Спортист 2011 (Генерал Тошево)

BGSupporters форум

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 2:3
12.09.2015 17:00 2 кръг Д Спортист (Стефаново) 7:1
19.09.2015 17:00 3 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:3
26.09.2015 17:00 4 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:1
03.10.2015 16:00 5 кръг Г Устрем (Дропла) 2:1
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Нефтяник 2010 (Шабла) 1:3
17.10.2015 16:00 7 кръг Д Вихър 2013 (Бранище) 3:1
23.10.2015 16:00 8 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 0:3
05.12.2015 14:00 9 кръг Д Стражица 2012 (Стражица) 3:0
07.11.2015 14:00 10 кръг Г Спартак 2012 (Славеево) 3:0
14.11.2015 14:00 11 кръг Д Добруджанец (Паскалево) 1:1
21.11.2015 14:00 12 кръг Г Сокол 2012 (Соколово) 1:0
28.11.2015 14:00 13 кръг Д Дружба (Люляково) 4:0
05.03.2016 15:30 14 кръг Д Христо Ботев (Стожер) 2:1
12.03.2016 15:30 15 кръг Г Спортист (Стефаново) 5:1
19.03.2016 15:30 16 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:4
26.03.2016 15:30 17 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:0
02.04.2016 17:00 18 кръг Д Устрем (Дропла) 2:1
09.04.2016 17:00 19 кръг Д Нефтяник 2010 (Шабла) 3:1
16.04.2016 17:00 20 кръг Г Вихър 2013 (Бранище) 8:0
23.04.2016 17:00 21 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 1:4
30.04.2016 14:00 22 кръг Г Стражица 2012 (Стражица) 1:4
07.05.2016 18:00 23 кръг Д Спартак 2012 (Славеево) 14:0
14.05.2016 18:00 24 кръг Г Добруджанец (Паскалево) 0:2
21.05.2016 18:00 25 кръг Д Сокол 2012 (Соколово) 4:1
28.05.2016 18:00 26 кръг Г Дружба (Люляково) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Албена 97 (Оброчище) 26 19 3 4 128:23 60
4 Нефтяник 2010 (Шабла) 26 17 3 6 80:44 54
5 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 26 16 1 9 79:40 49
6 Устрем (Дропла) 26 15 2 9 89:32 47
7 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 26 12 2 12 71:51 38

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 10:00 1 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:3
13.09.2015 10:00 2 кръг Г Атлетик (Провадия) 13:1
- 3 кръг
почива
27.09.2015 10:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
04.10.2015 10:00 5 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 4:0
11.10.2015 10:00 6 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 4:2
18.10.2015 10:00 7 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
23.10.2015 12:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) 1:1
08.11.2015 10:00 9 кръг Д Варненчик (Варна) 1:0
30.10.2015 13:00 10 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:5
02.11.2015 10:00 11 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 9:1
- 12 кръг
почива
- 13 кръг
почива
22.11.2015 10:00 14 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:2
29.11.2015 10:00 15 кръг Г Химик (Девня) 3:5
27.02.2016 10:00 16 кръг Г Септември 98 (Тервел) 5:1
03.03.2016 10:00 17 кръг Д Атлетик (Провадия) 5:0
- 18 кръг
почива
13.03.2016 10:00 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
20.03.2016 10:00 20 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 3:0
27.03.2016 10:00 21 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 3:1
03.04.2016 10:00 22 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 4:2
26.05.2016 15:00 23 кръг Д Провадия (Провадия) 4:3
17.04.2016 10:00 24 кръг Г Варненчик (Варна) 0:4
24.04.2016 10:00 25 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:5
02.05.2016 10:00 26 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
- 27 кръг
почива
- 28 кръг
почива
22.05.2016 10:00 29 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:1
29.05.2016 10:00 30 кръг Д Химик (Девня) 5:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Варненчик (Варна) 23 17 3 3 71:24 54
4 Суворово 1 (Суворово) 24 17 2 5 73:29 53
5 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 24 14 1 9 74:47 43
6 Провадия (Провадия) 24 11 3 10 69:49 36
7 Химик (Девня) 23 11 1 11 76:72 34

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ДЧ 1 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 3 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 7 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 4 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 5 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 2 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група не завършва

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2010 1.675 112
август 2010 10.396 72
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници