Спортист 2011 (Генерал Тошево)

BGSupporters форум

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 6:1
15.09.2018 17:00 2 кръг Г Добруджански спортист (Ст.Караджа) 3:0
22.09.2018 17:00 3 кръг Д Дружба (Люляково) 8:1
29.09.2018 17:00 4 кръг Г Лозенец 2015 (Лозенец) 2:6
06.10.2018 16:00 5 кръг Д Орловец 2008 (Победа) 1:2
13.10.2018 16:00 6 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 3:0
- 7 кръг
почива
27.10.2018 16:00 8 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 2:1
03.11.2018 14:30 9 кръг Г Интер (Добрич) 0:1
10.11.2018 14:30 10 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:1
17.11.2018 14:30 11 кръг Д Добруджански спортист (Ст.Караджа) -:-
- 12 кръг Г Дружба (Люляково) -:-
- 13 кръг Д Лозенец 2015 (Лозенец) -:-
- 14 кръг Г Орловец 2008 (Победа) -:-
- 15 кръг Д Христо Ботев (Стожер) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Албена 97 (Оброчище) -:-
- 18 кръг Д Интер (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Орловец 2008 (Победа) 9 9 0 0 38:2 27
2 Лозенец 2015 (Лозенец) 8 6 1 1 30:6 19
3 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 9 6 0 3 27:13 18
4 Христо Ботев (Стожер) 9 5 1 3 21:14 16
5 Интер (Добрич) 9 5 0 4 23:18 15

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2018 17:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:2
19.09.2018 17:00 2 кръг Г Локомотив (Русе) 1:5
26.09.2018 17:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
03.10.2018 16:00 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:2
10.10.2018 16:00 5 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 2:4
17.10.2018 16:00 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
24.10.2018 16:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
31.10.2018 14:00 8 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:0
07.11.2018 14:00 9 кръг Г Калиакра (Каварна) 4:2
- 10 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 11 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 12 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 14 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 16 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 17 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 18 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Светкавица Търговище (Търговище) 8 4 3 1 22:10 15
6 Хитрино (Хитрино) 8 2 1 5 14:24 7
7 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 9 2 1 6 13:25 7
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 2 1 6 8:42 7
9 Черноломец 2017 (Попово) 9 2 1 6 14:28 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ДЧ 7 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 4 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 5 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 2 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група не завършва
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2010 1.675 112
август 2010 10.396 72
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници