Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:0
04.09.2016 16:30 2 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:2
11.09.2016 16:30 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 5:1
- 4 кръг
почива
25.09.2016 16:30 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
01.10.2016 15:30 6 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:0
09.10.2016 15:30 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 7:1
16.10.2016 15:30 8 кръг Г Левски 96 (Главиница) 6:1
23.10.2016 15:30 9 кръг Д Добруджа (Искра) 2:1
30.10.2016 15:30 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1
12.11.2016 14:30 11 кръг Д Белица (Белица) 3:2
11.03.2017 15:30 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 4:1
19.03.2017 15:30 13 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:0
02.04.2017 15:30 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:0
- 15 кръг
почива
15.04.2017 16:30 16 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
22.04.2017 16:30 17 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
30.04.2017 16:30 18 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
07.05.2017 17:30 19 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
14.05.2017 17:30 20 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
21.05.2017 17:30 21 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
27.05.2017 17:30 22 кръг Г Белица (Белица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 15 11 2 2 37:11 35
2 Спортист (Кайнарджа) 14 11 1 2 39:10 34
3 Белица (Белица) 15 11 1 3 49:15 34
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 14 10 1 3 30:14 31
5 Трансмариска 2013 (Тутракан) 15 7 3 5 20:21 24

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 16:30 1 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 9:1
04.09.2016 15:00 2 кръг Д Добруджа (Ситово) 5:0
11.09.2016 15:00 3 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:1
- 4 кръг
почива
25.09.2016 15:00 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 9:0
01.10.2016 14:00 6 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:1
09.10.2016 14:00 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
16.10.2016 14:00 8 кръг Г Левски 96 (Главиница) 3:4
23.10.2016 14:00 9 кръг Д Добруджа (Искра) 9:0
30.10.2016 14:00 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 4:0
12.11.2016 13:00 11 кръг Д Белица (Белица) 1:2
11.03.2017 14:00 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 6:0
19.03.2017 14:00 13 кръг Г Добруджа (Ситово) 3:0
02.04.2017 14:00 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:0
- 15 кръг
почива
15.04.2017 15:00 16 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0
22.04.2017 15:00 17 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
30.04.2017 15:00 18 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
07.05.2017 16:00 19 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
14.05.2017 16:00 20 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
21.05.2017 16:00 21 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
27.05.2017 16:00 22 кръг Г Белица (Белица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 14 14 0 0 89:16 42
2 Белица (Белица) 15 13 0 2 71:12 39
3 Спортист (Кайнарджа) 14 10 2 2 60:9 32
4 Айдемир (Айдемир) 14 9 2 3 57:13 29
5 Трансмариска 2013 (Тутракан) 15 7 0 8 47:50 21

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 11 място
2009/2010 А ОФГ СС 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници