Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Спортист (Върбовка)

BGSupporters форум

Спортист (Върбовка)

"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 17:00 1 кръг Г Вихър (Раданово) 1:3
21.09.2019 17:00 2 кръг Д Бъдеще 2010 (Бутово) 2:1
28.09.2019 17:00 3 кръг Г Бенковски (Българско Сливово) 3:1
05.10.2019 16:00 4 кръг Д Стрела (Ореш) 3:1
12.10.2019 16:00 5 кръг Г Светкавица (Михалци) 1:5
19.10.2019 16:00 6 кръг Д Морава (Морава) 1:0
23.11.2019 14:30 7 кръг Г Атлетик (Свищов) 0:3
09.11.2019 14:30 8 кръг Г Пробив 2015 (Овча могила) 0:3
16.11.2019 14:30 9 кръг Д Устрем (Масларево) 0:3
- 10 кръг Д Вихър (Раданово) анл.
- 11 кръг Г Бъдеще 2010 (Бутово) анл.
- 12 кръг Д Бенковски (Българско Сливово) анл.
- 13 кръг Г Стрела (Ореш) анл.
- 14 кръг Д Светкавица (Михалци) анл.
- 15 кръг Г Морава (Морава) анл.
- 16 кръг Д Атлетик (Свищов) анл.
- 17 кръг Д Пробив 2015 (Овча могила) анл.
- 18 кръг Г Устрем (Масларево) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Стрела (Ореш) 9 4 1 4 19:13 13
5 Пробив 2015 (Овча могила) 9 4 1 4 15:17 13
6 Спортист (Върбовка) 9 4 0 5 11:20 12
7 Бъдеще 2010 (Бутово) 9 4 0 5 16:21 12
8 Светкавица (Михалци) 8 3 1 4 17:18 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници