Струма (Марикостиново)

BGSupporters форум

Струма (Марикостиново)

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 17:00 1 кръг Г Подгорец (Коларово) 0:2
22.09.2018 17:00 2 кръг Д Граничар (Кулата) 6:2
29.09.2018 17:00 3 кръг Г Калабак (Самуилово) 1:4
06.10.2018 16:00 4 кръг Д Огражденец (Кърналово) 5:3
24.02.2019 14:30 5 кръг Г Ураган (Михнево) 4:1
20.10.2018 16:00 6 кръг Д Вихър (Кавракирово) 8:1
27.10.2018 16:00 7 кръг Г Стрела (Петрич) 9:0
04.11.2018 15:00 8 кръг Д Огражден 1955 (Първомай) 0:3
10.11.2018 15:00 9 кръг Г Беласица 08 (Беласица) 3:2
17.11.2018 15:00 10 кръг Г Светкавица (Митино) 0:3
24.11.2018 15:00 11 кръг Д Локомотив (Генерал Тодоров) 3:2
03.03.2019 15:00 12 кръг Д Подгорец (Коларово) 0:2
10.03.2019 15:00 13 кръг Г Граничар (Кулата) 2:0
17.03.2019 15:00 14 кръг Д Калабак (Самуилово) 2:1
24.03.2019 15:00 15 кръг Г Огражденец (Кърналово) 3:0
31.03.2019 15:00 16 кръг Д Ураган (Михнево) 3:0
07.04.2019 16:00 17 кръг Г Вихър (Кавракирово) 0:1
14.04.2019 16:00 18 кръг Д Стрела (Петрич) 6:0
21.04.2019 16:00 19 кръг Г Огражден 1955 (Първомай) 3:1
05.05.2019 17:00 20 кръг Д Беласица 08 (Беласица) 6:1
12.05.2019 17:00 21 кръг Д Светкавица (Митино) 3:0
19.05.2019 17:00 22 кръг Г Локомотив (Генерал Тодоров) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Подгорец (Коларово) 22 19 3 0 92:26 60
2 Светкавица (Митино) 22 18 2 2 63:15 56
3 Струма (Марикостиново) 22 16 0 6 71:31 48
4 Калабак (Самуилово) 22 14 0 8 68:35 42
5 Граничар (Кулата) 22 9 4 9 62:52 31
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
19.09.2018 17:00 - Д Беласица (Петрич) 1:4

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ БЛ 3 място
2017/2018 Б ОФГ БЛ 1 място
2016/2017 Б ОФГ БЛ 2 място
2015/2016 А ОФГ БЛ 5 място
2014/2015 А ОФГ БЛ 6 място
2012/2013 А ОФГ БЛ 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ БЛ 9 място

Интернет страници