Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Марек 1919 (Дупница)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Средногорец 2016 (Златица)

BGSupporters форум

Средногорец 2016 (Златица)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:00 1 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:6
26.09.2017 17:00 2 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 11:1
03.10.2017 16:00 3 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:4
- 4 кръг
почива
10.10.2017 16:00 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:6
17.10.2017 16:00 6 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
24.10.2017 16:00 7 кръг Д Звездец (Горна Малина) 6:0
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:2
31.10.2017 15:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 2:4
07.11.2017 14:00 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
12.11.2017 14:00 11 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:1
19.11.2017 14:00 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:4
26.11.2017 14:00 13 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 4:2
05.04.2018 11:00 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:3
01.04.2018 12:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 4:2
09.04.2018 15:00 16 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 2:2
- 17 кръг
почива
22.04.2018 12:00 18 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:4
- 19 кръг
почива
05.05.2018 14:00 20 кръг Г Звездец (Горна Малина) 6:0
12.05.2018 13:00 21 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:0
19.05.2018 15:00 22 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
26.05.2018 13:00 23 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
03.06.2018 17:00 24 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
10.06.2018 17:00 25 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
17.06.2018 17:00 26 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 22 11 2 9 66:52 35
6 Бенковски (гр.Костенец) 22 11 2 9 69:44 35
7 Средногорец 2016 (Златица) 22 10 1 11 57:52 31
8 Балкан 1929 (Ботевград) 22 7 4 11 35:40 25
9 Рилец (Говедарци) 22 8 1 13 46:83 25

Средногорец 2016 (Златица)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
05.10.2017 16:00 - Г ЦСКА (София) 0:11

Средногорец 2016 (Златица)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 12:30 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:5
17.09.2017 11:00 2 кръг Г Талант (София) 3:5
24.09.2017 11:00 3 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:2
01.10.2017 11:00 4 кръг Д Талант (София) 3:1
08.10.2017 11:00 5 кръг Д Интернационал (София) 1:1
15.10.2017 11:00 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:4
22.10.2017 12:30 7 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:1
29.10.2017 12:30 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
05.11.2017 11:00 9 кръг Г Талант (София) 3:4
12.11.2017 11:00 10 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:3
19.11.2017 11:00 11 кръг Д Талант (София) 1:1
- 12 кръг Д Интернационал (София) анл.
- 13 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
- 14 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11 5 3 3 20:17 18
3 Интернационал (София) 11 4 3 4 14:19 15
4 Талант (София) 11 3 4 4 23:32 13
5 Надежда (Доброславци) 11 3 3 5 18:25 12
6 Средногорец 2016 (Златица) 11 1 3 7 19:28 6
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 12:30 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:3
18.03.2018 11:00 2 кръг Г Талант (София) 0:3
20.05.2018 12:30 3 кръг Д Интернационал (София) 1:0
01.04.2018 12:30 4 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
15.04.2018 12:30 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
22.04.2018 12:30 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
29.04.2018 11:00 7 кръг Д Талант (София) 4:1
27.05.2018 12:30 8 кръг Г Интернационал (София) 0:1
13.05.2018 12:30 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:2
03.06.2018 12:30 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 Талант (София) 10 5 3 2 29:15 18
26 Надежда (Доброславци) 10 5 1 4 20:16 16
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 4 3 3 24:19 15
28 Средногорец 2016 (Златица) 10 4 1 5 19:14 13
29 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 1 0 9 6:43 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници