Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:0
04.09.2016 16:30 2 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:2
11.09.2016 16:30 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 5:1
- 4 кръг
почива
25.09.2016 16:30 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
01.10.2016 15:30 6 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:0
09.10.2016 15:30 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 7:1
16.10.2016 15:30 8 кръг Г Левски 96 (Главиница) 6:1
23.10.2016 15:30 9 кръг Д Добруджа (Искра) 2:1
30.10.2016 15:30 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1
12.11.2016 14:30 11 кръг Д Белица (Белица) 3:2
11.03.2017 15:30 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 4:1
19.03.2017 15:30 13 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:0
02.04.2017 15:30 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:0
- 15 кръг
почива
15.04.2017 16:30 16 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
22.04.2017 16:30 17 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
30.04.2017 16:30 18 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:0
07.05.2017 17:30 19 кръг Д Левски 96 (Главиница) 3:0
14.05.2017 17:30 20 кръг Г Добруджа (Искра) 2:0
21.05.2017 17:30 21 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:2
27.05.2017 17:30 22 кръг Г Белица (Белица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Кайнарджа) 19 15 1 3 49:12 46
2 Добруджа (Ситово) 20 14 3 3 53:21 45
3 Раковски 2005 (Калипетрово) 19 13 3 3 43:21 42
4 Белица (Белица) 19 12 2 5 58:25 38
5 Добруджа (Искра) 19 10 2 7 43:36 32

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 16:30 1 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 9:1
04.09.2016 15:00 2 кръг Д Добруджа (Ситово) 5:0
11.09.2016 15:00 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:1
- 4 кръг
почива
25.09.2016 15:00 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 9:0
01.10.2016 14:00 6 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:1
09.10.2016 14:00 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
16.10.2016 14:00 8 кръг Г Левски 96 (Главиница) 3:4
23.10.2016 14:00 9 кръг Д Добруджа (Искра) 9:0
30.10.2016 14:00 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 4:0
12.11.2016 13:00 11 кръг Д Белица (Белица) 1:2
11.03.2017 14:00 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 6:0
19.03.2017 14:00 13 кръг Г Добруджа (Ситово) 3:0
02.04.2017 14:00 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:0
- 15 кръг
почива
15.04.2017 15:00 16 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0
22.04.2017 15:00 17 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:1
30.04.2017 15:00 18 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:3
07.05.2017 16:00 19 кръг Д Левски 96 (Главиница) 3:1
14.05.2017 16:00 20 кръг Г Добруджа (Искра) 2:0
21.05.2017 16:00 21 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 6:2
27.05.2017 16:00 22 кръг Г Белица (Белица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 19 18 0 1 108:19 54
2 Белица (Белица) 19 16 0 3 83:17 48
3 Спортист (Кайнарджа) 19 14 2 3 76:16 44
4 Айдемир (Айдемир) 19 13 2 4 87:16 41
5 Добруджанец 2005 (Алфатар) 19 9 1 9 51:63 28

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 11 място
2009/2010 А ОФГ СС 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници