Спортист (Нови хан)

BGSupporters форум

Спортист (Нови хан)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 2:2
15.09.2018 17:00 2 кръг Г Ракитин (Трудовец) 0:2
- 3 кръг
почива
25.11.2018 15:00 4 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:6
06.10.2018 16:00 5 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:6
13.10.2018 11:30 6 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 6:1
20.10.2018 11:30 7 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 4:1
27.10.2018 16:00 8 кръг Д Рилец (Говедарци) 0:2
03.11.2018 11:00 9 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 2:0
11.11.2018 11:00 10 кръг Д Звездец (Горна Малина) 1:1
18.11.2018 11:00 11 кръг Г Мирково (Мирково) 1:2
- 12 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 13 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 16 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 17 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 18 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
- 19 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 20 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 21 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 22 кръг Д Мирково (Мирково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 10 4 1 5 10:13 13
6 Звездец (Горна Малина) 10 3 2 5 10:21 11
7 Спортист (Нови хан) 10 3 2 5 17:23 11
8 Мътивир (Ихтиман) 10 3 1 6 12:21 10
9 Мирково (Мирково) 10 3 0 7 13:22 9

Спортист (Нови хан)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 11:30 1 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:10
24.09.2018 11:30 2 кръг Д Драгоман (Драгоман) 0:7
29.09.2018 11:30 3 кръг Г Белмекен (с.Костенец) 0:10
07.10.2018 11:30 4 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:18
14.10.2018 11:30 5 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:7
21.10.2018 11:30 6 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:13
28.10.2018 11:30 7 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:15
- 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 9 кръг Г Драгоман (Драгоман) -:-
- 10 кръг Д Белмекен (с.Костенец) -:-
- 11 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 12 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 14 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирдоп (Пирдоп) 7 4 0 3 23:28 12
5 Белмекен (с.Костенец) 7 3 0 4 24:21 9
6 Звездец (Горна Малина) 7 2 0 5 15:40 6
7 Драгоман (Драгоман) 7 1 0 6 11:53 3
8 Спортист (Нови хан) 7 0 0 7 1:80 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници