Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:30 1 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
04.08.2018 18:00 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
11.08.2018 18:00 3 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:0
18.08.2018 18:00 4 кръг Г Кариана (Ерден) 2:1
25.08.2018 18:00 5 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 3:4
01.09.2018 17:00 6 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:1
15.09.2018 19:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
21.09.2018 17:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) 2:2
01.10.2018 17:30 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1 Диема спорт
06.10.2018 16:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:2
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
05.11.2018 14:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:3
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
24.11.2018 14:30 15 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:3
01.12.2018 14:30 16 кръг Г Поморие (Поморие) 2:0
08.12.2018 14:00 17 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:3
23.02.2019 14:30 18 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:0
02.03.2019 15:30 19 кръг Д Кариана (Ерден) 3:1
08.03.2019 18:00 20 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:3
16.03.2019 15:30 21 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
30.03.2019 15:30 22 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
08.04.2019 17:00 23 кръг Г Несебър (Несебър) 0:0
13.04.2019 17:00 24 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
20.04.2019 17:00 25 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0
25.04.2019 17:00 26 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
04.05.2019 19:00 27 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
11.05.2019 28 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
18.05.2019 29 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
25.05.2019 30 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Локомотив 1929 (София) 25 8 8 9 20:19 32
9 Черноморец (Балчик) 25 8 6 11 20:28 30
10 Струмска слава 1927 (Радомир) 25 8 6 11 28:35 30
11 Ботев (Гълъбово) 26 6 9 11 25:30 27
12 Кариана (Ерден) 25 6 5 14 24:33 23
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 - Д Царско село 2015 (София) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
30.10.2018 14:00 - Д Черноморец (Балчик) 3:1
Трети кръг (1/4 финали)
04.04.2019 16:00 - Д Септември (София) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.06.2018 18:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 2:3
01.07.2018 15:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
04.07.2018 18:00 - Д Сб.отбор на Асоциацията на българските футболисти 1:1
07.07.2018 18:00 - Д Созопол (Созопол) 1:0
11.07.2018 17:00 - Г Банско (Банско) 6:0
13.07.2018 18:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
18.07.2018 18:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 2:0
21.07.2018 10:00 - Д ЦСКА /юн.ст./ (София) 8:0
17.11.2018 15:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 14:15 - Д Германея (Сапарева баня) 5:0
23.01.2019 14:00 - Г Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) 1:1
26.01.2019 14:00 - Г Беласица (Петрич) 3:3
01.02.2019 14:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
09.02.2019 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
16.02.2019 14:00 - Д Миньор (Перник) 2:1

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:2
09.09.2018 17:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:6
16.09.2018 17:00 3 кръг Д Барокко (София) 2:4
23.09.2018 17:00 4 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:3
27.09.2018 17:00 5 кръг Д Септември (София) 0:1
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:6
06.10.2018 11:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:4
18.10.2018 16:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 6:1
13.10.2018 16:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
21.10.2018 16:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 2:4
28.10.2018 16:00 11 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:8
03.11.2018 14:00 12 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:5
10.11.2018 09:30 13 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:10
18.11.2018 15:30 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
25.11.2018 14:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
02.03.2019 14:00 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:3
10.03.2019 14:00 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:2
17.03.2019 14:00 18 кръг Г Барокко (София) 2:2
21.03.2019 14:00 19 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:4
23.03.2019 16:00 20 кръг Г Септември (София) 0:8
01.04.2019 16:30 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
07.04.2019 16:00 22 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:5
11.04.2019 16:00 23 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:6
14.04.2019 16:00 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
21.04.2019 16:00 25 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
25.04.2019 16:00 26 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
05.05.2019 17:00 27 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
12.05.2019 17:00 28 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
19.05.2019 17:00 29 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
30.05.2019 17:00 30 кръг Д Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Кюстендил (Кюстендил) 25 8 4 13 42:81 28
13 Миньор (Перник) 25 7 3 15 30:44 24
14 Сливнишки герой (Сливница) 25 4 5 16 29:57 17
15 Струмска слава 1927 (Радомир) 25 3 2 20 31:102 11
16 Барокко (София) 25 1 7 17 19:69 10

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:7
14.09.2018 17:00 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
- 3 кръг
почива
30.09.2018 11:30 4 кръг Д Олимпиец (София) 0:0
07.10.2018 11:30 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:5
14.10.2018 11:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 3:7
21.10.2018 11:30 7 кръг Г Септември (София) 0:11
28.10.2018 11:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
04.11.2018 11:30 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:2
11.11.2018 11:30 10 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
18.11.2018 11:30 11 кръг Г Барокко (София) 4:1
03.03.2019 11:30 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:3
08.03.2019 11:00 13 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
- 14 кръг
почива
24.03.2019 11:30 15 кръг Г Олимпиец (София) 0:1
31.03.2019 11:30 16 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
05.04.2019 11:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
15.04.2019 17:00 18 кръг Д Септември (София) 1:3
19.04.2019 16:00 19 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
05.05.2019 11:30 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
12.05.2019 11:30 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
19.05.2019 11:30 22 кръг Д Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Левски Раковски (София) 18 7 1 10 22:25 22
8 Марек 1915 (Дупница) 17 5 2 10 19:28 17
9 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 3 3 11 25:53 12
10 Кюстендил (Кюстендил) 17 3 1 13 20:48 10
11 Барокко (София) 17 2 1 14 10:56 7

Струмска слава 1927 (Радомир)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:3
08.09.2018 11:30 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:3
12.09.2018 11:30 3 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:5
15.09.2018 11:30 4 кръг Д Миньор (Перник) 0:17
19.09.2018 11:30 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:5
22.09.2018 11:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:6
29.09.2018 11:30 7 кръг Г Витоша 13 (София) 0:13
10.10.2018 15:30 8 кръг Д Септември (София) 0:3
06.10.2018 11:30 9 кръг Г Левски Раковски (София) 0:7
13.10.2018 11:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
17.10.2018 11:30 11 кръг Г Национал (София) 0:11
- 12 кръг
почива
27.10.2018 11:30 13 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:10
03.11.2018 11:30 14 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:11
11.11.2018 14:00 15 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:13
17.11.2018 11:30 16 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:14
24.11.2018 11:30 17 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:9
22.02.2019 11:30 18 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:19
09.03.2019 11:30 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:11
13.03.2019 14:00 20 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:6
16.03.2019 11:30 21 кръг Г Миньор (Перник) 2:10
23.03.2019 11:30 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:9
29.03.2019 11:30 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:14
03.04.2019 16:00 24 кръг Д Витоша 13 (София) 0:16
06.04.2019 12:00 25 кръг Г Септември (София) 0:13
13.04.2019 10:00 26 кръг Д Левски Раковски (София) 0:7
17.04.2019 16:00 27 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:8
20.04.2019 11:30 28 кръг Д Национал (София) 2:6
- 29 кръг
почива
04.05.2019 11:30 30 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
11.05.2019 11:30 31 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
15.05.2019 17:00 32 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
18.05.2019 11:30 33 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
24.05.2019 11:30 34 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Ботев 57 СОУ (София) 26 7 7 12 58:51 28
14 Марек 1915 (Дупница) 26 8 3 15 54:81 27
15 Септември (София) 26 7 2 17 45:86 23
16 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 26 4 2 20 31:91 14
17 Струмска слава 1927 (Радомир) 27 0 1 26 12:253 1

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:06 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници