Спортист 2011 (Генерал Тошево)

BGSupporters форум

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 17:00 1 кръг Д Вихър 2013 (Бранище) 7:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Дружба (Люляково) 5:0
- 3 кръг
почива
01.10.2016 16:00 4 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:2
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 3:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Добруджански спортист (Ст.Караджа) 3:0
29.10.2016 16:00 8 кръг Д Орловец 2008 (Победа) 2:1
05.11.2016 14:30 9 кръг Г Нефтяник 2010 (Шабла) 2:2
12.11.2016 14:30 10 кръг Д Лозенец 2015 (Лозенец) 1:0
20.11.2016 14:30 11 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 2:0
12.03.2017 15:30 12 кръг Г Вихър 2013 (Бранище) 3:2
19.03.2017 15:30 13 кръг Д Дружба (Люляково) 2:0
- 14 кръг
почива
09.04.2017 17:00 15 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:1
15.04.2017 17:00 16 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:3
23.04.2017 17:00 17 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 2:2
30.04.2017 17:00 18 кръг Г Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:9
06.05.2017 18:00 19 кръг Г Орловец 2008 (Победа) 1:5
14.05.2017 18:00 20 кръг Д Нефтяник 2010 (Шабла) 1:3
20.05.2017 18:00 21 кръг Г Лозенец 2015 (Лозенец) 0:2
28.05.2017 18:00 22 кръг Д Христо Ботев (Стожер) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Лозенец 2015 (Лозенец) 19 16 0 3 84:21 48
3 Орловец 2008 (Победа) 19 14 1 4 68:14 43
4 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 19 12 2 5 43:32 38
5 Устрем Д (Дончево) 19 10 1 8 36:26 31
6 Албена 97 (Оброчище) 19 8 3 8 38:50 27
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/4 финали
21.09.2016 17:00 - Г Нефтяник 2010 (Шабла) 1:1

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:00 1 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:1
27.11.2016 10:00 2 кръг Г Черноморец (Балчик) 18:0
- 3 кръг
почива
01.10.2016 10:00 4 кръг Д ФК Спартак (Варна) 4:1
09.10.2016 10:00 5 кръг Г Провадия (Провадия) 0:0
16.10.2016 10:00 6 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:2
23.10.2016 10:00 7 кръг Г Аврен (Аврен) 1:1
29.10.2016 10:00 8 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:3
04.11.2016 10:00 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 12:0
- 10 кръг
почива
20.11.2016 10:00 11 кръг Г ФК Спартак (Варна) 1:1
12.03.2017 10:00 12 кръг Д Провадия (Провадия) 0:0
19.03.2017 10:00 13 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:1
27.03.2017 10:00 14 кръг Д Аврен (Аврен) 8:0
02.04.2017 10:00 15 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 3:0
08.04.2017 10:00 16 кръг Г Черноморец (Балчик) 15:0
- 17 кръг
почива
23.04.2017 10:00 18 кръг Д ФК Спартак (Варна) 3:0
29.04.2017 11:30 19 кръг Г Провадия (Провадия) 3:0
07.05.2017 10:00 20 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1
13.05.2017 10:00 21 кръг Г Аврен (Аврен) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Провадия (Провадия) 18 13 2 3 62:14 41
2 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 12 3 3 78:17 39
3 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 18 10 6 2 80:13 36
4 Аврен (Аврен) 18 7 1 10 32:57 22
5 Черноморец (Балчик) 18 3 0 15 14:128 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ДЧ 5 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 2 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група не завършва
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2010 1.675 112
август 2010 10.396 72
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници