Спортист (Нови хан)

BGSupporters форум

Спортист (Нови хан)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 2:2
15.09.2018 17:00 2 кръг Г Ракитин (Трудовец) 0:2
- 3 кръг
почива
25.11.2018 15:00 4 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:6
06.10.2018 16:00 5 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:6
13.10.2018 11:30 6 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 6:1
20.10.2018 11:30 7 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 4:1
27.10.2018 16:00 8 кръг Д Рилец (Говедарци) 0:2
03.11.2018 11:00 9 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 2:0
11.11.2018 11:00 10 кръг Д Звездец (Горна Малина) 1:1
18.11.2018 11:00 11 кръг Г Мирково (Мирково) 1:2
10.03.2019 15:00 12 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 3:5
17.03.2019 15:00 13 кръг Д Ракитин (Трудовец) 2:0
- 14 кръг
почива
30.03.2019 11:00 15 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:1
07.04.2019 16:00 16 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:2
13.04.2019 16:00 17 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 2:2
21.04.2019 16:00 18 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 6:2
05.05.2019 11:30 19 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:3
12.05.2019 17:00 20 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 2:1
19.05.2019 17:00 21 кръг Г Звездец (Горна Малина) 1:1
26.05.2019 17:00 22 кръг Д Мирково (Мирково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ракитин (Трудовец) 20 12 1 7 41:22 37
5 Левски 2007 (Долна баня) 20 8 2 10 34:28 26
6 Спортист (Нови хан) 19 6 4 9 35:40 22
7 Звездец (Горна Малина) 19 6 3 10 23:38 21
8 Мътивир (Ихтиман) 20 6 1 13 29:54 19

Спортист (Нови хан)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 11:30 1 кръг Г Звездец (Горна Малина) 0:10
24.09.2018 11:30 2 кръг Д Драгоман (Драгоман) 0:7
29.09.2018 11:30 3 кръг Г Белмекен (с.Костенец) 0:10
07.10.2018 11:30 4 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:18
14.10.2018 11:30 5 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:7
21.10.2018 11:30 6 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:13
28.10.2018 11:30 7 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:15
31.03.2019 11:30 8 кръг Д Звездец (Горна Малина) 1:4
07.04.2019 11:30 9 кръг Г Драгоман (Драгоман) 1:12
14.04.2019 11:30 10 кръг Д Белмекен (с.Костенец) 0:11
20.04.2019 10:00 11 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:15
06.05.2019 11:30 12 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 0:3
11.05.2019 11:30 13 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:14
18.05.2019 11:30 14 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирдоп (Пирдоп) 13 7 0 6 35:48 21
5 Белмекен (с.Костенец) 13 6 0 7 50:40 18
6 Звездец (Горна Малина) 13 4 0 9 31:67 12
7 Драгоман (Драгоман) 13 2 0 11 30:88 6
8 Спортист (Нови хан) 13 0 0 13 3:139 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници