Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Септември (София) 1:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Дунав (Русе) анл.
19.08.2020 18:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
23.08.2020 18:00 4 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 4:2
29.08.2020 19:00 5 кръг Г Септември (Симитли) 0:2
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 0:0
21.09.2020 18:00 7 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:4
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:1
04.10.2020 16:00 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
17.10.2020 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
24.10.2020 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
31.10.2020 12 кръг Д Миньор (Перник) -:-
07.11.2020 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
21.11.2020 14 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
28.11.2020 15 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
05.12.2020 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
12.12.2020 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
13.02.2021 18 кръг Г Септември (София) -:-
- 19 кръг
почива
27.02.2021 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
06.03.2021 21 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
10.03.2021 22 кръг Д Септември (Симитли) -:-
13.03.2021 23 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
20.03.2021 24 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
03.04.2021 25 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
10.04.2021 26 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
14.04.2021 27 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
17.04.2021 28 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
24.04.2021 29 кръг Г Миньор (Перник) -:-
01.05.2021 30 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
08.05.2021 31 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
12.05.2021 32 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
15.05.2021 33 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
22.05.2021 34 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Септември (Симитли) 7 4 0 3 10:8 12
9 Миньор (Перник) 8 3 2 3 10:12 11
10 Струмска слава 1927 (Радомир) 7 2 2 3 9:13 8
11 Янтра 2019 (Габрово) 7 2 0 5 6:16 6
12 Добруджа 1919 (Добрич) 8 1 3 4 3:8 6
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
30.09.2020 16:00 - Г Дреновец (Дреновец) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2020 18:00 - Г Септември (Симитли) 1:0
27.06.2020 18:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:5
04.07.2020 18:00 - Д Кариана (Ерден) 3:0
08.07.2020 18:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
11.07.2020 10:30 - Д Сборен отбор на АБФ 4:3
18.07.2020 11:00 - Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
25.07.2020 18:00 - Д Надежда (Доброславци) 3:0
01.08.2020 18:30 - Г Царско село 2015 (София) 0:3
05.09.2020 18:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:4

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 15:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 1:5
06.09.2020 14:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
13.09.2020 14:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:4
20.09.2020 14:00 4 кръг Г Септември (Симитли) 0:2
27.09.2020 14:00 5 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0
04.10.2020 14:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
11.10.2020 14:00 7 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
18.10.2020 14:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
25.10.2020 14:00 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
01.11.2020 14:00 10 кръг Г Барокко (София) -:-
08.11.2020 14:00 11 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
15.11.2020 14:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
22.11.2020 14:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 14 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 16 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 18 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 19 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 20 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 21 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 23 кръг Д Барокко (София) -:-
- 24 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 25 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 26 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кюстендил (Кюстендил) 4 1 1 2 7:14 4
10 Чавдар (Етрополе) 5 1 1 3 7:14 4
11 Струмска слава 1927 (Радомир) 5 1 1 3 8:14 4
12 Вихрен 1925 (Сандански) 5 1 1 3 10:15 4
13 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5 1 0 4 6:14 3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:08 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 5.713 65
октомври 2019 18.938 25
септември 2019 20.791 26
август 2019 11.165 47
май 2019 21.105 23
април 2019 29.232 18
март 2019 17.522 31
ноември 2018 25.960 18
октомври 2018 24.680 21
септември 2018 24.847 21
май 2018 26.045 19
април 2018 21.066 28
март 2018 35.218 11
ноември 2017 42.955 8
октомври 2017 14.916 36
септември 2017 15.461 35
август 2017 21.281 26
май 2017 14.085 42
април 2017 20.973 24
март 2017 17.756 30
ноември 2016 14.655 38
октомври 2016 13.623 45
септември 2016 20.560 24
август 2016 13.743 39
май 2016 16.403 29
април 2016 15.964 27
март 2016 14.316 30
ноември 2015 13.166 35
октомври 2015 15.280 29
август 2015 4.763 79
май 2015 14.761 30
април 2015 12.811 38
март 2015 8.106 61
декември 2014 10.387 52
октомври 2014 9.612 59
септември 2014 8.872 62
май 2014 11.973 52
април 2014 9.034 60
март 2014 8.777 57
ноември 2013 8.342 73
септември 2013 9.617 64
август 2013 5.245 83
май 2013 5.755 71
април 2013 11.544 53
март 2013 11.293 52
ноември 2012 7.170 77
октомври 2012 17.080 32
септември 2012 16.336 33
май 2012 8.453 72
април 2012 8.887 74
март 2012 13.213 55
ноември 2011 3.157 100
октомври 2011 10.364 64
септември 2011 3.537 101
август 2011 4.810 90
май 2011 10.421 66
април 2011 7.894 82
март 2011 7.480 85
ноември 2010 4.742 103
октомври 2010 7.520 93
септември 2010 4.061 104
август 2010 15.907 40
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници