Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Батак (Батак)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Лъвчетата (София)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

Пълдин (Пловдив)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Средногорец 2016 (Златица)

BGSupporters форум

Средногорец 2016 (Златица)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 11:30 1 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:6
09.10.2016 13:00 2 кръг Д Лъвчетата (София) 2:6
13.10.2016 10:00 3 кръг Г Ферион (София) 2:5
16.10.2016 11:30 4 кръг Д София спорт (София) 0:5
23.10.2016 10:30 5 кръг Г ФК Миньор (Перник) 1:5
30.10.2016 12:00 6 кръг Д Интернационал (София) 5:1
03.11.2016 15:00 7 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 4:2
07.11.2016 15:00 8 кръг Д БМ Спорт (София) 4:1
14.11.2016 12:00 9 кръг Г Елит София (София) 2:4
20.11.2016 16:30 10 кръг Г Надежда (Доброславци) 11:1
27.11.2016 13:30 11 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 11 6 0 5 41:14 18
7 Елит София (София) 11 6 0 5 31:21 18
8 Средногорец 2016 (Златица) 11 4 0 7 33:43 12
9 Интернационал (София) 11 2 1 8 7:45 7
10 Миньор 2014 (Бобов дол) 11 2 0 9 13:55 6
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 12:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:3
19.03.2017 12:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:3
- 3 кръг Г Елит София (София) -:-
- 4 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 5 кръг Д Интернационал (София) -:-
- 6 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) -:-
- 7 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
- 8 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 9 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 10 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 11 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Царско село 2015 (София) 2 1 0 1 14:3 3
19 Олимпия ФК (София) 2 1 0 1 4:9 3
20 Средногорец 2016 (Златица) 2 0 1 1 5:6 1
21 Миньор 2014 (Бобов дол) 2 0 1 1 5:9 1
22 Интернационал (София) 2 0 0 2 2:6 0

Средногорец 2016 (Златица)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 11:20 1 кръг Д Елит София (София) 1:10
06.10.2016 12:30 2 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:14
15.10.2016 11:20 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:11
23.10.2016 11:20 4 кръг Г Академик 1947 (София) 1:11
27.10.2016 11:20 5 кръг Д ФК Миньор (Перник) 0:3
05.11.2016 13:40 6 кръг Г Спортист 13 (София) 0:3
14.11.2016 10:10 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:7
17.11.2016 11:20 8 кръг Д Талант (София) 6:2
26.11.2016 11:20 9 кръг Г София спорт (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Елит София (София) 9 4 2 3 37:15 14
7 София спорт (София) 9 4 1 4 30:17 13
8 Спортист 13 (София) 9 2 2 5 15:24 8
9 Средногорец 2016 (Златица) 9 1 0 8 12:68 3
10 Талант (София) 9 0 0 9 4:126 0
Втора фаза / Втора група
05.03.2017 14:50 1 кръг Г РД Спорт (София) 0:10
12.03.2017 12:30 2 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:12
19.03.2017 11:20 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 4:2
- 4 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 6 кръг Д Септември (София) -:-
- 7 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 8 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 9 кръг Г Елит София (София) -:-
- 10 кръг Д София спорт (София) -:-
- 11 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Талант (София) -:-
- 14 кръг Г Ферион (София) -:-
- 15 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 РД Спорт (София) 3 2 0 1 30:4 6
22 Септември (София) 3 2 0 1 7:5 6
23 Средногорец 2016 (Златица) 3 1 0 2 4:24 3
24 Сердика (София) 2 1 0 1 14:5 3
25 Академик 1947 (София) 3 1 0 2 4:9 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници