Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 16:30 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:1
16.09.2018 16:30 2 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
22.09.2018 16:30 3 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:1
30.09.2018 16:30 4 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
07.10.2018 15:30 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:1
14.10.2018 15:30 6 кръг Д Добруджа (Искра) 0:3
21.10.2018 15:30 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:0
28.10.2018 14:30 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:1
03.11.2018 14:30 9 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
- 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 13 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 15 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 17 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 18 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски 96 (Главиница) 8 6 1 1 18:5 19
4 Добруджа (Ситово) 8 5 1 2 24:11 16
5 Спортист (Кайнарджа) 8 4 1 3 10:8 13
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 8 2 1 5 8:17 7
7 Раковски 2005 (Калипетрово) 8 2 0 6 13:20 6

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 15:00 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:2
16.09.2018 15:00 2 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
22.09.2018 15:00 3 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:4
30.09.2018 15:00 4 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
07.10.2018 14:00 5 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:2
14.10.2018 14:00 6 кръг Д Добруджа (Искра) 2:0
21.10.2018 14:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
28.10.2018 14:00 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 7:0
03.11.2018 13:00 9 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:2
- 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
- 13 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 14 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 15 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 17 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 18 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 96 (Главиница) 8 7 1 0 34:4 22
2 Добруджа (Ситово) 8 6 1 1 34:7 19
3 Спортист (Кайнарджа) 8 6 0 2 23:10 18
4 Айдемир (Айдемир) 8 4 1 3 21:13 13
5 Добруджа (Искра) 8 4 1 3 25:15 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 11 място
2009/2010 А ОФГ СС 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници