Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 20:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
29.07.2017 18:30 2 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
05.08.2017 19:00 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:4
12.08.2017 18:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:6
19.08.2017 18:00 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:3
26.08.2017 18:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
09.09.2017 18:00 7 кръг Г Созопол (Созопол) 1:2
15.09.2017 17:00 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
24.09.2017 17:00 9 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:1
30.09.2017 17:00 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:2
15.10.2017 16:00 11 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
20.10.2017 16:00 12 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Поморие (Поморие) 1:2
18.11.2017 14:30 15 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:1
25.11.2017 14:30 16 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
01.12.2017 15:00 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
02.03.2018 15:30 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
10.03.2018 15:30 20 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
17.03.2018 15:30 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
31.03.2018 22 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
07.04.2018 23 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
14.04.2018 24 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
18.04.2018 25 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
21.04.2018 26 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
28.04.2018 27 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
05.05.2018 28 кръг Д Ботев (Враца) -:-
12.05.2018 29 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
19.05.2018 30 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Оборище (Панагюрище) 17 6 4 7 16:15 22
13 Поморие (Поморие) 17 5 7 5 21:20 22
14 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 5 2 10 19:28 17
15 Созопол (Созопол) 17 3 4 10 14:27 13
16 Нефтохимик 1962 (Бургас) 17 1 1 15 8:39 4
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 16:00 - Д Созопол (Созопол) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
24.10.2017 18:00 - Г Дунав 2010 (Русе) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2017 11:00 - Г Пирин (Благоевград) 2:2
28.06.2017 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0
01.07.2017 10:00 - Г Царско село 2015 (София) 3:3
04.07.2017 18:00 - Д Ботев (Враца) 2:0
06.07.2017 18:00 - Д Славия 1913 (София) 0:8
08.07.2017 18:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
12.07.2017 10:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
15.07.2017 18:00 - Г Локомотив 1929 (София) 2:1
26.07.2017 10:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
06.10.2017 14:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
10.11.2017 14:30 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 13:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
24.01.2018 14:00 - Д Германея (Сапарева баня) 3:1
27.01.2018 13:30 - Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
31.01.2018 14:30 - Г Беласица (Петрич) 4:0
02.02.2018 14:00 - Г Кариана (Ерден) 0:1
07.02.2018 15:00 - Д Свобода 2011 (Пещера) 3:1
15.02.2018 13:00 - Г ЦСКА /юн.ст./ (София) 4:1

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Левски (София) 0:7
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 3:2
17.09.2017 17:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:10
21.09.2017 14:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:0
24.09.2017 17:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:5
05.10.2017 16:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:5
08.10.2017 10:30 8 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
15.10.2017 16:00 9 кръг Г Септември (Симитли) 1:8
19.10.2017 16:00 10 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 2:3
22.10.2017 13:30 11 кръг Г Левски Раковски (София) 0:6
29.10.2017 14:00 12 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
03.11.2017 13:00 13 кръг Г Септември (София) 0:3
09.11.2017 14:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
12.11.2017 14:00 15 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:15
19.11.2017 14:00 16 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:1
23.11.2017 14:00 17 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:16
- 18 кръг
почива
03.12.2017 14:00 19 кръг Д Барокко (София) 2:9
25.02.2018 14:00 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг
почива
11.03.2018 14:00 22 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
15.03.2018 14:00 23 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
18.03.2018 14:00 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
25.03.2018 14:00 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
29.03.2018 14:00 26 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
01.04.2018 16:00 27 кръг Г Миньор (Перник) -:-
12.04.2018 16:00 28 кръг Д Септември (Симитли) -:-
15.04.2018 16:00 29 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
22.04.2018 16:00 30 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
29.04.2018 16:00 31 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
03.05.2018 17:00 32 кръг Д Септември (София) -:-
06.05.2018 17:00 33 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
13.05.2018 17:00 34 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
17.05.2018 17:00 35 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
20.05.2018 17:00 36 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 37 кръг
почива
03.06.2018 17:00 38 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Септември (Симитли) 17 3 3 11 22:54 12
16 ЦСКА 1948 (София) 17 2 0 15 24:51 6
17 Оборище (Панагюрище) 17 1 2 14 14:65 5
18 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 0 3 14 13:100 3
-- Беласица (Петрич) 7 1 2 4 9:18 -

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 17:00 1 кръг Д Германея (Сапарева баня) 4:4
28.09.2017 17:00 2 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:8
04.10.2017 16:00 3 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:15
12.10.2017 10:00 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:8
19.10.2017 16:00 5 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:8
26.10.2017 16:00 6 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:7
02.11.2017 15:00 7 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 2:4
10.11.2017 15:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:4
16.11.2017 15:00 9 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:6
- 10 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 11 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 12 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 13 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 14 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 15 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 16 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 17 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 18 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Рилски спортист (Самоков) 9 4 0 5 24:19 12
7 Ботев 1937 (Ихтиман) 9 4 0 5 28:25 12
8 Спортист 2009 (Своге) 9 2 1 6 14:26 7
9 Германея (Сапарева баня) 9 1 1 7 10:44 4
10 Струмска слава 1927 (Радомир) 9 0 1 8 13:64 1

Струмска слава 1927 (Радомир)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
- 2 кръг
почива
13.09.2017 11:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:7
16.09.2017 11:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:13
23.09.2017 11:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:12
30.09.2017 11:00 6 кръг Г Левски (София) 0:16
04.10.2017 11:00 7 кръг Д Септември (София) 0:6
07.10.2017 11:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 1:6
14.10.2017 11:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
21.10.2017 14:30 10 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:7
25.10.2017 11:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:2
28.10.2017 11:30 12 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:16
04.11.2017 11:00 13 кръг Д Национал (София) 0:8
11.11.2017 11:00 14 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:16
18.11.2017 11:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:7
25.11.2017 16:00 16 кръг Г ЦСКА (София) 0:17
02.12.2017 11:00 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:7
24.02.2018 11:00 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг
почива
10.03.2018 11:00 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
17.03.2018 11:00 21 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
21.03.2018 11:00 22 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
24.03.2018 11:00 23 кръг Д Левски (София) -:-
31.03.2018 11:00 24 кръг Г Септември (София) -:-
04.04.2018 11:00 25 кръг Д Миньор (Перник) -:-
14.04.2018 11:00 26 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
21.04.2018 11:00 27 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
25.04.2018 11:00 28 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
28.04.2018 11:00 29 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
05.05.2018 11:00 30 кръг Г Национал (София) -:-
12.05.2018 11:00 31 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
19.05.2018 11:00 32 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
26.05.2018 11:00 33 кръг Д ЦСКА (София) -:-
30.05.2018 11:00 34 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Царско село 2015 (София) 16 5 1 10 38:61 16
14 Миньор (Перник) 16 3 2 11 15:50 11
15 Хебър 1918 (Пазарджик) 16 2 1 13 12:93 7
16 Витоша (Бистрица) 16 1 0 15 6:72 3
17 Струмска слава 1927 (Радомир) 16 0 0 16 2:145 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници