Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 20:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
29.07.2017 18:30 2 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
05.08.2017 19:00 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:4
12.08.2017 18:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:6
19.08.2017 18:00 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:3
26.08.2017 18:00 6 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
09.09.2017 18:00 7 кръг Г Созопол (Созопол) 1:2
15.09.2017 17:00 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
24.09.2017 17:00 9 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
30.09.2017 17:00 10 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
15.10.2017 16:00 11 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
21.10.2017 12 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
28.10.2017 13 кръг Г Ботев (Враца) -:-
04.11.2017 14 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
18.11.2017 15 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
25.11.2017 16 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
02.12.2017 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
24.02.2018 18 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
31.03.2018 22 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
07.04.2018 23 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
14.04.2018 24 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
18.04.2018 25 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
21.04.2018 26 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
28.04.2018 27 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
05.05.2018 28 кръг Д Ботев (Враца) -:-
12.05.2018 29 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
19.05.2018 30 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Черноморец (Балчик) 8 3 2 3 10:9 11
10 Монтана 1921 (Монтана) 8 3 1 4 9:7 10
11 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 3 0 5 13:18 9
12 Лудогорец 1945 II (Разград) 8 2 2 4 13:18 8
13 Поморие (Поморие) 8 1 5 2 7:9 8
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 16:00 - Д Созопол (Созопол) 2:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2017 11:00 - Г Пирин (Благоевград) 2:2
28.06.2017 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0
01.07.2017 10:00 - Г Царско село 2015 (София) 3:3
04.07.2017 18:00 - Д Ботев (Враца) 2:0
06.07.2017 18:00 - Д Славия 1913 (София) 0:8
08.07.2017 18:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
12.07.2017 10:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
15.07.2017 18:00 - Г Локомотив 1929 (София) 2:1
26.07.2017 10:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 3:2

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Левски (София) 0:7
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 3:2
17.09.2017 17:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:10
21.09.2017 14:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
24.09.2017 17:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
05.10.2017 16:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
08.10.2017 16:00 8 кръг Д Миньор (Перник) -:-
15.10.2017 16:00 9 кръг Г Септември (Симитли) -:-
19.10.2017 16:00 10 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
22.10.2017 13:30 11 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
29.10.2017 14:00 12 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
06.11.2017 14:00 13 кръг Г Септември (София) -:-
09.11.2017 14:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
12.11.2017 14:00 15 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
19.11.2017 14:00 16 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
23.11.2017 14:00 17 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 18 кръг
почива
03.12.2017 14:00 19 кръг Д Барокко (София) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 23 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 26 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 27 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 28 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 29 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 30 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 31 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 32 кръг Д Септември (София) -:-
- 33 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 34 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 35 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 36 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 37 кръг
почива
- 38 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев 57 СОУ (София) 3 1 0 2 12:4 3
13 Септември (София) 3 1 0 2 8:5 3
14 Струмска слава 1927 (Радомир) 3 1 0 2 4:19 3
15 Хебър 1918 (Пазарджик) 3 0 2 1 1:3 2
16 Барокко (София) 2 0 0 2 4:6 0

Струмска слава 1927 (Радомир)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
- 2 кръг
почива
13.09.2017 11:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:7
16.09.2017 11:00 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:13
23.09.2017 11:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
30.09.2017 11:00 6 кръг Г Левски (София) -:-
04.10.2017 11:00 7 кръг Д Септември (София) -:-
07.10.2017 11:00 8 кръг Г Миньор (Перник) -:-
14.10.2017 11:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
21.10.2017 11:00 10 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
25.10.2017 11:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
28.10.2017 11:00 12 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
04.11.2017 11:00 13 кръг Д Национал (София) -:-
11.11.2017 11:00 14 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
18.11.2017 11:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
25.11.2017 11:00 16 кръг Г ЦСКА (София) -:-
02.12.2017 11:00 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 21 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 22 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 23 кръг Д Левски (София) -:-
- 24 кръг Г Септември (София) -:-
- 25 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 27 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 28 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 29 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 30 кръг Г Национал (София) -:-
- 31 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 32 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 33 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 34 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 4 1 0 3 5:26 3
14 Витоша (Бистрица) 3 0 0 3 1:15 0
15 Миньор (Перник) 4 0 0 4 1:19 0
16 Септември (София) 4 0 0 4 2:23 0
17 Струмска слава 1927 (Радомир) 3 0 0 3 0:24 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници