Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Средногорец 2016 (Златица)

BGSupporters форум

Средногорец 2016 (Златица)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 17:00 1 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 2:3
19.09.2019 17:00 2 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) 3:3
26.09.2019 17:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
03.10.2019 16:00 4 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 8:1
31.10.2019 14:30 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
17.10.2019 16:00 6 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 6:3
24.10.2019 16:00 7 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:1
- 8 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 9 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) -:-
- 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 11 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 13 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 14 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) 7 7 0 0 25:7 21
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 4 1 2 24:14 13
3 Ком 98 (Годеч) 7 4 0 3 18:15 12
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 0 3 16:12 12
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 1 3 12:16 10

Средногорец 2016 (Златица)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Г Ракитин (Трудовец) 3:0
- 2 кръг
почива
29.09.2019 11:00 3 кръг Д Драгоман (Драгоман) 11:0
05.10.2019 11:00 4 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 4:6
12.10.2019 11:00 5 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 0:1
20.10.2019 11:00 6 кръг Г Звездец (Горна Малина) анл.
03.11.2019 11:00 7 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 9:1
09.11.2019 11:00 8 кръг Д Ракитин (Трудовец) 8:0
- 9 кръг
почива
23.11.2019 11:00 10 кръг Г Драгоман (Драгоман) 5:1
- 11 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 12 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бенковски (гр.Костенец) 6 6 0 0 52:7 18
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 5 0 2 40:9 15
3 Левски 2007 (Долна баня) 4 4 0 0 20:1 12
4 Ракитин (Трудовец) 8 2 1 5 15:44 7
5 Пирдоп (Пирдоп) 8 2 1 5 24:38 7

Средногорец 2016 (Златица)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 11:10 1 кръг Д ДАФ (София) 3:3
29.09.2019 12:20 2 кръг Г Спорт за всички (София) 0:5
06.10.2019 12:20 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:3
13.10.2019 13:30 4 кръг Г Развитие МФ (София) 1:1
20.10.2019 10:00 5 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:2
17.11.2019 13:30 6 кръг Д Сердика (София) 3:2
10.11.2019 12:20 7 кръг Г Шампион (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шампион (София) 7 3 2 2 16:18 11
4 Развитие на млади футболисти (София) 7 3 2 2 11:12 11
5 Средногорец 2016 (Златица) 7 2 3 2 16:20 9
6 Сердика (София) 7 3 0 4 18:14 9
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 2 0 5 9:20 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници