Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Пордим 2017 (Пордим)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Стралджа (Стралджа)

BGSupporters форум

Стралджа (Стралджа)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2016 10:30 1 кръг Г Балкан (Лозенец) 18:1
09.10.2016 10:30 2 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) 4:1
16.10.2016 11:30 3 кръг Г Тракиец (Кукорево) 0:4
23.10.2016 10:30 4 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 8:0
28.10.2016 16:00 5 кръг Д Елхово (Елхово) 7:2
05.11.2016 10:30 6 кръг Г Бенковски (Зимница) 7:1
14.11.2016 15:00 7 кръг Д Ураган (Бояджик) 4:2
02.04.2017 10:30 8 кръг Д Балкан (Лозенец) 3:0
08.04.2017 10:30 9 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) 4:1
23.04.2017 13:00 10 кръг Д Тракиец (Кукорево) 3:3
29.04.2017 11:30 11 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 2:0
05.05.2017 17:00 12 кръг Г Елхово (Елхово) 2:2
14.05.2017 10:30 13 кръг Д Бенковски (Зимница) 8:0
20.05.2017 15:00 14 кръг Г Ураган (Бояджик) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тракиец (Кукорево) 14 12 1 1 85:9 37
2 Стралджа (Стралджа) 14 11 2 1 76:19 35
3 Тунджа 2006 (Тенево) 14 9 0 5 75:20 27
4 Елхово (Елхово) 14 7 2 5 53:26 23
5 Ураган (Бояджик) 14 6 1 7 47:36 19

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ЯБ 12 място
2014/2015 А ОФГ ЯБ 4 място
2013/2014 "В" група 17 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЯБ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 2.235 88
април 2014 7.127 71
март 2014 5.121 81
ноември 2013 5.689 81
септември 2013 2.453 92
август 2013 2.210 89
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници