Стралджа (Стралджа)

BGSupporters форум

Стралджа (Стралджа)

"А" ОГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 17:00 1 кръг Д Елхово (Елхово) 0:2
22.09.2019 17:00 2 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 2:2
отложен 3 кръг Д Червена звезда (Каменец) -:-
06.10.2019 16:00 4 кръг Г Ботев (Болярово) 2:0
12.10.2019 16:00 5 кръг Д Бакаджик (Войника) анл.
20.10.2019 15:00 6 кръг Г Искра (Симеоново) 1:1
- 7 кръг
почива
02.11.2019 14:30 8 кръг Д Тракиец (Кукорево) 1:0
09.11.2019 14:30 9 кръг Г Межда (Межда) 2:0
16.11.2019 14:30 10 кръг Г Елхово (Елхово) 5:1
23.11.2019 14:30 11 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) 2:1
30.11.2019 14:30 12 кръг Г Червена звезда (Каменец) 0:1
07.12.2019 14:30 13 кръг Д Ботев (Болярово) 4:2
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Искра (Симеоново) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Тракиец (Кукорево) -:-
- 18 кръг Д Межда (Межда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Стралджа (Стралджа) 10 6 2 2 19:10 20
2 Червена звезда (Каменец) 8 6 0 2 19:7 18
3 Елхово (Елхово) 9 5 1 3 24:14 16
4 Искра (Симеоново) 8 4 2 2 14:12 14
5 Христо Ботев (Генерал Инзово) 9 3 3 3 18:15 12

Стралджа (Стралджа)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Вихър (Айтос) 1:4
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
05.10.2019 10:00 3 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7:0
12.10.2019 10:30 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
19.10.2019 10:30 5 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
23.11.2019 10:00 6 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
02.11.2019 10:30 7 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:0
10.11.2019 11:00 8 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:0
18.11.2019 15:00 9 кръг Г Свети Никола (Бургас) 6:4
- 10 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 12 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
- 16 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 17 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 8 6 1 1 35:7 19
2 Стралджа (Стралджа) 8 6 1 1 24:10 19
3 Поморие (Поморие) 8 6 0 2 42:7 18
4 Вихър (Айтос) 8 6 0 2 36:12 18
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 8 5 0 3 42:9 15

Стралджа (Стралджа)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2019 16:00 1 кръг Д Тракиец (Кукорево) 6:2
06.10.2019 10:30 2 кръг Д Бенковски (Зимница) 6:3
13.10.2019 12:30 3 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
20.10.2019 10:30 4 кръг Д Елхово (Елхово) 1:1
24.11.2019 10:30 5 кръг Г Арена (Ямбол) 2:1
10.11.2019 10:30 6 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) анл.
17.11.2019 10:30 7 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:1
отложен 8 кръг Г Тракиец (Кукорево) -:-
отложен 9 кръг Г Бенковски (Зимница) -:-
- 10 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 11 кръг Г Елхово (Елхово) -:-
- 12 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Христо Ботев (Генерал Инзово) 8 7 1 0 42:5 22
2 Елхово (Елхово) 7 4 2 1 34:3 14
3 Стралджа (Стралджа) 6 4 2 0 18:8 14
4 Тракиец (Кукорево) 6 2 2 2 18:12 8
5 Арена (Ямбол) 7 2 0 5 11:51 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ЯБ 3 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ ЯБ 12 място
2014/2015 А ОФГ ЯБ 4 място
2013/2014 "В" група 17 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ЯБ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 2.235 88
април 2014 7.127 71
март 2014 5.121 81
ноември 2013 5.689 81
септември 2013 2.453 92
август 2013 2.210 89
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници