Спортист 2011 (Генерал Тошево)

BGSupporters форум

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Д Вихър 2013 (Бранище) 3:1
13.09.2014 17:00 2 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 0:3
20.09.2014 17:00 3 кръг Д Спортист (Стефаново) 6:1
27.09.2014 17:00 4 кръг Г Спартак 2012 (Славеево) 12:2
11.10.2014 16:00 5 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 4:0
18.10.2014 16:00 6 кръг Д Дружба (Люляково) 4:1
25.10.2014 16:00 7 кръг Г Сокол 2012 (Соколово) 3:1
01.11.2014 14:30 8 кръг Д Интер (Плачидол) 0:3
08.11.2014 14:30 9 кръг Г Устрем (Дропла) 4:0
10.04.2015 17:00 10 кръг Г Вихър 2013 (Бранище) 2:1
04.04.2015 17:00 11 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 1:2
18.04.2015 17:00 12 кръг Г Спортист (Стефаново) 3:0
25.04.2015 17:00 13 кръг Д Спартак 2012 (Славеево) 3:0
02.05.2015 18:00 14 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:2
09.05.2015 18:00 15 кръг Г Дружба (Люляково) 5:1
16.05.2015 18:00 16 кръг Д Сокол 2012 (Соколово) 3:0
23.05.2015 18:00 17 кръг Г Интер (Плачидол) 1:2
30.05.2015 18:00 18 кръг Д Устрем (Дропла) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Албена 97 (Оброчище) 18 14 1 3 72:19 43
3 Устрем (Дропла) 18 14 1 3 61:18 43
4 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 18 13 0 5 57:25 39
5 Дружба (Люляково) 18 10 0 8 43:46 30
6 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 18 7 0 11 37:38 21

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

ЮСВ: Варна - Елитна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2014 17:00 1 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) анл.
18.09.2014 17:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) анл.
25.09.2014 17:00 3 кръг Г Нефтяник 2010 (Шабла) анл.
02.10.2014 16:00 4 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) анл.
09.10.2014 16:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) анл.
16.10.2014 16:00 6 кръг Г Черноломец 04 (Попово) анл.
23.10.2014 16:00 7 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) анл.
30.10.2014 14:00 8 кръг Г Калиакра (Каварна) анл.
06.11.2014 14:00 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) анл.
13.11.2014 14:00 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) анл.
20.11.2014 14:00 11 кръг Д Черно море (Варна) анл.
27.11.2014 14:00 12 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) анл.
04.12.2014 14:00 13 кръг Д Дунав 2010 (Русе) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Калиакра (Каварна) 22 5 1 16 39:81 16
11 Ботев (Нови пазар) 22 3 2 17 14:83 11
12 Нефтяник 2010 (Шабла) 22 1 2 19 10:92 5
-- Спортист 2011 (Генерал Тошево) - 0 0 0 0:0 -
-- Черноломец 04 (Попово) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ДЧ 3 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 7 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 4 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 5 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 2 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група не завършва
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2010 1.675 112
август 2010 10.396 72
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници