020 13:40 2 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 2:1
10.10.2020 12:40 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:0
17.10.2020 11:20 4 кръг Г Спортион (София) 1:0
24.10.2020 11:20 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:6
31.10.2020 12:30 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:2
07.11.2020 10:10 7 кръг Д ЦСКА (София) 1:7
14.11.2020 12:30 8 кръг Г Миньор (Перник) 2:4
21.11.2020 09:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:10
- 10 кръг
почива
05.12.2020 09:00 11 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 7 5 0 2 34:11 15
5 Спортион (София) 8 4 1 3 14:14 13
6 Спартак София (София) 9 4 0 5 19:30 12
7 Интер Джесика 2010 (София) 8 3 1 4 10:20 10
8 Миньор (Перник) 8 3 0 5 13:21 9

Спартак София (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 14:40 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 1:1
04.10.2020 10:00 2 кръг Г Талант (София) 1:2
11.10.2020 13:30 3 кръг Д Н спорт (София) 6:5
18.10.2020 11:10 4 кръг Г Арес (София) 3:1
25.10.2020 12:20 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 7:1
01.11.2020 11:10 6 кръг Г Лъвчетата (София) 2:2
08.11.2020 11:10 7 кръг Д Железница (Железница) 2:0
15.11.2020 13:30 8 кръг Г Левски II (София) 1:1
22.11.2020 14:40 9 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лъвчетата (София) 9 5 4 0 31:9 19
2 Спартак София (София) 9 5 3 1 26:13 18
3 Талант (София) 8 5 2 1 26:15 17
4 Н спорт (София) 9 4 3 2 39:26 15
5 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 3 4 2 13:13 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници