Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Стан (Стан)

BGSupporters форум

Стан (Стан)

"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
13.09.2014 17:00 2 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:0
20.09.2014 17:00 3 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 2:1
27.09.2014 17:00 4 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 2:2
04.10.2014 16:00 5 кръг Д Енев (Дибич) 0:2
11.10.2014 16:00 6 кръг Г Мадара 2010 (Мадара) 4:2
18.10.2014 16:00 7 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) 6:4
25.10.2014 16:00 8 кръг Г Балкан 1965 (Градище) 3:2
01.11.2014 14:00 9 кръг Д Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 0:1
08.11.2014 14:00 10 кръг Г Ендже (Царев брод) 2:1
15.11.2014 14:00 11 кръг Д Върбица (Върбица) 3:0
22.11.2014 14:00 12 кръг Г Лудогорец 2013 (Хитрино) 3:0
29.11.2014 14:00 13 кръг Д Янково (Янково) 3:0
- 14 кръг
почива
06.05.2015 10:30 15 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 4:1
14.03.2015 15:00 16 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 0:1
21.03.2015 15:00 17 кръг Д Герой (Зайчино ореше) 1:0
28.03.2015 15:00 18 кръг Г Енев (Дибич) 1:3
04.04.2015 16:00 19 кръг Д Мадара 2010 (Мадара) 4:0
11.04.2015 17:00 20 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) 3:1
18.04.2015 17:00 21 кръг Д Балкан 1965 (Градище) 1:0
25.04.2015 17:00 22 кръг Г Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 3:3
02.05.2015 18:00 23 кръг Д Ендже (Царев брод) 6:4
09.05.2015 18:00 24 кръг Г Върбица (Върбица) 0:3
17.05.2015 10:00 25 кръг Д Лудогорец 2013 (Хитрино) 1:1
23.05.2015 18:00 26 кръг Г Янково (Янково) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Енев (Дибич) 24 22 2 0 102:18 68
2 Стан (Стан) 24 16 3 5 57:34 51
3 Лудогорец 2013 (Хитрино) 24 14 2 8 54:36 44
4 Върбица (Върбица) 24 14 2 8 64:29 44
5 Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 24 11 7 6 51:33 40
"А" ОГ Шумен - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 3-то място
30.05.2015 14:50 - Г Дъбрава (Осеновец) 2:0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ШН --
2017/2018 А ОФГ ШН 4 място
2016/2017 А ОФГ ШН 2 място
2015/2016 А ОФГ ШН 2 място
2014/2015 А ОФГ ШН 2 място
2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ ШН 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници