Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 16:30 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:1
16.09.2018 16:30 2 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
22.09.2018 16:30 3 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:1
30.09.2018 16:30 4 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
07.10.2018 15:30 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:1
14.10.2018 15:30 6 кръг Д Добруджа (Искра) 0:3
21.10.2018 15:30 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:0
28.10.2018 14:30 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:1
03.11.2018 14:30 9 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
17.03.2019 15:30 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 2:0
- 11 кръг
почива
30.03.2019 15:30 12 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:1
07.04.2019 16:30 13 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 5:2
14.04.2019 16:30 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) 4:0
21.04.2019 16:30 15 кръг Г Добруджа (Искра) 2:7
05.05.2019 17:30 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:2
12.05.2019 17:30 17 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
18.05.2019 17:30 18 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 11 2 3 37:17 35
4 Левски 96 (Главиница) 16 10 3 3 39:13 33
5 Спортист (Кайнарджа) 16 9 1 6 32:26 28
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 5 1 10 18:35 16
7 Айдемир (Айдемир) 16 3 1 12 22:56 10

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 15:00 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:2
16.09.2018 15:00 2 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
22.09.2018 15:00 3 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:4
30.09.2018 15:00 4 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
07.10.2018 14:00 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:2
14.10.2018 14:00 6 кръг Д Добруджа (Искра) 2:0
21.10.2018 14:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
28.10.2018 14:00 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 7:0
03.11.2018 13:00 9 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:2
17.03.2019 14:00 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 3:3
- 11 кръг
почива
30.03.2019 14:00 12 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:3
07.04.2019 15:00 13 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
14.04.2019 15:00 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:2
21.04.2019 15:00 15 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
05.05.2019 16:00 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0
12.05.2019 16:00 17 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
18.05.2019 16:00 18 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 16 14 2 0 62:9 44
2 Добруджа (Ситово) 16 12 2 2 65:14 38
3 Спортист (Кайнарджа) 16 11 1 4 46:22 34
4 Добруджа (Искра) 16 9 3 4 44:23 30
5 Айдемир (Айдемир) 16 8 2 6 41:28 26

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 11 място
2009/2010 А ОФГ СС 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници