Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Старосел (Старосел)

BGSupporters форум

Старосел (Старосел)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:5
10.09.2016 17:00 2 кръг Д Дъбене (Дъбене) 1:7
18.09.2016 17:00 3 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:9
- 4 кръг
почива
02.10.2016 16:00 5 кръг Г Войнягово (Войнягово) 0:3
08.10.2016 16:00 6 кръг Д Сокол (Пъдарско) 2:4
16.10.2016 16:00 7 кръг Г Средногорец (Брезово) 0:3
22.10.2016 16:00 8 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 1:3
30.10.2016 14:30 9 кръг Г Урожай (Стрелци) 1:10
04.12.2016 13:30 10 кръг Д Тракия (Царимир) 2:9
11.12.2016 14:00 11 кръг Г Сокол (Крислово) 5:4
19.11.2016 14:30 12 кръг Г Чернозем (Черноземен) 0:8
27.11.2016 14:30 13 кръг Д Раковски (Раковски) 3:10
04.03.2017 15:00 14 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 0:11
11.03.2017 15:00 15 кръг Г Дъбене (Дъбене) 1:0
19.03.2017 15:00 16 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 1:1
- 17 кръг
почива
01.04.2017 17:00 18 кръг Д Войнягово (Войнягово) 1:0
08.04.2017 17:00 19 кръг Г Сокол (Пъдарско) 1:6
14.04.2017 17:30 20 кръг Д Средногорец (Брезово) 0:2
23.04.2017 17:00 21 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 2:3
29.04.2017 17:00 22 кръг Д Урожай (Стрелци) 2:4
07.05.2017 18:00 23 кръг Г Тракия (Царимир) 4:6
14.05.2017 18:00 24 кръг Д Сокол (Крислово) 3:0
20.05.2017 18:00 25 кръг Д Чернозем (Черноземен) 0:1
27.05.2017 18:00 26 кръг Г Раковски (Раковски) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Средногорец (Брезово) 24 9 3 12 39:50 30
10 Дъбене (Дъбене) 24 8 1 15 36:61 25
11 Тракиец 2001 (Калековец) 24 7 3 14 37:50 24
12 Старосел (Старосел) 24 4 1 19 36:114 13
13 Сокол (Крислово) 24 0 1 23 15:104 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ПД 10 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 12 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 14 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 5 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници