Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Старосел (Старосел)

BGSupporters форум

Старосел (Старосел)

"Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 17:00 1 кръг Г Войнягово (Войнягово) 1:7
23.09.2017 17:00 2 кръг Д Средногорец (Брезово) 0:3
30.09.2017 17:00 3 кръг Г Сокол (Пъдарско) 2:3
07.10.2017 16:00 4 кръг Д Сокол (Крислово) 4:0
15.10.2017 16:00 5 кръг Г Урожай (Стрелци) 3:8
21.10.2017 16:00 6 кръг Д Тракия (Царимир) 0:3
28.10.2017 16:00 7 кръг Г Чернозем (Черноземен) 2:4
05.11.2017 14:30 8 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 1:6
11.11.2017 14:30 9 кръг Д Раковски (Раковски) 0:3
24.03.2018 15:00 10 кръг Д Войнягово (Войнягово) 0:3
01.04.2018 16:00 11 кръг Г Средногорец (Брезово) 0:3
07.04.2018 17:00 12 кръг Д Сокол (Пъдарско) 0:3
15.04.2018 17:00 13 кръг Г Сокол (Крислово) 0:3
21.04.2018 17:00 14 кръг Д Урожай (Стрелци) 0:3
28.04.2018 17:00 15 кръг Г Тракия (Царимир) 0:3
05.05.2018 18:00 16 кръг Д Чернозем (Черноземен) 0:3
12.05.2018 18:00 17 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) 0:3
20.05.2018 18:00 18 кръг Г Раковски (Раковски) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Средногорец (Брезово) 18 9 1 8 37:36 28
7 Сокол (Пъдарско) 18 5 2 11 27:45 17
8 Чернозем (Черноземен) 18 5 1 12 20:46 16
9 Сокол (Крислово) 18 3 1 14 17:52 10
10 Старосел (Старосел) 18 1 0 17 13:64 3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 - Д Житница (Житница) 4:8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ПД 10 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 12 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 14 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 5 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници