Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:1
17.09.2017 16:30 2 кръг Г Добруджа (Искра) 1:2
23.09.2017 16:30 3 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
01.10.2017 16:30 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
08.10.2017 15:30 5 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
14.10.2017 15:30 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
22.10.2017 15:30 7 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
28.10.2017 15:30 8 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
05.11.2017 14:30 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 10 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 13 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 14 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 15 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 16 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 17 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 18 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Айдемир (Айдемир) 2 1 0 1 5:3 3
7 Левски 96 (Главиница) 2 0 1 1 1:5 1
8 Спортист (Кайнарджа) 2 0 1 1 2:3 1
9 Трансмариска 2013 (Тутракан) 2 0 0 2 1:4 0
10 Заря 2006 (Цар Самуил) 2 0 0 2 0:6 0

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 15:00 1 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:4
17.09.2017 15:00 2 кръг Г Добруджа (Искра) 2:0
23.09.2017 15:00 3 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
01.10.2017 15:00 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
08.10.2017 14:00 5 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
14.10.2017 14:00 6 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
22.10.2017 14:00 7 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
28.10.2017 14:00 8 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
05.11.2017 13:00 9 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 10 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 11 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 12 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 13 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 14 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
- 15 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 16 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 17 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 18 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски 96 (Главиница) 2 1 0 1 4:3 3
6 Трансмариска 2013 (Тутракан) 2 1 0 1 5:11 3
7 Спортист (Кайнарджа) 2 1 0 1 3:4 3
8 Добруджа (Искра) 2 0 0 2 1:4 0
9 Раковски 2005 (Калипетрово) 2 0 0 2 2:7 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 11 място
2009/2010 А ОФГ СС 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници