Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:30 1 кръг Г Септември (София) 0:2
27.07.2019 18:30 2 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:1
03.08.2019 19:30 3 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:2
10.08.2019 18:00 4 кръг Д Кариана (Ерден) 0:2
18.08.2019 19:30 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
24.08.2019 18:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
30.08.2019 20:00 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
15.09.2019 17:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 4:2
21.09.2019 19:00 9 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:2
29.09.2019 17:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:2
05.10.2019 16:00 11 кръг Г Спартак (Плевен) 1:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
24.10.2019 17:00 13 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
23.11.2019 16:00 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
30.11.2019 17 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
07.12.2019 18 кръг Д Септември (София) -:-
15.02.2020 19 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
22.02.2020 20 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
29.02.2020 21 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
04.03.2020 22 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
07.03.2020 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
14.03.2020 24 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
21.03.2020 25 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
04.04.2020 26 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
11.04.2020 27 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
18.04.2020 28 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
25.04.2020 29 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
02.05.2020 30 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
09.05.2020 31 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
13.05.2020 32 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
16.05.2020 33 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ботев (Гълъбово) 10 3 3 4 11:16 12
12 Лудогорец 1945 II (Разград) 10 2 5 3 12:13 11
13 Струмска слава 1927 (Радомир) 11 3 0 8 9:19 9
14 Спартак 1918 (Варна) 11 2 3 6 4:16 9
15 Черноморец (Балчик) 10 2 2 6 5:14 8
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 - Г Миньор (Перник) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.06.2019 17:30 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
22.06.2019 10:30 - Г Царско село 2015 (София) 0:1
29.06.2019 18:00 - Д Надежда (Доброславци) 3:1
03.07.2019 18:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
06.07.2019 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
10.07.2019 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
13.07.2019 18:00 - Д Кариана (Ерден) 2:2
07.09.2019 11:00 - Г Царско село 2015 (София) 0:1
13.10.2019 15:00 - Д Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) анл.

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2019 17:00 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:5
01.09.2019 14:00 2 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:3
08.09.2019 14:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:3
16.09.2019 17:00 4 кръг Г Септември (София) 2:6
22.09.2019 14:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
29.09.2019 14:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) 0:5
06.10.2019 14:00 7 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
13.10.2019 13:30 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
20.10.2019 14:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
25.10.2019 14:00 10 кръг Д Левски (София) -:-
03.11.2019 14:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
10.11.2019 14:00 12 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
24.11.2019 14:00 14 кръг Д Барокко (София) -:-
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 17 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Д Септември (София) -:-
- 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 23 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 24 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 25 кръг Г Левски (София) -:-
- 26 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 27 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 28 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 29 кръг Г Барокко (София) -:-
- 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Локомотив София 1929 (София) 8 2 2 4 13:16 8
13 Ботев 57 СОУ (София) 8 1 2 5 11:34 5
14 Сливнишки герой (Сливница) 8 1 1 6 12:27 4
15 Пирин 1941 (Разлог) 8 1 0 7 9:39 3
16 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 0 2 6 9:30 2

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:30 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
15.09.2019 11:30 2 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 1:0
22.09.2019 11:30 3 кръг Д Банско (Банско) 6:0
28.09.2019 11:00 4 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:6
06.10.2019 11:30 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:4
12.10.2019 11:30 6 кръг Г Беласица (Петрич) 1:8
20.10.2019 11:30 7 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
03.11.2019 11:30 8 кръг Г Миньор (Перник) -:-
10.11.2019 11:30 9 кръг Д Септември (Симитли) -:-
17.11.2019 11:30 10 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
24.11.2019 11:30 11 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 12 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 13 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
- 14 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 15 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 16 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 21 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Миньор (Перник) 6 4 0 2 26:6 12
5 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 6 3 1 2 14:9 10
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 6 3 0 3 13:18 9
7 Вихрен 1925 (Сандански) 6 2 2 2 14:7 8
8 Марек 1915 (Дупница) 6 2 2 2 10:14 8

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:07 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 21.105 23
април 2019 29.232 18
март 2019 17.522 31
ноември 2018 25.960 18
октомври 2018 24.680 21
септември 2018 24.847 21
май 2018 26.045 19
април 2018 21.066 28
март 2018 35.218 11
ноември 2017 42.955 8
октомври 2017 14.916 36
септември 2017 15.461 35
август 2017 21.281 26
май 2017 14.085 42
април 2017 20.973 24
март 2017 17.756 30
ноември 2016 14.655 38
октомври 2016 13.623 45
септември 2016 20.560 24
август 2016 13.743 39
май 2016 16.403 29
април 2016 15.964 27
март 2016 14.316 30
ноември 2015 13.166 35
октомври 2015 15.280 29
август 2015 4.763 79
май 2015 14.761 30
април 2015 12.811 38
март 2015 8.106 61
декември 2014 10.387 52
октомври 2014 9.612 59
септември 2014 8.872 62
май 2014 11.973 52
април 2014 9.034 60
март 2014 8.777 57
ноември 2013 8.342 73
септември 2013 9.617 64
август 2013 5.245 83
май 2013 5.755 71
април 2013 11.544 53
март 2013 11.293 52
ноември 2012 7.170 77
октомври 2012 17.080 32
септември 2012 16.336 33
май 2012 8.453 72
април 2012 8.887 74
март 2012 13.213 55
ноември 2011 3.157 100
октомври 2011 10.364 64
септември 2011 3.537 101
август 2011 4.810 90
май 2011 10.421 66
април 2011 7.894 82
март 2011 7.480 85
ноември 2010 4.742 103
октомври 2010 7.520 93
септември 2010 4.061 104
август 2010 15.907 40
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници