Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

BGSupporters форум

Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 5:0
10.09.2017 17:00 2 кръг Г Равда (Равда) 3:0
17.09.2017 17:00 3 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 4:1
23.09.2017 17:00 4 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 5:3
01.10.2017 16:00 5 кръг Д Странджанец (Царево) 7:0
08.10.2017 16:00 6 кръг Г Ропотамо (Приморско) 7:1
15.10.2017 16:00 7 кръг Д Камено (Камено) 1:2
22.10.2017 16:00 8 кръг Г Русокастро (Русокастро) 2:0
29.10.2017 14:30 9 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 9:0
05.11.2017 14:30 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:3
- 11 кръг
почива
19.11.2017 14:30 12 кръг Д Вихър (Айтос) 3:0
25.11.2017 14:30 13 кръг Г Локомотив (Бургас) анл.
04.03.2018 15:30 14 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) -:-
11.03.2018 15:30 15 кръг Д Равда (Равда) -:-
18.03.2018 15:30 16 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
25.03.2018 15:30 17 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) -:-
01.04.2018 17:00 18 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
07.04.2018 17:00 19 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
15.04.2018 17:00 20 кръг Г Камено (Камено) -:-
22.04.2018 17:00 21 кръг Д Русокастро (Русокастро) -:-
29.04.2018 17:00 22 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
05.05.2018 18:00 23 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 24 кръг
почива
19.05.2018 18:00 25 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 11 9 2 0 57:8 29
2 Камено (Камено) 11 9 2 0 28:13 29
3 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 11 9 1 1 49:10 28
4 Вихър (Айтос) 11 7 1 3 29:22 22
5 Русокастро (Русокастро) 11 6 0 5 24:20 18
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.02.2018 13:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:5

Странджа Агрокорн 2014 (Средец)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:8
01.10.2017 09:30 2 кръг Д Ропотамо (Приморско) 4:4
08.10.2017 09:30 3 кръг Г Свети Никола (Бургас) 13:2
15.10.2017 11:00 4 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 5:0
22.10.2017 10:30 5 кръг Г Странджанец (Царево) 2:0
29.10.2017 10:30 6 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
05.11.2017 10:00 7 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:4
12.11.2017 10:00 8 кръг Д Свети Никола (Бургас) 11:0
01.04.2018 9 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 10 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 8 7 0 1 52:6 21
2 Ропотамо (Приморско) 8 6 1 1 39:19 19
3 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 8 4 1 3 39:21 13
4 Странджанец (Царево) 8 4 0 4 21:15 12
5 Черноморски спортист (Обзор) 8 1 0 7 9:39 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ БС 2 място
2015/2016 А ОФГ БС 1 място
2014/2015 А ОФГ БС 1 място
2012/2013 А ОФГ БС 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 15 място

Интернет страници