Струмска слава 1956 (Търновлаг)

BGSupporters форум

Струмска слава 1956 (Търновлаг)

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2014 18:00 1 кръг Д Ябълково (Ябълково) 2:0
07.09.2014 10:30 2 кръг Г Ботев (Лозно) 2:5
14.09.2014 17:00 3 кръг Д Руен (Богослов) 1:1
21.09.2014 17:00 4 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) 4:6
- 5 кръг
почива
12.10.2014 10:30 6 кръг Д Славия (Граница) 1:3
19.10.2014 10:30 7 кръг Г Струма (Нови чифлик) 2:11
26.10.2014 15:30 8 кръг Д Копие (Копиловци) 4:1
02.11.2014 10:30 9 кръг Г Спортист (Слокощица) 4:4
09.11.2014 11:00 10 кръг Д Сините извори (Горна Гращица) 3:1
16.11.2014 11:00 11 кръг Г Елешница (Ваксево) 3:0
23.11.2014 11:00 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:5
30.11.2014 11:00 13 кръг Г Осогово (Багренци) 2:1
01.03.2015 10:30 14 кръг Г Ябълково (Ябълково) 4:3
13.04.2015 16:00 15 кръг Д Ботев (Лозно) 1:1
15.03.2015 10:30 16 кръг Г Руен (Богослов) 0:4
22.03.2015 15:00 17 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 2:4
- 18 кръг
почива
05.04.2015 10:30 19 кръг Г Славия (Граница) 1:0
10.04.2015 16:00 20 кръг Д Струма (Нови чифлик) 2:6
19.04.2015 10:30 21 кръг Г Копие (Копиловци) 1:1
26.04.2015 16:00 22 кръг Д Спортист (Слокощица) 0:3
03.05.2015 17:00 23 кръг Г Сините извори (Горна Гращица) 4:3
10.05.2015 10:30 24 кръг Д Елешница (Ваксево) 0:7
17.05.2015 10:30 25 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
23.05.2015 17:00 26 кръг Д Осогово (Багренци) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Септември 2005 (Жабокрът) 24 13 1 10 54:68 40
6 Руен (Богослов) 24 10 5 9 49:42 35
7 Струмска слава 1956 (Търновлаг) 24 9 4 11 48:76 31
8 Елешница (Ваксево) 24 8 3 13 50:55 27
9 Сините извори (Горна Гращица) 24 7 2 15 44:60 23

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ КН 4 място
2017/2018 А ОФГ КН 6 място
2016/2017 А ОФГ КН 10 място
2015/2016 А ОФГ КН 8 място
2014/2015 А ОФГ КН 7 място
2012/2013 А ОФГ КН 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ КН 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници