Спортист (Кайнарджа)

BGSupporters форум

Спортист (Кайнарджа)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 17:30 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:0
08.09.2019 16:30 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1
15.09.2019 16:30 3 кръг Д Добруджа (Искра) 1:0
22.09.2019 16:30 4 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:0
29.09.2019 16:30 5 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:1
06.10.2019 15:30 6 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 6:1
13.10.2019 15:30 7 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 7:1
20.10.2019 15:30 8 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:0
10.11.2019 14:30 9 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:2
- 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) анл.
- 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) анл.
- 12 кръг Г Добруджа (Искра) анл.
- 13 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) анл.
- 14 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) анл.
- 15 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
- 16 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) анл.
- 17 кръг Д Айдемир (Айдемир) анл.
- 18 кръг Г Добруджа (Ситово) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 9 8 0 1 35:10 24
2 Спортист (Кайнарджа) 9 7 1 1 24:6 22
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 9 7 1 1 22:6 22
4 Добруджа (Искра) 9 6 0 3 19:9 18
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 3 4 2 11:10 13

Спортист (Кайнарджа)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 16:00 1 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:0
08.09.2019 15:00 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 7:0
15.09.2019 15:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 8:0
22.09.2019 15:00 4 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
29.09.2019 15:00 5 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:0
06.10.2019 14:00 6 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:3
13.10.2019 14:00 7 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0
20.10.2019 14:00 8 кръг Г Айдемир (Айдемир) 5:0
10.11.2019 13:00 9 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:2
- 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) анл.
- 11 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) анл.
- 12 кръг Г Добруджа (Искра) анл.
- 13 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) анл.
- 14 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) анл.
- 15 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
- 16 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) анл.
- 17 кръг Д Айдемир (Айдемир) анл.
- 18 кръг Г Добруджа (Ситово) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 9 8 1 0 33:2 25
2 Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 7 1 1 33:7 22
3 Спортист (Кайнарджа) 9 6 1 2 36:5 19
4 Добруджа (Искра) 9 6 0 3 31:19 18
5 Левски 96 (Главиница) 9 5 1 3 16:11 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 2 място
2018/2019 А ОФГ СС 5 място
2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 А ОФГ СС 1 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници