Струмска слава 1956 (Търновлаг)

BGSupporters форум

Струмска слава 1956 (Търновлаг)

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 18:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:2
03.09.2017 10:30 2 кръг Г Спортист (Слокощица) 2:0
10.09.2017 17:00 3 кръг Д Ботев (Лозно) 1:1
17.09.2017 17:00 4 кръг Г Струма 2017 (Невестино) 1:0
24.09.2017 10:30 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:4
01.10.2017 10:30 6 кръг Г Елешница (Ваксево) 2:2
08.10.2017 10:30 7 кръг Д Ябълково (Ябълково) 0:4
15.10.2017 10:30 8 кръг Д Сините извори (Горна Гращица) 7:0
22.10.2017 16:00 9 кръг Г Руен (Богослов) 0:3
29.10.2017 15:00 10 кръг Д Копие (Копиловци) 1:0
05.11.2017 10:30 11 кръг Г Струма (Нови чифлик) 1:1
12.11.2017 10:30 12 кръг Д Славия (Граница) 3:1
19.11.2017 10:30 13 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 5:1
25.02.2018 10:30 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:0
09.04.2018 15:00 15 кръг Д Спортист (Слокощица) 1:3
11.03.2018 10:30 16 кръг Г Ботев (Лозно) 1:2
18.03.2018 10:30 17 кръг Д Струма 2017 (Невестино) 5:2
01.05.2018 10:30 18 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
01.04.2018 10:30 19 кръг Д Елешница (Ваксево) 1:1
06.04.2018 16:00 20 кръг Г Ябълково (Ябълково) 2:1
15.04.2018 16:00 21 кръг Г Сините извори (Горна Гращица) 3:0
22.04.2018 10:30 22 кръг Д Руен (Богослов) 3:2
29.04.2018 16:30 23 кръг Г Копие (Копиловци) 8:0
06.05.2018 17:00 24 кръг Д Струма (Нови чифлик) 1:2
13.05.2018 10:30 25 кръг Г Славия (Граница) 1:0
20.05.2018 17:00 26 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Елешница (Ваксево) 26 12 10 4 58:31 46
5 Руен (Богослов) 26 13 5 8 58:41 44
6 Струмска слава 1956 (Търновлаг) 26 12 5 9 50:37 41
7 Ябълково (Ябълково) 26 11 4 11 67:63 37
8 Славия (Граница) 26 11 4 11 50:58 37

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ КН 10 място
2015/2016 А ОФГ КН 8 място
2014/2015 А ОФГ КН 7 място
2012/2013 А ОФГ КН 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ КН 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници