Струма (Нови чифлик)

BGSupporters форум

Струма (Нови чифлик)

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2014 18:00 1 кръг Д Сините извори (Горна Гращица) 2:0
07.09.2014 18:00 2 кръг Г Елешница (Ваксево) 2:1
14.09.2014 17:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
21.09.2014 10:30 4 кръг Г Осогово (Багренци) 3:1
28.09.2014 17:00 5 кръг Д Ябълково (Ябълково) 5:2
12.10.2014 16:00 6 кръг Г Ботев (Лозно) 4:5
19.10.2014 10:30 7 кръг Д Струмска слава 1956 (Търновлаг) 11:2
26.10.2014 10:30 8 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 4:3
- 9 кръг
почива
09.11.2014 11:00 10 кръг Г Славия (Граница) 5:1
16.11.2014 11:00 11 кръг Д Руен (Богослов) 4:2
23.11.2014 11:00 12 кръг Д Копие (Копиловци) 5:0
30.11.2014 11:00 13 кръг Г Спортист (Слокощица) 0:1
01.03.2015 10:30 14 кръг Г Сините извори (Горна Гращица) 1:3
13.04.2015 10:30 15 кръг Д Елешница (Ваксево) 2:0
15.03.2015 15:00 16 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
22.03.2015 10:30 17 кръг Д Осогово (Багренци) 4:0
29.03.2015 16:00 18 кръг Г Ябълково (Ябълково) 0:7
04.04.2015 16:00 19 кръг Д Ботев (Лозно) 1:4
10.04.2015 16:00 20 кръг Г Струмска слава 1956 (Търновлаг) 6:2
19.04.2015 16:00 21 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) 13:0
- 22 кръг
почива
03.05.2015 10:30 23 кръг Д Славия (Граница) 3:2
10.05.2015 17:00 24 кръг Г Руен (Богослов) 5:0
17.05.2015 17:00 25 кръг Г Копие (Копиловци) 1:1
23.05.2015 17:00 26 кръг Д Спортист (Слокощица) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спортист (Слокощица) 24 17 2 5 61:32 53
3 Ботев (Лозно) 24 17 2 5 72:29 53
4 Струма (Нови чифлик) 24 16 2 6 86:42 50
5 Септември 2005 (Жабокрът) 24 13 1 10 54:68 40
6 Руен (Богослов) 24 10 5 9 49:42 35

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ КН 2 място
2017/2018 А ОФГ КН 11 място
2016/2017 А ОФГ КН 8 място
2015/2016 А ОФГ КН 3 място
2014/2015 А ОФГ КН 4 място
2012/2013 А ОФГ КН 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ КН 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници