Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Академия Мургаш (Нови хан)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Гранд Про (Варна)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Дуло 2018 (Дулово)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интер Джесика 2010 (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Левски Спартак 1962 (София)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Марев старс (Варна)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Средногорец 2016 (Златица)

BGSupporters форум

Средногорец 2016 (Златица)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 17:00 1 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 2:3
19.09.2019 17:00 2 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) 3:3
26.09.2019 17:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
03.10.2019 16:00 4 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 8:1
31.10.2019 14:30 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
17.10.2019 16:00 6 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 6:3
24.10.2019 16:00 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:1
- 8 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) анл.
- 9 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) анл.
- 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
- 11 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) анл.
- 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) анл.
- 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
- 14 кръг Г Ком 98 (Годеч) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) 7 7 0 0 25:7 21
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 4 1 2 24:14 13
3 Ком 98 (Годеч) 7 4 0 3 18:15 12
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 0 3 16:12 12
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 1 3 12:16 10

Средногорец 2016 (Златица)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Ракитин (Трудовец) 3:0
- 2 кръг
почива
29.09.2019 11:00 3 кръг Д Драгоман (Драгоман) 11:0
05.10.2019 11:00 4 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 4:6
12.10.2019 11:00 5 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 0:1
20.10.2019 11:00 6 кръг Г Звездец (Горна Малина) анл.
03.11.2019 11:00 7 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 9:1
09.11.2019 11:00 8 кръг Д Ракитин (Трудовец) 8:0
- 9 кръг
почива
23.11.2019 11:00 10 кръг Г Драгоман (Драгоман) 5:1
- 11 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) анл.
- 12 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) анл.
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (гр.Костенец) 6 6 0 0 52:7 18
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 5 0 2 40:9 15
3 Левски 2007 (Долна баня) 4 4 0 0 20:1 12
4 Ракитин (Трудовец) 8 2 1 5 15:44 7
5 Пирдоп (Пирдоп) 8 2 1 5 24:38 7

Средногорец 2016 (Златица)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 11:10 1 кръг Д ДАФ (София) 3:3
29.09.2019 12:20 2 кръг Г Спорт за всички (София) 0:5
06.10.2019 12:20 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:3
13.10.2019 13:30 4 кръг Г Развитие МФ (София) 1:1
20.10.2019 10:00 5 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:2
17.11.2019 13:30 6 кръг Д Сердика (София) 3:2
10.11.2019 12:20 7 кръг Г Шампион (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шампион (София) 7 3 2 2 16:18 11
4 Развитие на млади футболисти (София) 7 3 2 2 11:12 11
5 Средногорец 2016 (Златица) 7 2 3 2 16:20 9
6 Сердика (София) 7 3 0 4 18:14 9
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 2 0 5 9:20 6
Втора фаза / Група "Г"
22.03.2020 12:20 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
29.03.2020 12:20 2 кръг Г ДАФ (София) анл.
05.04.2020 11:10 3 кръг Д Шампион (София) анл.
12.04.2020 12:20 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
26.04.2020 10:00 5 кръг Д Урвич (Панчарево) анл.
03.05.2020 13:30 6 кръг Д Сердика (София) анл.
10.05.2020 11:10 7 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - 0 0 0 0:0 0
30 Сердика (София) - 0 0 0 0:0 0
30 Средногорец 2016 (Златица) - 0 0 0 0:0 0
30 Урвич (Панчарево) - 0 0 0 0:0 0
30 Шампион (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници