Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

BGSupporters форум

Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д Локомотив (Бургас) 0:0
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Странджанец (Царево) 10:0
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
25.09.2016 17:00 4 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 5:0
01.10.2016 16:00 5 кръг Д Камено (Камено) 3:1
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Свети Никола (Бургас) 5:0
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Вихър (Айтос) 4:1
23.10.2016 16:00 8 кръг Г Ропотамо (Приморско) 7:0
29.10.2016 14:30 9 кръг Д Кошарица (Кошарица) 5:0
05.11.2016 14:30 10 кръг Д Русокастро (Русокастро) 4:0
13.11.2016 14:30 11 кръг Г Странджа (Малко Търново) анл.
19.11.2016 14:30 12 кръг Д Равда (Равда) 4:1
27.11.2016 14:30 13 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 3:1
04.03.2017 15:30 14 кръг Г Локомотив (Бургас) 0:3
12.03.2017 15:30 15 кръг Д Странджанец (Царево) 8:0
19.03.2017 15:30 16 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
24.03.2017 15:30 17 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 4:0
01.04.2017 17:00 18 кръг Г Камено (Камено) 3:0
09.04.2017 17:00 19 кръг Д Свети Никола (Бургас) 1:1
15.04.2017 17:00 20 кръг Г Вихър (Айтос) 1:3
23.04.2017 17:00 21 кръг Д Ропотамо (Приморско) 5:1
30.04.2017 17:00 22 кръг Г Кошарица (Кошарица) 4:0
07.05.2017 17:00 23 кръг Г Русокастро (Русокастро) 6:1
- 24 кръг
почива
21.05.2017 18:00 25 кръг Г Равда (Равда) 5:1
28.05.2017 18:00 26 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Бургас) 24 20 4 0 85:18 64
2 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 24 20 2 2 94:15 62
3 Черноморец 1919 (Бургас) 24 16 3 5 75:26 51
4 Русокастро (Русокастро) 24 16 2 6 76:53 50
5 Вихър (Айтос) 24 16 2 6 67:35 50

Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 09:30 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
22.09.2016 09:30 2 кръг Г Поморие (Поморие) 1:5
- 3 кръг
почива
08.10.2016 09:30 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
15.10.2016 09:30 5 кръг Г Свети Никола (Бургас) 0:2
22.10.2016 09:30 6 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
01.11.2016 09:30 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:8
05.11.2016 10:00 8 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 1:4
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) 1:9
19.11.2016 10:00 10 кръг Д Ураган (Бояджик) 3:1
26.11.2016 09:30 11 кръг Г Созопол (Созопол) 0:1
- 12 кръг
почива
18.03.2017 10:00 13 кръг Д Поморие (Поморие) 0:3
- 14 кръг
почива
01.04.2017 09:30 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
08.04.2017 09:30 16 кръг Д Свети Никола (Бургас) 0:3
15.04.2017 09:30 17 кръг Г Несебър (Несебър) 0:3
22.04.2017 09:30 18 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
29.04.2017 10:00 19 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 0:3
06.05.2017 09:30 20 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) 0:3
13.05.2017 09:30 21 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:3
20.05.2017 09:30 22 кръг Д Созопол (Созопол) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Созопол (Созопол) 18 4 3 11 31:57 15
8 Тунджа 1915 (Ямбол) 18 4 3 11 26:45 15
9 Ураган (Бояджик) 18 3 0 15 20:103 9
10 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 18 1 0 17 6:64 3
-- Карнобат (Карнобат) - 0 0 0 0:0 -

Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:00 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:4
22.09.2016 11:00 2 кръг Г Поморие (Поморие) 2:3
- 3 кръг
почива
08.10.2016 11:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:5
15.10.2016 11:00 5 кръг Г Свети Никола (Бургас) 3:0
22.10.2016 11:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
01.11.2016 11:00 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
05.11.2016 11:30 8 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 2:2
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Локомотив (Бургас) 2:2
- 10 кръг
почива
26.11.2016 11:00 11 кръг Г Созопол (Созопол) 9:0
11.03.2017 10:00 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:3
18.03.2017 10:00 13 кръг Д Поморие (Поморие) 5:0
- 14 кръг
почива
01.04.2017 13:00 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
08.04.2017 10:00 16 кръг Д Свети Никола (Бургас) 6:0
15.04.2017 10:00 17 кръг Г Несебър (Несебър) 5:6
22.04.2017 10:00 18 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
29.04.2017 10:00 19 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 0:6
06.05.2017 10:00 20 кръг Д Локомотив (Бургас) 6:1
- 21 кръг
почива
20.05.2017 10:00 22 кръг Д Созопол (Созопол) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Поморие (Поморие) 18 8 2 8 33:34 26
6 Нефтохимик 1962 (Бургас) 18 8 1 9 35:34 25
7 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 18 6 2 10 45:42 20
8 Локомотив (Бургас) 18 4 3 11 30:50 15
9 Свети Никола (Бургас) 18 2 1 15 10:96 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ БС 2 място
2015/2016 А ОФГ БС 1 място
2014/2015 А ОФГ БС 1 място
2012/2013 А ОФГ БС 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 15 място

Интернет страници